Gry

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

defekator pisze:
Ravir pisze:Ja męczę Mass Effect 2 na zmianę z Falloutem 3 - który znam niby na pamięć, ale wracam do niego.
Mass Effect 2 jakoś zbyt łatwo i szybko się przechodzi a Fallout 3 to niestety nie jest Fallout 2 lub 1 :(. Ostatnia gra jaka naprawdę mnie wciągnęła na dłużej to Wiedźmin ;)
I tu sie zgadzam z kolega. ME 2 za szybki, Fallout 3 to dla mnie tylko parodia dawnych czesci. Za to moge polecic Dragon Age. Na prawde swietna gra, która nie trwa jak wiekszosc dzisiejszych produkcji pare godzin.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Nie zgadzam się. Fallout 3 przechodziłem pierwszy raz tuż po powtórnym przejściu F1 i F2 - i jest znakomitą grą. Przedewszystkim bardziej realistyczną. Nie przypominam sobie by w życiu codziennym mieśli podgląd on-line z kamery NAD naszymi głowami. Widok FPP jest bardziej realny, w kwestii fabuły - F3 ma równie dobrą jak F1 i F2. Miejscami nawet lepszą.

IDEALIZUJEMY gry w które graliśmy - takie a nie inny sposób grania został NAŻUCONY slabością ówczesnego sprzętu.

Fallout 3 jest grą XXI wieku, mamy ładną grafikę, ciekawą fabułę, doskonale przedstawiony świat, zachowany klimat starych gier. Pewne rzeczy uproszczono - i słusznie. F3 jest grą która wyszła w innej epoce, pamiętajmy ILE lat minęło - nie można zrobić KOPI F1 i F2 i liczyć na sukces.

Zresztą liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy, że ludziom się grapodoba. Tak samo było z Morrowindem i Oblivionem - też było gadanie a obecnie Oblivion jest uznawany za jeden z najlepszych RPG. Podejżewam, że z Falloutem 3 będzie podobnie, zresztą już jest, tytuł GOTY, oraz wyniki sprzedaży o tym świadczą.

Inne czasy, inni ludzie inna gra - ale równie dobra - o czym świadczy chęć grania mimo znajomości świata niemal na pamięć.

Mass Effect 2 był za krótki - ale z DOBRYMI grami tak jest - zawsze są za krótkie, Oblivion, F3, ME, ME 2, KOTOR i KOTOR 2 są za którkie - chciałbym 10 x więcej questów, 10x dłuższy wątek główny.

Obecnie czekam na MECHWARIOR 5 :mrgreen:


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie przypominam sobie by w życiu codziennym mieśli podgląd on-line z kamery NAD naszymi głowami
Mamy, mamy, tylko nie za często o tym pamiętamy ; P


Labet
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 07-09-2009, 15:45

Post autor: Labet »

Ravir pisze:Nie zgadzam się. Fallout 3 przechodziłem pierwszy raz tuż po powtórnym przejściu F1 i F2 - i jest znakomitą grą. Przedewszystkim bardziej realistyczną. Nie przypominam sobie by w życiu codziennym mieśli podgląd on-line z kamery NAD naszymi głowami. Widok FPP jest bardziej realny, w kwestii fabuły - F3 ma równie dobrą jak F1 i F2. Miejscami nawet lepszą.

IDEALIZUJEMY gry w które graliśmy - takie a nie inny sposób grania został NAŻUCONY slabością ówczesnego sprzętu.

Fallout 3 jest grą XXI wieku, mamy ładną grafikę, ciekawą fabułę, doskonale przedstawiony świat, zachowany klimat starych gier. Pewne rzeczy uproszczono - i słusznie. F3 jest grą która wyszła w innej epoce, pamiętajmy ILE lat minęło - nie można zrobić KOPI F1 i F2 i liczyć na sukces.

Zresztą liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy, że ludziom się grapodoba. Tak samo było z Morrowindem i Oblivionem - też było gadanie a obecnie Oblivion jest uznawany za jeden z najlepszych RPG. Podejżewam, że z Falloutem 3 będzie podobnie, zresztą już jest, tytuł GOTY, oraz wyniki sprzedaży o tym świadczą.

Inne czasy, inni ludzie inna gra - ale równie dobra - o czym świadczy chęć grania mimo znajomości świata niemal na pamięć.

Mass Effect 2 był za krótki - ale z DOBRYMI grami tak jest - zawsze są za krótkie, Oblivion, F3, ME, ME 2, KOTOR i KOTOR 2 są za którkie - chciałbym 10 x więcej questów, 10x dłuższy wątek główny.

Obecnie czekam na MECHWARIOR 5 :mrgreen:

Popieram rekami i nogami ;-) Gralem w F1,F2,Ftactics, fallout 3 do tej pory nieco pogram w przerwach ... wraz z wszystkimi dodatkami ;)

Teraz czekam na 22.10.10 zeby wyciagnac ze skrzynki Fallout Las Vegas :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja sobie kupiłem pada (yay!) i teraz testuję gry pod niego... Prince of Persia: Sands of Time. Niby stare, ale jaka grywalność.. ; ) Polecam.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja od kilku dni staram się obczaić najbardziej rozbudowaną i skomplikowaną grę strategiczno-ekonomiczno-symulacyjno-RPG "Dwarf fortress". Gra jest masakryczna, ale zorientowanie się co tam można zdziałać (a można prawie wszytko co się chce) to pewnie z miesiąc zajmie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Przyznam się, że do tej pory nie grałem w Baldur's Gate :P
Właśnie sobie kupiłem niedawno i pociupię :D
Nie ma to jak grać w grę sprzed X lat na świeżutkim kompie :D


klesyk24
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 27-10-2010, 17:13

Gry

Post autor: klesyk24 »

Czy mi może mi ktoś polecić jakąś fajną grę strzelanke na windows 7

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Counter strike :) - niezmiennie, wysoka grywalność, jest chyba nawet wersja na linuksa i w98 :) Jeżeli już mam w coś postrzelać, to tylko w CS.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

klesyk24 - zależy co rozumiesz przez strzelankę.

Jeśłi klasyczne FPP to z nowych

Medal of Honor
Singularity
Sniper: Ghost Warrior
Terrorist Takedown 3

Wszystkie to klasyczne FPP - s których najlepszą fabułę ma zdecydowanie Singularity jest też najbardziej ciekawe i nowatorskie.

Medal of Honor to klasyk - ale nic nowatorskiego nie wnosi. niemniej jednak jest to KAWAŁ dobrej strzelanki.

Sniper: Ghost Warrior - bardzo dobra, polska produkcja, niczym nie ustępuje swiatowym grom. Dodatkowo jest poświęcona snajperom i w przeciwieństwie do innych preferowane jest ciche i ostrozne skradanie. Co nie kazdemu się podoba. Ale gra jest doskonała i bardzo grywalna.

Terrorist Takedown 3 - to średniak, gra któą można kupić za 19.90 w supermarkecie, ale jest fana, ma dobrą fabułę, ładną grafikę. Grałem w nią i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Z tych które wymieniłem Singularity jest najciekawsza fabularnie - łączy doskonałą fabułę z ciekawymi rozwiązaniami (manipulacja czasem) - i ją najbardziej polecam.
9000 ml A Rh-


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja to gralem w pierwsza wersje Unreal Tournament z kolegami po LANie

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Oooo, o też! Przed CS :) zagrałbym i w UT po LANie... Tylko chętnych jakoś nie widzę :(
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja slaby bylem w tego UT

pozatym przez internet to jest chyba problem ze zrobieniem serwera gry ?

tak to mniej wiecej wygladalo :

Obrazek


klesyk24
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 27-10-2010, 17:13

Post autor: klesyk24 »

A znacie jakies polskie gry mmorpg podobne do metina


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Ja w sieci tylko i wyłącznie w Call of Duty + dodatek United Offensive :D lepszej nie znalazłem jak na razie.

ODPOWIEDZ