MultiMedia uwagi na temat działania operatora

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

U moich rodziców po 3 latach od rozwiązania umowy ktoś przyszedł i rozpiął kabel.
U mnie "tylko" 2 lata po przejściu do ZETO miałem sygnał z kablówki. A teraz "łaskawie" MM nie będzie mnie ścigać. Oni sami dobrze wiedzą, że to były zaniedbania, a nie podpinanie "na lewo", choć pewnie i takie sytuacje miały miejsce.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, znowu przeginasz. "Święte miasto" to Częstochowa, a ci 'pajęczarze' to zapomniani byli abonenci... Gdyby to faktycznie byli pajęczarze, to MM na pewno nie przegapiła by 1200 wezwań do zapłaty... To (Weredyk - popraw mnie, jeśli się mylę) byłoby 'działanie na szkodę spółki'. A tak - chcieli sobie przy okazji robienia "porządków w burdelu" zrobić dobry PR.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Po przejściu ze starej sieci klienci zostaną włączeni do ogólnopolskiego systemu obsługi klienta. Bez problemu będą mogli załatwić wszystkie sprawy w naszym Call Center. Dotąd wiele problemów technicznych wymagało interwencji technika w mieszkaniu, co średnio trwało od kilku do kilkunastu godzin. Teraz będzie można w ciągu kilku chwil załatwić sprawę telefonicznie - zapewnia Mirosław Sajur, Dyrektor Pionu Telesprzedaży i Obsługi Klientów.

to chyba tylko w MM. w STARZE Takich jaj nigdy nie było ;)


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ad2222 pisze:a ci 'pajęczarze' to zapomniani byli abonenci...
Tak i ani jeden z tych ''zapomnianych'' nie zauważył że umowa mu się dawno temu skończyła ? :lol:
Gdyby byli uczciwi zgłosili by to proste ... widzę że uprawiasz relatywizm moralny .

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

dafi33, a to mój biznes, że komuś się nie chce kabla odpiąć? Ja swoje zrobiłem, czyli rozwiązałem umowę z MTK. Ich obowiązkiem jest odłączenie abonenta, a nie moim dzwonić i prosić ich o odpięcie.
Jak ktoś rozwiązuje umowę to chyba nie z myślą o tym, żeby nadal odbierać ich sygnał, bo założenie jest takie, że na drugi dzień sygnału już nie ma.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, A co mnie, jako byłego abonenta, obchodzi co jest w kablu? Umowa rozwiązana, i koniec. A to, że mają bajzel w papierach mnie, jako byłego abonenta, kompletnie nie obchodzi. Żaden relatywizm - nie masz żadnego związku z dostawcą usług, i nie masz żadnego obowiązku zgłaszać, że 'coś' jest w twoim kablu.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

dafi33 pisze:
ad2222 pisze:a ci 'pajęczarze' to zapomniani byli abonenci...
Tak i ani jeden z tych ''zapomnianych'' nie zauważył że umowa mu się dawno temu skończyła ? :lol:
Gdyby byli uczciwi zgłosili by to proste ... widzę że uprawiasz relatywizm moralny .
no nie bez jaj, jeżeli kablówka nie odłączyła klienta, któremu wygasła umowa to znaczy, że mieli u siebie promocję :)
Ja kilka lat miałem sygnał mimo, że umowa dawno wygasła i ani mi w głowie było zgłaszać do TTK, bo co mnie obchodzi, że komuś się nie chciało odłączyć.
Nawiasem mówiąc i tak z tego nie korzystałem, bo wtedy wziąłem usługi z Multimedia. Jakościowo niebo a ziemia.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ad2222 pisze:dafi33, A co mnie, jako byłego abonenta, obchodzi co jest w kablu? Umowa rozwiązana, i koniec. A to, że mają bajzel w papierach mnie, jako byłego abonenta, kompletnie nie obchodzi. Żaden relatywizm - nie masz żadnego związku z dostawcą usług, i nie masz żadnego obowiązku zgłaszać, że 'coś' jest w twoim kablu.
Prawidłowo powinieneś odłączyć kabel od swojego telewizora i podłączyć swój a nie dalej oglądać nie płacąc .... kwestia uczciwości nie ładnie to taki z ciebie katolik ? .

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Odłączyłem, ale MTK tego nie zrobiła i teraz robi ze mnie złodzieja, bo po ICH stronie byłem wpięty nadal.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, widzę, że ktoś się w końcu zlitował i wysłał Cię na urlop dla poratowania zdrowia, bo to co piszesz to jakiś koszmar. Nikt nigdzie nie napisał, że pajęczarze oglądali dalej program. Nawet multimedia tego nie napisała - napisała, że byli podpięci, a nie że korzystali. Masz jakieś chore urojenia z KRK w tle, idź się leczyć, niekatoliku.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Jak zwykle prawda leży pośrodku. Tych podpinających się na lewo do niezabezpieczonych skrzynek to wcale tak mało nie jest. Pamiętam u mnie na osiedlu kilkanaście lat temu, jak ktoś znalazł możliwość to potem reszta robiła tak samo. Taka osiedlowa „solidarność”. Fakt, że operator powinien sam o to zadbać, żeby nikt nie korzystał z jego usług nie płacąc za to. Natomiast nie zwalnia to nikogo z bycia po prostu uczciwym. Ja wiem, lepiej nazwać to promocją i korzystać, taka nasza mentalność.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

farciarzgilmore pisze:lepiej nazwać to promocją i korzystać, taka nasza mentalność
no tak.. bo KRADZIEŻ to cieżko przez gardło przechodzi... chociaż sam przyznaje, że nieraz UKRADŁEM coś z sieci.. :roll:


mmp
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 11-01-2010, 17:49

Post autor: mmp »

Fakt, że operator powinien sam o to zadbać, żeby nikt nie korzystał z jego usług nie płacąc za to.
Multimedia właśnie o to zadbały, poprawiając zaniedbania po mtk. Kablówka zostawiła niezabezpieczoną sieć, a Multimedia poodpinały wszystkich "zapomnianych" klientów w przejętej sieci. Te ponad tysiąc podpięć to bilnas po mtk.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Tak, okazało się dzisiaj że MM przysłała mojemu Tacie wypowiedzonko z Dekodera na którym miałem Canal+ a normalny analog został ...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Wam Internet w MM też tak zwolnił ostatnio? Czy tylko mi się wydaje?

ODPOWIEDZ