Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: andy »

Pomijając fakt jazdy kuriera, to ten z opla zachował się jak burak i stwarzał zagrożenie dla innych ...


gamonie
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 19-09-2012, 20:46

Post autor: gamonie »

vertical pisze:.."dzwon" na wylocie z Fabrycznej-krakowska,nie wiem kto,jak i dlaczego...zresztą nikt z gapiów nie wiedzial,jedynie to ze Pani z Peugeota pojechala przytomna do "sw.Lukasza",chlopak z Toyki byl na miejscu....swoją drogą to lubią cisnac od swiatel na Przemyslowej do tych przy Warsztatowej i czasami "trzeba deptac zdrowo" zeby z Fabrycznej wyjechac...
Witam. Tak się akurat składa że byłam uczestnikiem tego zdarzenia. W ramach ścisłości Ja jechałam toyotą a facet jechał peugeotem. Jechałam krakowską w stronę centrum a peugeot wyjezdzał spod mistara. Wyjechał mi na pas zza ciężarówki. Wypadek był z jego winy, nie z mojej. Jeśli chodzi o komentowanie mojej rejestracji KTA - trzeba być idiotą, żeby szufladkować kierowców w zależności od tego, na jakich blachach jeżdżą. Na przyszłośc, jeśli nie macie pojęcia o szcegółach zajścia oszczędźcie sobie durnych komentarzy i nie podawajcie mylnych informacji, wprowadzacie ludzi w błąd, a z takich plotek i niedomówień później tworzą się durne stereotypy odnośnie katalończyków itd. Tyle w temacie.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

gamonie pisze:z takich plotek i niedomówień później tworzą się durne stereotypy odnośnie katalończyków
Oj tam, oj tam... Spokojnie ;) Ja ze wsi tez jestem i jakoś nie mam problemu z byciem katalończykiem... ;)

A co do plotek i ludzkiego pieprzenia to przecież ogólnospołeczna norma... ludzie i tak sobie muszą pogadac i pokomentować ;) ulubione zajęcie - wszyscy wiedzą lepiej ;)

Psy szczekają - karawana jedzie dalej ... 8)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

No to ja przedstawię zachowanie pewnego pana, blachy KT, żeby nie było :)
Facet chyba chciał poszpanować swoim wypasionym mercedesem...wyprzedzanie i skręcanie w prawo z pasa do skrętu w lewo na M.B. Fatimskiej stawia pana wśród wyjątkowych kretynów...

I jeszcze pan taksówkarz z białego sharana...chyba już znany...to co wyprawia na drodze woła o pomstę do nieba.

Zachowanie tych panów spowodowało, że poważnie zastanawiam się czy nie zakupić takie małej kamerki ;)

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

taksówkarze to w ogóle są Panowie Świata i Przestworzy...


vertical
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 09-06-2012, 19:44

Post autor: vertical »

Witam. Tak się akurat składa że byłam uczestnikiem tego zdarzenia. W ramach ścisłości Ja jechałam toyotą a facet jechał peugeotem. Jechałam krakowską w stronę centrum a peugeot wyjezdzał spod mistara. Wyjechał mi na pas zza ciężarówki. Wypadek był z jego winy, nie z mojej. Jeśli chodzi o komentowanie mojej rejestracji KTA - trzeba być idiotą
..Dziwne?mysle ze bardziej Cie zabolał temat o "blachach",niz rozbity samochód.
Po co te nerwy,wystarcząjaco sie ich "naszarpałas" tego feralnego dnia.

Nigdzie nie napisałem ze to była Twoja wina,tylko "przedłuzyłem" informacje zaczerpniete od miejscowych gapiów (a ze w wiekszosci to p****** i wymysły na poczekaniu,taka jest natura tych co wiedza lepiej,chociaz g..no widzieli),dlatego tez jest forum zeby prostowac błedne i nieprawdziwe informacje.....Mogłas tez dopisac ze ten który wymusił i spowodował wypadek,jest posiadaczem "blach" KT.... bez A,.....niestety,nie kazdy posiadający "tarnowskie" blachy jest mistrzem kierownicy.

Swoją drogą,ciekawy "nick" ,to jakas aluzja do policjantów,strazaków przybyłych na akcje,czy tez ogólnie do wszystkich....pzdr.


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

figa pisze: I jeszcze pan taksówkarz z białego sharana...chyba już znany...to co wyprawia na drodze woła o pomstę do nieba.
Niejaki Pan G. znamy człowieka :) Uwaga również na dwukolorową Toyote Corolle kombi którą w podobny sposób podróżuje po Tarnowie jego synek.

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 261
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

ha!
wczoraj ok. 20.50 na skrzyżowaniu Szujskiego - Pułaskiego jakaś konkretna akcja się odbywała: 2 wozy Straży, Policja, karetka akurat na sygnałach odjeżdżała... na chodniku przodemzmięty bodajże Passat stał - tyle z autobusu zaobserwowałem ....
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

A ja przestrzegam przed skrzyżowaniem Nowodąbrowska - Blonie, nie wiem jak jest sytuacje z innych stron tego skrzyżowania ale juz kilka razy jechalem od strony Blonie na Spokojną i nauczyłem sie pokory wczoraj zostałem strąbiony bo zmierzałem z prawego pasa jechac prosto,a pan czarna skodą zamierzał jechać prosto z lewego, i to nie pierwsza taka sytuacja, dlatego zalecam ostrożność.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

a jak chciałbyś z 2 pasów wjechać na jeden?


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

lll pisze:a jak chciałbyś z 2 pasów wjechać na jeden?
Jak z dwoch pasow?? przeciez z lewego pasa nie ma prawa jechac prosto!!! Kiedyś z jazdą na wprost bylo na odwrót, dlatego ludzie teraz tam jezdza na pamiec i trzeba uwazac.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

zmienili organizacje ruchu? tam zawsze jechalo sie z lewego na wprost i w lewo


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

Wlasnie zmienili, z lewego jedzie sie w lewo, z prawego prosto i w prawo.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

to bedzie rozkoszna sytuacja jak kiedys na nowodarowska-sloneczna zanim zrobili rondo


Beny
Archont
Posty: 522
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

Dlatego przestrzegam, ostroznie, nie ma co jechac w ciemno bo mozna sie nadziać. Dziwne ze tak malo o tym ze jest zmiana organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu:)znaki na ziemi i na niebie hehe z prawego pasa prosto i w prawo z lewego pasa tylko w lewo:)Pozdrawiam

ODPOWIEDZ