Telefon z wifi

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

kato
Rhetor
Posty: 2720
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Dzięki za informacje.

Zalety Desire znam, ale bariera cenowa jest dla mnie (duchowo) trudna do przeskoczenia. Rozdzielczość mi nie przeszkadza.

Kupiłem Wildire i na razie jestem zadowolony. Działa szybko, nie wiesza się. Reszta wyjdzie "w praniu".
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

Ja jakos sie zastanawiam na xperią x10, ciekawi mnie tylko czy któres z tych telefonów co wymieniamy czyataj pliki worda? i czy jest program zeby sciagac torenty?
Ciekawą opcją jest jeszcze nokia n97, duzo pamieci, duzy wyswietlacz, cena uzywa moze ktoś tego modelu?

A ja napisze tak, szukam telefonu który będzie miał duzy wyświetlacz, 4 cale i wiecej, dobry aparat, będzie nagrywał filmy w dobrej jakości, będzie miał wbudowane dużo pamięci, ewentualnie będzie można ją rozszerzyć do powiedzmy 32 giga, nawigacja i wifi to oczywiste, bateria bedzie w miare trzymała, wysuwana klawiatura tez by było fajnie jakby miał, dobre i wygodne przeglądanie stron www, chyba tyle :)
co polecicie?


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Samsung i780 jak najbardziej czyta pliki worda tak samo zresztą jak PDF


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

zastanawiam się pomiędzy nokią c6, nokią n97 a se xperia x10, który byście polecali ze wzgledu na to co napisałem w poprzednim poście?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

KAŻDY telefon z Windows Mobile czyta pliki Worda, tak naprawdę telefony z Windows Mobile mają wbudowany OFFICE MOBILE czyli Word i Excel. Ja w moim Touch HD laduję 2 megowe EBooki w postaci DOC-ów i spokojnie je mogę czytać i nawet edytować - bo Word Mobile to pełnoprawny edytor w pełni kompatybilny z Wordem na PC.

Z Androidem nie ma już tak lekko - o ile z przeglądaniem doc-ów Office 2003 nie ma problemów - to 2007 i 2010 sprawiają problemy i trzeba się posiłkować zewnętrznymi aplikacjami - za które się czasem płaci - jak QuickOffice.
Ogólnie NAJLEPIEJ w Wordzie zapisać dokument jako RTF - jest to najbardziej UNIWERSALNY format, który zawsze przeczytamy lub znajdziemy darmowe oprogramowanie umożliwiające jego odczyt.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

Ravir a to HD w nazwie to ma cos wspólnego z filmikami wysokiej jakości? czyli jesli chodzi o pliki worda i excela to windows mobile lepszy:)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

HD - handy device ; D


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

a wiecie czy jest możliwosc zainstalowania flasha w Samsungu Galaxy S i9000 bo w opisie wyczytałem ze jego przeglądarka nie obsługuje flasha


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Ravir, jakiego programu używasz do e-booków :?:


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Adobe Reader do PDF i Office Mobile do reszty. :D Generalnie preferuję DOC lub RTF z uwagi na możliwość skalowania czcionki, czego w PDF'ach się nie da.
9000 ml A Rh-


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Myślałem, że używasz jakiegoś specjalnego czytacza do e-booków typu Freda.


p4mat
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-01-2011, 20:21

Post autor: p4mat »

A moze "apple" ??


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

P4mat - Masz na myśli iPhone? Czyli jeden z większych shit'ów i szajsów pod słońcem?

Dziadostwo które NIE obsługuje słuchawek BlueTooth*, szmelc który zmusza do pobrania 60 MB iTunes by wrzucić 3.5 Mb MP3 czy NIE POZWALAJĄCY na przesłanie głupiego dzwonka MP3 przez BlueTooth?

NIE Żartujcie kolego - iPad, iPhone czy iPod to typowe zwycięstwo marketingu nad zdrowym rozsądkiem - kosztujący POŁOWĘ ceny stareńki HTC Magic jest 10x lepszy, a o podobnym cenowo HTC Touch HD nie wspominam, choć to telefon zprzed ładnych paru lat nadal bije iPhone na głowe.

* Kolega twierdzi, że nie rozumiem IDEI - nie ma obsługi słuchawek BT bo trzeba WYJĄĆ z kieszeni iPhone tak by każdy na około zobaczył logo Appla. :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-


Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Arko »

orientujecie sie który telefon nagrywa filmy w rozdzielczości hd oprócz Samsunga Galaxy S i9000 ?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kamera HD, telefon służy do dzwonienia.

ODPOWIEDZ