IS sprzedane!

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Fora są poto aby każdy mógł pisać co uważa
Jeśli tak uważasz to uważam, że dalsza dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Proszę na temat!
Coraz częściej pod siedzibą IS widać samochody z logo MM. Jeszcze trochę i zaczną przemalowywać samochody IS na granatowo.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3830
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Niektóre samochody IS są już granatowe ;) Tak, że mają ułatwione zadanie :P
Ciekawe kiedy będzie się można całkowitych zmian spodziewać.


multimedia
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 20-09-2010, 09:03

Post autor: multimedia »

Baxon pisze:transfer nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Akurat przy meblach fantazja jest wskazana ;p - kulą w płot...
Cały czas udowadniasz, że jesteś z MM, a wiarygodność straciłeś już dawno.

Zapytaj tych mieszkańców nowych bloków przy Marynarki Wojennej, którzy wybrali kablówkę od IS, ile czasu czekali zanim im podłączono telewizję. Mówię o telewizji bo z internetem nie było problemów. Moi sąsiedzi czekali minimum tydzień dopóki ktoś im nie udostępnił ich kabla, który jest zamknięty w skrzynce MM pod schodami.
Transfer ja to przerobiłem na własnej skórze, a nie na szkoleniu sprzedażowym.[/b]
Baxon, kable koncentryczne układane w nowych blokach przy ulicy Marynarki Wojennej są własnością Multimedia Polska. Na mocy porozumienia z deweloperem na własny koszt wykonaliśmy okablowanie do mieszkań. Dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ale chyba takie 'porozumienie' jest niezgodne z obowiązującym prawem? To deweloper ma wykonać sieć wewnętrzną, a każdy provider powinien mieć dostęp do danego mieszkania.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, dobrze prawisz. Teraz jeśli znajdzie się choć jeden mieszkaniec, który bedzie chciał skorzystać z uzług np. tarnowskiej kablówki - musi mieć taką możliwość. I porozumienie bierze w łeb.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A multimedia (wprawdzie to tylko uczestnik forum, a nie oficjalny przedstawiciel - każdy może mieć taki pseudonim) jeszcze się tym chwali... ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wchodzę do domu, odpalam PC, wbijam na Agorę.. a ona się wczytuje.. i wczytuje... sprawdzam speedtesta: Download 1.75 Mb... upload wyrzucił błąd po kilku minutach o.O

IS.. przypadek? Ktoś jeszcze ma problemy z netem dzisiaj?

Pytanie do znawców: czy MM może ograniczyć mi przepustowość?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jeżeli masz umowę na 100mbs -nie może. Tzn może Ci przedstawić nową umowę, a jak się nie zdecydujesz - to możesz zakończyć tą umowę bez żadnych kar umownych. Ale, z tego co wiewiórki na mieście mówią, dotychczasowi abonenci IS będą mieli zachowane te warunki, które mają. Ale ile w tym prawdy, a ile 'urban legend' - czas pokaże.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

multimedia pisze:
Baxon, kable koncentryczne układane w nowych blokach przy ulicy Marynarki Wojennej są własnością Multimedia Polska. Na mocy porozumienia z deweloperem na własny koszt wykonaliśmy okablowanie do mieszkań. Dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.
No ciekawe to bardzo co piszesz. To samo mi powiedzieli na Waszej infolinii, ale gdy im powiedziałem, że sąd zapewne nie podzieli takiego toku rozumowania, to rozmowa diametralnie się zmieniła, a na drugi dzień miałem już kablówkę z IS.

Ciekaw jestem jak chcecie egzekwować prawo do tych kabli skoro deweloper ma teraz niewiele do gadania gdyż jest właścicielem znikomego procenta powierzchni budynku (niesprzedane lokale - jeśli jeszcze takowe są). Ja od stycznia 2010 r. jestem właścicielem mojego mieszkania i wszystkiego co w nim się znajduje. Umowy z Multimedia Polska nie podpisywałem, nie było także cesji jakichkolwiek umów. Ciekawe czemu deweloper nie podpisał za mnie umowy z PGNiG czy Enionem? A jeśli nadal próbujesz obstawać przy swoich argumentach, to zastanów się raz jeszcze bo za chwilę może się tym zająć Rzecznik Praw Konsumenta.

Umowa z deweloperem, o której piszesz to tylko argument dla mało dociekliwych lokatorów. Ciekaw jestem czy "obsrywanie" konkurencji (przez Waszego "komiwojażera") mieści się także w ramach tejże umowy z deweloperem, bo skoro tylko MM ma na własność kable do mieszkań, to przecież takie zachowanie jest zbyteczne.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

multimedia pisze:
Baxon pisze:transfer nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Akurat przy meblach fantazja jest wskazana ;p - kulą w płot...
Cały czas udowadniasz, że jesteś z MM, a wiarygodność straciłeś już dawno.

Zapytaj tych mieszkańców nowych bloków przy Marynarki Wojennej, którzy wybrali kablówkę od IS, ile czasu czekali zanim im podłączono telewizję. Mówię o telewizji bo z internetem nie było problemów. Moi sąsiedzi czekali minimum tydzień dopóki ktoś im nie udostępnił ich kabla, który jest zamknięty w skrzynce MM pod schodami.
Transfer ja to przerobiłem na własnej skórze, a nie na szkoleniu sprzedażowym.[/b]
Baxon, kable koncentryczne układane w nowych blokach przy ulicy Marynarki Wojennej są własnością Multimedia Polska. Na mocy porozumienia z deweloperem na własny koszt wykonaliśmy okablowanie do mieszkań. Dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.
Wkońcu mamy konkretnego przedstawiciele MM i będziemy znać odpowiedzi na trapiące nas pytania


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

Goscinny pisze:ad2222, dobrze prawisz. Teraz jeśli znajdzie się choć jeden mieszkaniec, który bedzie chciał skorzystać z uzług np. tarnowskiej kablówki - musi mieć taką możliwość. I porozumienie bierze w łeb.
A tu wchodzi coś takiego- deweloper zgadza się na przylącz danej firmy ale jak siię zawiąrze wspólnota to ona decyduje nawet o kolorze kwiatków jak i czy kolejny operator wejdzie na blok z usługami

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Na następnym spotkaniu wspólnoty zarzucę temat dostarczenia do mieszkań sygnału satelitarnego. To na zachodzie jest standardem dzięki, któremu poprawiła się estetyka fasady budynków bo nie wiszą już na niej czasze anten satelitarnych.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

Baxon pisze:Na następnym spotkaniu wspólnoty zarzucę temat dostarczenia do mieszkań sygnału satelitarnego. To na zachodzie jest standardem dzięki, któremu poprawiła się estetyka fasady budynków bo nie wiszą już na niej czasze anten satelitarnych.
Ja mieszkam w bloku i mamy wspolnotę i o każdy krzak który chce posadzić wspólnota musi być zgoda większości, o to czy ma byc remont dachu czy malowanie elewacji i oto czy ma wejść nowy dostawca telewizji czy internetu też- więc brzydota budynku przez anteny satelitarne może być tematem dyskusji tylko jak antena jest montowana na dachu lub elewacji na balkonie wydaje mi się że nie można zabronić.,

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Tutaj nie chodzi o zabronienie wieszania anten, moi znajomi we Frankfurcie nie mogą nigdzie wieszać anteny satelitarnej, mają za to dostarczony do mieszkania sygnał z kilku satelit. Zapewne większość z mieszkańców wolałaby podłączyć dekoder do gniazda niż ciągnąć przez całe mieszkanie okablowanie od talerza. Coś za coś.

ODPOWIEDZ