Multimedia kupiło MTK

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja ostatnio zgłaszałem kilka razy awarię (burze) telewizji i o dziwo MM szybko usunęła. Internet też szwankował i o dziwo infolinia MM zadziałała.
9000 ml A Rh-


josef
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 01-09-2011, 17:43
Lokalizacja: Tarnów Centrum

Post autor: josef »

Jeszcze w sprawie kablówki MTK czy to juz jest definitywny koniec , czy tez będzie mozna ich oglądać w internecie , chodzi mi o relacje sportowe które robił p. Kieroński .

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

MM nie kupiło redakcji, tylko sieć, o ile mi wiadomo.

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 261
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

Witaj!
Pozwolę sobie wlepić cytaty z artykułu na innym portalu umieszczonego bodajże 29.08.2011:
"Po 20 latach działalności ciężko zamykać firmę, z którą związany byłem od początku jej działalności - powiedział wczoraj Jacek Ruda, szef lokalnej redakcji.
Od dziś do środy program emitowany przez MTK będzie miał charakter wybitnie wspominkowy, składał się będzie z fragmentów archiwalnych nagrań. W nocy ze środy na czwartek emisja zostanie zakończona.
Multimedia Polska uspokaja, że jej abonenci nie stracą dostępu do lokalnych informacji z Tarnowa i okolic. Już od kilku miesięcy produkują bowiem własny magazyn miejski. A od 1 września dostęp do niego mieć będą wszyscy abonenci kablówki w mieście, w ramach nowej usługi aMazing. - Codzienny magazyn miejski to około 16 minut informacji emitowanych cztery razy dziennie - mówi Andrzej Adamski z producenckiej spółki Imav.
Likwidowana kablówka serwowała kilka godzin programów dziennie, także realizowanych na żywo. Jej największym atutem był sport. Na antenie MTK oglądać można było m.in. żużlowców "Jaskółek", spotkania piłkarskie Unii, siatkarskie czy mecze koszykówki. Czy powrócą w ofercie MM?
- Byłabym szalona, gdybym dziś powiedziała tak lub nie - przyznaje Krystyna Kanownik rzecznik prasowy Multimedia Polska. - Niestety, nigdy nie da się zadowolić wszystkich."
więc chyba na transmisje z RKierońskim w najbliższym czasie liczyć nie ma co ....
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

No widzisz. Pan Kieroński jeździł po całej Polsce, a nie raz bywał nawet za granicą. A odnośnie Amazing: Jak to moja babcia powiedziała - mamy teraz program lokalny z pół nagimi babami :)

ODPOWIEDZ