Jakie macie telefony ?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
adas22
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 30-08-2010, 08:51

Jakie macie telefony ?

Post autor: adas22 »

W tym wątku piszcie jakie macie telefony komórkowe i jakich akcesoriów do nich używacie ( słuchawki , karty pamięci , etui , rysiki itp) , piszcie swoje opinie (może komuś się przydadzą przy wyborze telefonu).


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

za chwilę idę oddać po raz drugi moją Nokię E52 :/ tym razem powołując się na niezgodność towaru z umową.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Xperia X1 i C905, po 8GB a do tego MW600, HPM-85, MPS-70.
C905 był już 3 razy w serwisie, ale to dlatego, że SonyEricsson zastosował w nim ten swój nieszczęsny FastPort. A używając słuchawek na kablu, bardzo szybko się psuje (co pół roku średnio ;) )



Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Kiedyś Siemens.... fajny był... Obecnie dwie Nokie - 2330, 6151... i w zupełności wystarczają do podstawowych zadań (rozmowa, SMS, dyktafon, budzik :P ).

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Moja Nokia E75 jest martwoleżąca na biurku. Cóż z tego, że wielofunkcyjna, pełnoklawiaturowa itp. skoro bardziewnokonstrukcyjna. Panel frontowy "rozjeżdża" się z tylnym. A poza tym to nie działa już kilka klawiszy. Po mniej więcej roku używania.

Wróciłem do starej, poczciwej E65. Jest co prawda wolnodziałająca, ale obsługuje bez zarzutu maile, internet, wifi i przede wszystkim jest solidnej budowy. Brakuje jej tylko wejścia słuchawkowego czy USB.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jakub Kwaśny pisze:za chwilę idę oddać po raz drugi moją Nokię E52 :/ tym razem powołując się na niezgodność towaru z umową.
Moja na razie pierwszy raz w serwisie, już drugi tydzień... Dobrze, że E51 sobie zostawiłem 'nawszelkiwypadek' - no i się przydała...
U mnie po rozładowaniu całkowitym baterii po prostu padła i nie wstała...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Ja od ponad 1,5 roku używam nokia E66 i bardzo chwalę sobie ten telefon. Ale z drugiej strony mój kolega także używa nokia E66 od mniej więcej takiego samego czasu i mówi, że telefon badziewny, bo już z 5 razy musiał do serwisu zanosić.

Czyli wniosek - trzeba dobrze trafić :P

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja od trzech prawie lat używam HTC Kaiser - GPS, wifi, pare innych aplikacji. Wszystko działa bez problemowo - po 3 latach wymieniłem baterię, bo zaczęła słabnąć, czyli wytrzymywała 1-2 dni max.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja blisko dwa lata jade na E51. Telefon może trochę wolny i notorycznie w Operze Mobile jest brak pamięci. Na szczęście jest też Opera Mini która działa dosyć szybko. Telefon w pełni mnie zadowala - jest mały, solidny, ma wifi. A wifi w telefonie to hameryka :D Zwłaszcza, jak się zainstaluje Fring'a lub coś podobnego. Przydatne zwłaszcza za granicą - możemy dzwonić z konta SIP i nie obawiać się kosztów roamingu itp.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

w 2005 roku podpisalem umowe abonamentowa z ERA i dostalem za 1 zl telefon Nokia 6610i obecnie nie mam telefonu kom a rozmowy wykonuje z tel VoIP 60 gr za min


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Motorola SLVR L7 ze zmodowanym oprogramowaniem (wersja na zamówienie, z własną specyfikacją).

Polecam ; D [tj. 4 lata temu polecam]


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

teraz mysle nad tel Sony Ericsson Jalou


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

HTC TOUCH HD + 16 GB micro SD + SENNHEISER CX980 + Słuchawka Bluetooth Nokia stareńka HS-11W. Do tego uchwyt do samochodu + ładowarka USB do gniazda zapalniczki.

Nokia się ZESZMACIŁA - czasy niezniszczalnych 3310 MINĘŁY, każdy kto wierzy w Nokię jest naiwniakiem do potęgi N-TEJ. Podobnie jest z iPhone'm - straszny shit. U nas w pracy ci co wybrali Nokię non-stop narzekają, a ci co wybrali inne telefony są zadowoleni.

Osobiście polecam :

HTC - rewelacyjny sprzęt, nie wazne czy tani Magic na Androidzie czy drogi Touch HD 2 lub HD7

Samsung - który ostatnio przegonił Nokie jakościowo i ma bardzo dobrą ofertę od taniej jak barszcz Avili po drogie Galaxy czy Omnia

Motorola - zawsze były doskomałe, fajne z ciekawym designem.

Sam przerobiłem ogromną ilośc telefonów - zaczynałem w czasach Centertela i kobylastych telefonów a wcześniej miałem Pager.

Moje telefony - które zapadły mi w pamięć :

Centertel i Benefon Delta - pierwszy telefon komórkowy, niezniszczalny o niesamowitym zasięgu.

Motorola StarTAC - zarówno klasyczna czarna i słynny kolorowy RAINBOW - których mi zazdroszczono :mrgreen: WOW StarTac taki jak na filmach. :D

Nokia 3310 - działający latami ideał ze stajni Nokia.
9000 ml A Rh-


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

SAMSUNG MONTE GT-S5620 bzyka i śmiga jakość zdjęć oraz filmów doskonała bateria trzyma 5 dni normalnego użytkowania ogólnie Samsung jako firma bardzo poszła do przodu mam laptopa ,monitor a teraz telefon i nie narzekam .

ODPOWIEDZ