Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

LordRuthwen pisze:Od przedszkola uczą dzieci: lewo - prawo - lewo
Kiedyś uczyli, i w przedszkolu i w szkole. Teraz pewnie w przedszkolu też uczą, ale potem takiego dzieciaka zewsząd atakuje propaganda morderców zapewniających go kłamliwie o nietykalności na przejściu. Efekty widać i będzie ich coraz więcej.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Okazuje się, że panów egzaminatorów z MORD nie dotyczą przepisy ruchu drogowego. Dziś po godz. 14 na Słonecznej przy Zenicie egzaminator nie przejął się ludźmi czekającymi na przejściu. Za coś takiego oblewa się egzamin! Jechał sam, wóz nr. 11, KT83711. Nie ma to jak dobry przykład! Jak się jeździ samochodem egzaminacyjnym, to by wypadało przynajmniej zachować pozory i łamać przepisy dopiero po przesiadce do swojego prywatnego pojazdu.

Awatar użytkownika

Dawid D
Prytan
Posty: 226
Rejestracja: 21-04-2010, 20:04
Lokalizacja: Tarnów Pd

Post autor: Dawid D »

Boruta, Jechałem kiedyś na rowerze - było to przy bazie PKS, nieopodal skrzyżowania z ul. Braci Saków. Ledwo się obejrzałem i zobaczyłem L-kę z MORD-u, która po pierwsze znacząco przekraczała prędkość i omal mnie nie potrąciła. O jeździe na podwójnej ciągłej nawet nie będę wspominał. Pojazdem kierował jakiś pan, a obok niego siedziała jakaś młoda dziewczyna. Albo ten pan, to jakiś kursant, który oblał egzamin w 1 momencie za 2 dyskwalifikujące od kopa błędy - linia ciągła i przekroczenie prędkości o 20 KM/h. Jak jest z tym zachowaniem 1 metra od rowerzysty, to nie wiem, ale między autem a mną była różnica góra 1/4 metra. Jest jeszcze opcja, że ta młoda Pani była egzaminatorką. Ale gdyby tak było, zaraz kazałaby zatrzymać pojazd, a on pruł dalej Okrężną... :mrgreen:

Że też nie miałem aparatu /komórki przy sobie... Choć z drugiej strony i tak bym nie zdążył tego nagrać, bo pojazd pędził przed siebie. :roll: Jedyne co zdołałem uczynić, to ulżyć emocjom, wypowiadając kilka słów...zaraz jednak dotarło do mnie, że kierowca tego nie usłyszał :(

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Dzisiaj na Wekslarskiej, przy bramie Pilźniejskiej stały Opel Astra II z WRD, Kia Ceed i Fiat Ducato, wszystko policyjne. Ducato miał wgniecione prawe przednie drzwi, a hydrant który tam stoi już nie stoi :P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie zmieścili się Ducato niestety :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

A to na skróty chcieli jechać ?O te nie dobre :D

Awatar użytkownika

Jela
Thesmothetai
Posty: 1283
Rejestracja: 17-09-2009, 10:06
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Jela »

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 88792.html
To właśnie to o czym cały czas piszę. Podkreślam po raz kolejny, że taką policję mówiącą o płynności ruchu trzeba do piachu. Gdzie płynny ruch na pasach dla pieszych ? Samochodami tylko zainteresowani. Czy ci debile nie rozumieją, że pierwszeństwo ma człowiek a nie samochód czy dowolna inna maszyna ? Mam wrażenie, że nie pojmują, że samochód jest dla człowieka a nie odwrotnie. Ręce i nogi opadają.
Zając najlepszy jest w śmietanie.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wyczuwam potencjał madafacki. :) Widocznie skręcał/-a na najbliższym skrzyżowaniu i nie był mu/jej potrzebny widok do przodu. :)
Załączniki
potencjalny.jpg
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

oczy mu się mieszczą w szparce - a może to niewiasta i nie zdążyła makijażu zrobić jeszcze?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

W wojsku był czołgistą.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

A ja proponuje każdemu kierowcy kodeks do ręki i otworzyć na stronie gdzie jest info o jeździe na światłach przeciwmgielnych. A policja takim co im ciemno powinna na poprawę widoczności po 50 pln, za bezpodstawne ich używanie, zwłaszcza tych tylnych. Masakra normalnie po paru kilometrach już nie wiadomo czy taki kierowca hamuje czy nie. W oczach się już je..... strasznie.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A ja proponuje każdemu kierowcy kodeks do ręki
Czego Ty wymagasz od zwykłych kierowców. Koło 17 widziałem "L" z pełnym oświetleniem przeciwmgłowym. Skoro tak uczą to co się dziwić.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ozi26, dzisiaj było to niezbędne zwłaszcza popołudniu
skoro cię oślepiało znaczy, że nie zachowałeś należytej bezpiecznej odległości

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

lll pisze:ozi26, dzisiaj było to niezbędne zwłaszcza popołudniu
skoro cię oślepiało znaczy, że nie zachowałeś należytej bezpiecznej odległości
Słuchaj, niezbędnie to ja tobie proponuje zaopatrzyć się w kodeks drogowy. A co do reszty to zostawię bez komentarza i uznam to za żarcik, ponieważ nie zdajesz sobie sprawy z tego co klepiesz w klawiaturę.


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Mnie też oczy bolą.Kodeks mówi wyrażnie kiedy używać świateł pmgłowych.Mnie najbardziej wkurzają kierowcy którzy na czerwonym zapalają choinkę stopów,kierunkowskaz i wypalają mi oczy najlepiej ledami.Żeby chociaż było pod górke.Moż pankowal wytłumaczy mi ten fenomen czy tak uczą szkoły jazdy czy po prostu kogoś rajcuje że ten z tyłu zwłaszcza w deszczowy wieczór ma niefajnue?

ODPOWIEDZ