Era - znow problemy ?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Era - znow problemy ?

Post autor: Beaver »

W tym momencie nie mam zasięgu na telefonach ery jesli włączę tylko GSM, jak włączę UMTS to działa siec dobrze :) ktoś wie ocb ? bo dziewczyna po 2 końcu miasta w Zbylitowskiej Górze tez nie ma zasięgu w erze. Cos dupnęło znów ? Ma ktos podobnie ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Ostatnie udane połączenie miałem o ok.17-tej.Ponoć cała Polska tak ma.Kiedyś Wanda nie chciała Niemca a teraz ja np.nie mam IS, nie mam Ery tylko T-...czyli jest tak sobie.Dawno nie było tak żle.


klara411
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 18-06-2010, 15:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: klara411 »

Moi rodzice też nie mogą się nigdzie dodzwonić.Chyba jakaś większa awaria.


Jacu
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

samek pisze:Ponoć cała Polska tak ma.
Byłem po południu w Krakowie i nie było żadnych problemów z połączeniami.


notowany
Prytan
Posty: 112
Rejestracja: 05-10-2010, 11:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: notowany »

też tak miałem - wyłączyłem gsm only i poszło ok
Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Powiem tak byłem w Erze od początku teraz jestem w Play :D
Nic nie szwankuje zawsze się dodzwonię gdzie chcę ,telefony lepsze ,pakiety lepsze a w Erze nie zawsze tak było 8)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Jak ktoś chętny na przejęcie punktu Era Gsm w Galerii Tarnovia to zapraszam do lektury TEMI. To świadczy o kondycji tej sieci. Ubocznie także o kondycji Galerii, w której chyba wiatr wieje :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Mr Greenback pisze:To świadczy o kondycji tej sieci.
dokładnie nie skłamie jak w ostatnim półroczu z 20 moich znajomych odeszło od nich i przeszło właśnie do Play .... sami się unicestwią dając takie stawki do Play 8)
ps.nawet TV Ułan Bator nie pomoże ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Wg BOK awaria miała zasięg Tarnów i okolice +5-10 km.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja mam od 10 lat telefon w erze i jakos nie narzekam, dobry pakiet, dobry telefon za dobra cene :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Ja z Era miałem takie przejście kiedyś. Kupiłem 10 lat temu Tak Taka. I kilka mscy później kupilem doladowanie na 100 PLN . Wpisalem kod i za nic nie wchodził. Zadzowniłem więc do BOK (zlokalizowanego w Warszawie). Facet na infolinii wyciągnał ode mnie wszytskie kody tej karty, numery boczne itd. I powiedział, że do 24 godzin dobiją mi kwotę 100 PLN. Nic takiego się nie stało. Dzwonie nazajutrz i dowiaduje sie od innego konsultanta, że nie moga mi dobić bo przeciez wczoraj dobite zostało do jakiegoś nr. :shock: Facet był na tyle uczciwy, że dał mi nr telefonu na jaki zostało to dobite, ale prosił o nieujawnianei swojego nazwiska. Dzwonię na ten numer i robię z siebie durnia, że niby dzwonie do hurtowni w Rzeszowie itd. I okazała się że numer należy do chłopaka z...Warszawy!! Jak go pytam czy zna Sebastiana pracującego w Erze(imię konsultanta) milknie, zaczyna się nerwowo wypytywać skąd mam jego nr i rzuca słuchawka jak mu mówię, że podam go na policję za kradzież doładowania. No normalnie zagotowało się we mnie. Wydzwoniłem do Ery i kazałem sobie dać kierownika zmiany. Oczywiście kazali mi opisać zdarzenie, dołaczyć dowody(czyli paragon zakupu plus kartę z kodami). Nadałem wszystko a oni po 15 dniach dzwonią, że nie rozumieją czegoś. To wytłumaczyłem a oni znowu żebym czekał parę dni, bo oni będa cos ustalać. Niestety mieli pecha, bo miałem coś do załatwienia w sądzie w Warszawie. Wpadłem więc do wieżowca Ery na Puławskiej, ochrzaniłem wszystkich i zadałem na cały głos na środku sali pytanie dlaczego pracownicy Ery okradają klientów. Wiecie, że zjechała do mnie w końcu dyrektorka ds. handlowych? Jak jej wyjaśniłem o co chodzi to sie sina zrobiła. Summa summarum mi oddali 100 PLN, a o Erze zapomniałem na zawsze. :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Też miałem z nimi przejścia, jeszcze mam ważną umowę ale nie polecam. Po podpisaniu aneksu przez prawie miesiąc naliczali mi opłaty za rozmowy zamiast rozliczać to z "darmowych" :lol: minut. Fakturę z niesłusznie naliczoną kwotą musiałem zapłacić. Musiałem iść do punktu ery, pisać papiery by łaskawie naprawili błąd i zrobili korektę. Przez telefon nie dało się tego załatwić, komuna jak w TPSA. W zamian za zamieszanie dali mi jednorazowe 20 minut. Swojego czasu na załatwienie ich błędu straciłem dużo więcej.


Anna
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 08-04-2011, 15:58

Post autor: Anna »

A z której sieci jesteście zadowoleni? Pytam o telefony na kartę. Bo simplus też mam i wcale nie jestem przekonana, że jest lepszy.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A mi kiedyś telefon wysłał sam ponad 300 SMSów. Złożyłem reklamacje i o dziwno oddali kasę :P
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Ja właśnie podpisałem aneks na kolejne 24 m-ce - nie mam powodów żeby narzekać na Erę. Ofertę mi dali super - niech się plej schowa.

ODPOWIEDZ