World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Znaczy się zmieniłem hasło :P ktoś zgadł hasło, a nie dostałem Amerykańskiego T34 tylko ruskiego Rudego :d
Mała pauza i tyle zamieszania ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... tatistics/


Fajny program dla tych co lubią cyferki i statystyki. Pokazuje między innymi ile jakich czołgów zniszczyliśmy w grze, którymi czołgami idzie nam najlepiej a którymi najgorzej i masę innych bajerów. ;)
Mam na koncie już 38 zniszczonych Mausów :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Po aktualizacji:
trzeba szukać kamp na nowo :P - inny styl rozgrywki i jadą nie stamtąd co powinni :P
W pierwszy dzień nie wszyscy ogarniali temat i próbowali capować pozycje startowe :)

Aaa, nie wszędzie da się już wychylić czołgiem ze skarpy w dół :)
ISU-152 - straszna szmira na początku, zdecydowanie lepiej się jeździ z trollgunem niż ze 122 :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A jak Ci gra działa? Bo mi jakoś chrupać zaczęła i czasem do windowsa po tym pachtu wyrzuca.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

To że od czasu do czasu zobaczę pulpit, to już wiem, zresztą zaczęło się od poprzedniego patcha, wydaje się działać płynniej i szybciej się ładować.
Znalazłem przyczynę problemu z lagami u mnie - router, ale ni cholery nie wiem czemu, sprawdzałem obciążenie i on się najnormalniej w świecie nudzi.


michalw
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 12-10-2011, 20:14
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Post autor: michalw »

Ja dopiero co zaczynam z WoT'em gram w to 2 dni, mój nick to Shakoor jak coś.
A odnośnie gry to mi nic nie wywala, wszystko działa ładnie.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Widzę, że kolega w ruskie idzie :)
Powodzenia


michalw
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 12-10-2011, 20:14
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Post autor: michalw »

Tylko dlatego, że to jest rosyjska gra, a wiadomo jak Rosjanie wszystko pod siebie robią :-)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Poniekąd racja, a gra nie jest ruska tylko białoruska :)


michalw
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 12-10-2011, 20:14
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Post autor: michalw »

Ja tam słyszałem, że ruska, ale tak czy siak fajnie mi się gra rosyjskimi.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ha, wbiłem się do klanu, powiem wam, że jest rzeźnia jak w drużynie są trzy pełnie plutony po 3 mające ze sobą łączność :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A ja odkryłem nową zabawkę. Su-26. To co potrafi ta arta jest niesamowite. 59% zwycięstw, średnio 3 fragi na bitwę (czasem wrzuca nawet na 7 tiery a wówczas niewiele można zrobić). Nie raz zdarzało się, że sam nią wygrywałem bitwę :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jest fajna bo się szybko może obracać (wieża + gąski), grałem nią na drodze do śmieciarki (Su-14), fajna była, tylko ma słaby zasięg.
Su-5 uważam za lepsze :)
A Su-8 za najlepszą artę jaką do tej pory grałem - szybkostrzelna i celna.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Po wielu trudach dorobiłem się BatChata. I po zakupieniu myślałem, że mnie szlag trafi. Miałem wolnego expa w sam raz na gąsienice do niego. Ale mi się spieszyło i stwierdziłem, że skoro w magazynie mam jakieś stare drążki skrętne zwiększające udźwig to wykorzystam wolego expa na odkrycie Batchata a gąski odkryję już jeżdżąc nim. Po zakupie okazało się , że drążków tam nie można zamontować i muszę uzbierać 24 tysiące expa z działem od ...amx 75. Na dziewiątym tierze równie dobrze mogła być to wiatrówka. :(
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Jak się grało AMX-ami z rewolwerem i wcześniejszymi? Zaczynam właśnie drogę w kierunku AMX 13-75 i może kiedyś Lorraine 40t. Teraz mam AMX-40 z najsłabszym silnikiem, reszta na max i widzę, że będzie to daleka i ciężka droga :D

ODPOWIEDZ