


obwodnicę Mokrzysk, czyli północną część zjazdu wygrała Skanska http://www.rynekinfrastruktury.pl/artyk ... rzysk.htmlMr Greenback pisze:A wiadomo już kto wygra przetarg?![]()
![]()
Tarnów 120 tyś mieszkańców - strefa 100 haD.Kunc-Pławecka pisze:No bez przesady. Tarnów buduje strefę aktywności gospodarczej za w sumie 70 mln zł. Tereny inwestycyjne w tym rejonie po zakończeniu wszystkich prac maja mieć ok. 100 ha.
http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... la-biznesu
To akurat nie jest problem. O tym czy nasza strefa nie jest za mała będzie czas myśleć gdy zacznie brakować tam miejsca. Co w obecnym tempie powstawania nowych inwestycji nastąpi gdzieś za 80-90 latwejss pisze:Tarnów 120 tyś mieszkańców - strefa 100 haD.Kunc-Pławecka pisze:No bez przesady. Tarnów buduje strefę aktywności gospodarczej za w sumie 70 mln zł. Tereny inwestycyjne w tym rejonie po zakończeniu wszystkich prac maja mieć ok. 100 ha.
http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... la-biznesu
Bochnia 30 tyś mieszkańców - sterfa 60 ha
Czy Pani rozumie te liczby?
ja myślę że jak będzie się tak dalej działo - że narazie upadają firmy (vide FMT które przecież jest na terenie obecnej strefy) to miejsc pod działalność będzie przybywało... nigdy tarnowska strefa się nie zapełni... obym się mylił!defekator pisze:To akurat nie jest problem. O tym czy nasza strefa nie jest za mała będzie czas myśleć gdy zacznie brakować tam miejsca. Co w obecnym tempie powstawania nowych inwestycji nastąpi gdzieś za 80-90 lat
Tak a propos -> robocza wersja prezentacji bocheńskiej Strefy, pokazująca jej atrakcyjne położenie przy A4 http://www.lublublin.pl/bsag/bochnia.htmlwejss pisze: Tarnów 120 tyś mieszkańców - strefa 100 ha
Bochnia 30 tyś mieszkańców - sterfa 60 ha