Chickey - następca McDonalds

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A co to ma do rzeczy, że znana?

Nie wykrzyczał tego przecież na posiedzeniu Rady Miejskiej tylko napisał w swoim prywatnym blogu.


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Keleos to akuratnie nie ma znaczenia czy to prywatny blog czy posiedzenie Rady Miejskiej.

Mimo wszystko na miejscu Jakuba wystrzegalbym sie zarowno kryptoreklamy jak rowniez negatywnych ocen.

Chyba ze Jakub konczy juz kariere polityka i przekwalifikuje sie na na autorytet kulinarny a wzorem nie bedzie juz Aleksander Kwasniewski czy Joanna Senyszyn lecz Louis de Funes z francuskiego filmu "Skrzydelko czy nózka"

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Werdyku człowiek będący politykiem niekoniecznie musi być bezpłciowy i szary jak wszyscy w pisie... może też mieć poglądy na inne sprawy. Jak zwykle piszesz tylko po to żeby komuś dowalić.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Moment - to dożyliśmy już czasów, kiedy osoba publiczna nie może na publicznym forum powiedzieć 'tak, to mi smakuje' albo 'nie, to jedzenie nie jest dla mnie'???

Eh, pora zmienić kraj...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Osoba publiczna, a zwłaszcza polityk dla zachowania poprawności politycznej powinien napisać, że smakował mu placek w restauracji w parku rekreacyjnym, na górze koło Tarnowa :)


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Rzufie to byla przyjacielska porada:)

Warto w tym miejscu przypomniec chat z Prezydentem, w ktorym na pytanie dotyczące restauracji w ktorej zazwyczaj sie posila - odpowiedział wymijajaco:)

A skoro Jakubowi marzy sie Prezydentura, wiec musi byc mniej jednoznaczny inaczej wszystko prysnie.

Jak widac doradzam takze pro publico bono Jakubowi:)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Weredyk - nie za duży rozrzut? ZZ, JK??? ;) Toż to dwa bieguny...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Tysiac
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 04-03-2010, 15:27

Re: Chickey - następca McDonalds

Post autor: Tysiac »

ja byłem w Chickey podoba mi sie tam jest lepszy niz Mac obsluga jest mila zarcie wypas narescie cos czego dawno szukalem polecam kazdemy naprawde warto spoko miejscowka i atmosfera .Polecam.
Tysiac

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hahaha, jak tylko zobaczyłem, że na forum pojawił się ktoś nowy i pisze od razu w wątku o Czikeju to od razu domyśliłem się, że będą peany pochwalne. :) A potencjał jest, bo tam chyba więcej osób pracuje i jest związanych z tym fastfoodem. :) Możemy spodziewać się więcej takich "wrzutek". :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Może mają płaconą premię za pochwały na Forum? Był ubaw z Grubym Benkiem, będzie i teraz :lol:


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

ja byłem w Chickey podoba mi sie tam jest lepszy niz Mac obsluga jest mila zarcie wypas narescie cos czego dawno szukalem polecam kazdemy naprawde warto spoko miejscowka i atmosfera .Polecam.


...a tak mi się na żarty jakoś zebrało ; )

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Nie nauczą się :) Ilu tam jest pracowników, to będzie wiadomo ile będzie pierwszych postów pochwalnych ;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Jak ja byłem zaraz po otwarciu to były 4 na kuchni i dwie osoby na kasie. Dwóch kierowników czyli reasumując będzie około 8 kont z pochwalnymi opiniami ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pamiętaj, że oni wszyscy mają rodziny, które jadą z nimi na jednym wózku. W przypadku Benka też tak chyba było, że cała rodzina się wpisywała. :) Można zrobić niezły tłumek zadowolonych z tego jedzenia. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Chickey dostał wczoraj ode mnie drugą szansę:
byłam w południe, przy stolikach kilka osób, zamówiłam tylko duże frytki - no i takie bardziej letnie niż gorące były, a po chwili to już zimne. Te w McDonald's podawano zawsze gorące! I do takich frytek jestem przyzwyczajona.
Trzeciej szansy już nie będzie.

ODPOWIEDZ