Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Kolejna Biedronka w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

No i kolejny news :)
W budynku pomiędzy Westwalewicza a Dąbrowskiego powstaje kolejna "Biedronka".
Dla orientacji kawałek mapki z lokalizacją inwestycji.
Ten szary budynek po lewej to WKU, fragment budynku po prawej to Liceum Plastyczne.
Załączniki
biedronka-west.jpg

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie wiem w jakich kręgach się Goscinny obracasz :P Ale możesz więcej takich informacji wklejać :D
Tylko pytanie ;) Czy ta biedronka ma być w tym budynku pokazanym na zdjęciu, czy jakoś dobudowana czy jak ;) Bo ten budynek straszy bardzo, a są tam chyba tylko adwokaci czy coś ;)
To się ALMA zdziwi jak jej biedronkę wybudują :P Będzie to podobna sytuacja, jaka była w Kielcach, w jakiej znalazł się Real, kiedy obok wybudowali Tesco;) Nagle zauważyli, że nie ma tylu ludzi co zawsze :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Cubaza, biedronka ma być na parterze - na górze jest konserwator zabytków i nadal tam zostanie.
Z planów widzę, że od strony "plastyka" będą podjeżdżały TIR'y, a parking będzie biedronkowo-adwokacki.
Jak tylko coś będę miał nowego, to oczywiście powrzucam.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Cubaza pisze:To się ALMA zdziwi jak jej biedronkę wybudują :P Będzie to podobna sytuacja, jaka była w Kielcach, w jakiej znalazł się Real, kiedy obok wybudowali Tesco;) Nagle zauważyli, że nie ma tylu ludzi co zawsze :P
I myślisz, że klienci Almy polecą do Biedronki na zakupy? Bo ja wątpię.

Raz byłem w jednej Biedronce i nigdy więcej! Ciasne przejścia, syf na podłodze taki, że jak człowiek powoli szedł to się przyklejał, śladowa ilość kasjerów mimo ogromnej kolejki. I może z 10% artykułów, które przyzwyczaiłem się kupować. O nie, nie ma mowy.

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman, nie mówię, że wszyscy polecą. Ale jak ludzie mieszkający naokoło Almy będą mieli biedronkę to część z nich pójdzie, bo tam taniej niż w Almie.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman, mówisz o tarnowskich Biedronkach, tak samo jak jest tarnowskie Tesco, w dużych obiektach sprawa wygląda zupełnie inaczej, wierz mi.
Zresztą otworzą Tesco w GJP to zobaczysz odskocznię od tego co jest przy Słonecznej.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Akurat mówiłem o Biedronce w Busku. :) W Tarnowie żadna nie jest mi po drodze, więc się nie kwapię. Poza tym ta Biedronka koło Almy też nie będzie raczej jakaś wielka, bo ten budynek wielki nie jest.

To tak w kontekście Tesco. To w GP nie będzie miało żadnego porównania z tym przy rondzie, bo to zupełnie inny temat.

PS Już się nie mogę doczekać sklepu 24h z prawdziwego zdarzenia... :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman, a ten w GP ma być całodobowym Tesco? Bo z takim Tesco spotkałem się tylko raz, w Kielcach w Galerii Echo jeśli dobrze pamiętam :)
powiem szczerze, że przydałby się taki sklep :D

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

W Krakowie też jest całodobowe. I to w Tarnowie też ma być 24h.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

w Tarnowie w GPT z tego co siostra mówiła a tam będzie pracowała to nie będzie 24h. 24h. ale tylko jeśli chodzi o pracowników ponieważ w nocy dokładanie towaru będzię.

Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

Cubaza pisze:To się ALMA zdziwi jak jej biedronkę wybudują :P Będzie to podobna sytuacja, jaka była w Kielcach, w jakiej znalazł się Real, kiedy obok wybudowali Tesco;) Nagle zauważyli, że nie ma tylu ludzi co zawsze :P
hm - to chyba normalne, że nastąpi podział klientów... i nie sądzę, że się zdziwią, bo pewnie informacje mają już dawno :mrgreen:
Za dnia nie potrafię otulić cię miłością...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Powiedzmy sobie szczerze, że ALMA (dla mnie to zawsze będzie Krakchemia) nie jest tanim sklepem, więc ci co tam chodzą i tak tam będą chodzić.
Jakiegoś strasznego ubytku klientów nie zauważą.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Real i Tesco to podobne jakościowo sklepy - Alma i Biedronka to dwa bieguny, jeśli chodzi o jakość.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Post autor: marekk »

Szczerze uwazam ze Alma nie jest drogim sklepem , posiada poprostu dodatkowe produkty których nie znajdzie sie nigdzie indziej i to one są drogie. Reszta uważam bardzo przyzwoite ma ceny. Nie rozumiem jednak po co budować biedronke tak blisko , podzielą sie klientami przez co oba sklepy na tym wiele nie zyskają

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

marekk, masz rację, jest bardzo drogim, ale tańszym niż Bomi. W Almie płaci się za ładne regały, ekspozycję itd. W końcu sami sie reklamują jako "Delikatesy" a nie supermarket. A w delikatesach musi być drożej.
Owszem, mają sporo "dupereli" spożywczych, których gdzie indziej nie ma, ale to nie są rzeczy, które ludzie kupują często i hurtowo.

ODPOWIEDZ