IS sprzedane!

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie chciałbym wprowadzać paniki, ale moja strona postawiona na serwerze is się nie wczytuje... mam nadzieję, że to zbieg okoliczności ; D


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Zbieg okoliczności. Moja firma ma hosting w IS i też ostatnio były problemy z dostępem do poczty via WWW.

Ja mam to gdzieś - jak podniosa ceny i nastąpi monopol to pozostanie jeszcze GSM - cały Tarnów jest pokryty 3G - chodzi znakomicie. Zresztą mam służbowy internet via GSM i w domu z niego też kożystam - działa dobrze.

A konkurencja się pojawi - rynek nie znosi prózni - predzej czy później znajdą się firmy, które wejdą do Tarnowa np. UPC, Vectra czy Chello.

Zresztą w bloku można się złozyć i wykupić DSL w TP SA - w pracy mamy na oddaiałach i chodzi rewelacyjnie, serwis też jest błyskawiczny - nie to co w Neo - jak się złoży 20 osób to wybierając DSL 15000 w wersji rozszerzonej abonament będzie ich kosztował koło 800 zł - do tego 600 - 800 zł na dobry router z podzialaem pasma i mamy niezależny internet który śmiga aż miło.

A dla większej ilości osób można wykupić łącze symetryczne - tak zaczynały przecież wszystkie firmy jak IS, ZETO, ZICOM czy Voltronik.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

Goscinny pisze:
transfer pisze:MM będą rozwijać tarnowski rynek i wkrótce pojawią się łącza 20 mb+
Na świat? wiemy, że jesteś tutaj naganiaczem MM, ale my wiemy, że to 20+ to jest marketingowy bełkot.
Po drugie - TV z ZETO chodzi bardzo ładnie, transfery też są takie, że użytkownicy MM nie wierzą, że można osiągać takie prędkości.
Wg ciebie internet chodzi słabo przez IPTV - nie kompromituj się, proszę.
ps: skoro MM jest takie super i kul, to dlaczego sam nie korzystasz z ich usług? :)
Tam gdzie aktualnie mieszkam niema MM a inny dostawca od którego mam internet zdziera zemnie 61 zł a to kradzież w biały dzień


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Tam gdzie aktualnie mieszkam niema MM a inny dostawca od którego mam internet zdziera zemnie 61 zł a to kradzież w biały dzień
61 ? to chyba w RWD mają takie ceny :>

A skoro 61 dla Ciebie to zdzierstwo to jak nazwiesz ceny MM w innych miastach :>

PS. Ja do Ciebie nic nie mam. Atakuje Cię tylko i wyłącznie dlatego, że stajesz po stronie MM i ich wychwalasz :D Kiepską sobie rolę wybrałeś. MM ma już wyrobioną opinię i raczej szybko jej nie zmienią.

Jeszcze w temacie TP. Wielu ludzi ciągle na nich narzeka, a tymczasem poziom usług znacząco się zmienił. Tak jak pisze Ravir DSL jest super usługą tylko drogą. Neo ceny ma znośne, obsługa gorsza, ale jak gdzieś działa - to będzie działać. Moja obecna żona przez 5 czy 6 lat korzystała u siebie w domu z NEO. Przez ten okres była jedna awaria łącza(centrali) która trwałą 3 dni. Poza tym raz padł modem. Pozostałe awarie były tylko i wyłącznie winą użytkownika. Także moim zdaniem nie ma co się bać TP zwłaszcza, że chyba można teraz wziąć na próbę (3 msc) Neostradę.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

halford pisze:
Tam gdzie aktualnie mieszkam niema MM a inny dostawca od którego mam internet zdziera zemnie 61 zł a to kradzież w biały dzień
61 ? to chyba w RWD mają takie ceny :>

A skoro 61 dla Ciebie to zdzierstwo to jak nazwiesz ceny MM w innych miastach :>

PS. Ja do Ciebie nic nie mam. Atakuje Cię tylko i wyłącznie dlatego, że stajesz po stronie MM i ich wychwalasz :D Kiepską sobie rolę wybrałeś. MM ma już wyrobioną opinię i raczej szybko jej nie zmienią.
Co do tego mają inne miasta tu jest Tarnów i ja chce mieć takie cany na usługi multimedialne jak ma moja siostra rodzice i znajomi, przedlużyli teraz umowy na kolejne lata i są zadowoleni a ja płacę bo muszę mieć internet aby raportować pracę. Ktoś nadmienił że nadchodzi era GSM mobilne internety coraz szybsze więc MM też nie naszaleją z cenami a pozatym wchodząc do Europy powstaje coraz wiecej hotspotów. Wkrótce wszedzie w miastach będzie darmowy internet oczywiście pewnie 256 ale dla sporej czesci użytkowników to wystarczy. Ja mam firmowy dodatkowo mobilny ale szału z działaniem niema.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

transfer pisze:Co do tego mają inne miasta tu jest Tarnów
Poczekamy zobaczymy, kiedyś zacytuję jeszcze raz TEN kawałek postu i zobaczymy wtedy :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Co do tego mają inne miasta tu jest Tarnów
A mają dużo do tego. Gdyby u nas nie było Zeto i IS to ceny byłyby takiej w MM jak i w np. Rzeszowie. Tylko chyba dla każdego jest logiczne, że nikt nie kupi neta 512 Kb za 89 zł jeśli u konkurencji jest 100 Mb za 56 czy 55 zł. I logiczne jest też, że MM nie jest firmą charytatywną i skoro mają inną politykę ceną w całej Polsce to nie będą robić wyjątku w Tarnowie.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

halford pisze:
Co do tego mają inne miasta tu jest Tarnów
A mają dużo do tego. Gdyby u nas nie było Zeto i IS to ceny byłyby takiej w MM jak i w np. Rzeszowie. Tylko chyba dla każdego jest logiczne, że nikt nie kupi neta 512 Kb za 89 zł jeśli u konkurencji jest 100 Mb za 56 czy 55 zł. I logiczne jest też, że MM nie jest firmą charytatywną i skoro mają inną politykę ceną w całej Polsce to nie będą robić wyjątku w Tarnowie.
Masz rację ale w Tarnowie moja rodzina płaci 26 zł za 6 Mb i przez nastepne 2 lata tyle będzie placić a kolega ma z MM 2 Mb a miał IS i twierdzi że jak dlaniego to różnice widzi tylko w portfelu bo zamiast magicznych 55 płaci 22 jest różnica?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Transfer

Wiem ile teraz płacą i wiem że ta cena jest atrakcyjna jeśli ktoś nie nie potrzebuje szybkiego łącza. Ale wiem również, że te ceny się zmienią. Nie chodzi o teraz, chodzi właśnie o ten okres za 2 lata kiedy być może już ceny będą "normalne". Dalsza dyskusja na chwilę obecną nie ma sensu. Być może za klika lat to forum nadal będzie istnieć i wtedy wspomnimy dawne czasy gdy za 56 zł można było mieć 100 Mb...


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

halford pisze:Transfer

Wiem ile teraz płacą i wiem że ta cena jest atrakcyjna jeśli ktoś nie nie potrzebuje szybkiego łącza. Ale wiem również, że te ceny się zmienią. Nie chodzi o teraz, chodzi właśnie o ten okres za 2 lata kiedy być może już ceny będą "normalne". Dalsza dyskusja na chwilę obecną nie ma sensu. Być może za klika lat to forum nadal będzie istnieć i wtedy wspomnimy dawne czasy gdy za 56 zł można było mieć 100 Mb...
Dlamni 2 Mb by wystarczyły bo potrzebuje pocztę, komunikatory i dostęp do stron czasem coś niewielkiego do ściągnięcia ale jak ktoś potrzebuje kraść własność intelektualną to 6 też powinna mu wystarczyć.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

transfer pisze:ale jak ktoś potrzebuje kraść własność intelektualną
Oskarżasz kogoś? Bo taki tekst można odczytać jako oskarżenie i poczuć się obrażonym i przez takie coś możesz mieć kłopoty, więc lepiej uważaj.
I wyobraź sobie, że np. mi 6 Mb/s NIE wystarczy, bo ja potrzebuję DOSTĘPU DO INTERNETU a nie jego namiastki.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Buahaha co za oszołomstwo, "640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć" :lol:


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

transfer, ja np poczułam się oskarżona przez Ciebie bo mi nie wystarcza 6 Mb. Uwierz, że nie trzeba ściągać filmów itp żeby takie łącze nie wystarczało a do poczty i komunikatora można mieć 64K (tak jak ma moja mama i płaci za nie 0zł). A w MM nie ma ludzi kompetentnych nawet na serwisie (zwłaszcza podczas zgłaszania usterek) więc choćby mi za darmo dawali to nie wezmę u nich łącza.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Transfer, ja do ciebie kulturalnie a ty mnie oskarżasz o kradzież. Rozumie, że tak was szkolą w MM na wypadek gdyby zabrakło argumentów ?

Nie wiem czy wiesz, ale niektórzy ludzie pracują przez Internet. Zajmują się obróbką zdjęć, przesyłają duże pliki przez sieć, itp itd. Nie dla każdego Internet to gg, poczta i nasza-klasa (choć tak myślą w MM).

BTW może ograniczmy pojemność samochodów do 650 cm i moc do 26 koni. Przecież lepszym autem można przepisy łamać ? Ile ty masz lat człowieku ?


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

Roberto pisze:Buahaha co za oszołomstwo, "640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć" :lol:
UDERZ W STÓŁ a nożyce się odezwą. Nie oskarżam nikogo ale widać sumienie dręczy

ODPOWIEDZ