Parkowanie w Tarnowie

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

menuelita
Obywatel
Posty: 25
Rejestracja: 23-11-2010, 13:06
Lokalizacja: nowa w tarnowie

Post autor: menuelita »

dziękuję :D


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Koło 10 na Boryczki:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No co chcesz? Logicznie - pewnie kierowca jest pełnosprawny, a pasażer jest niepełnosprawny - to jak miał stanąć, jak nie tak?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Takie coś jest kilka razy w tygodniu, rzekłbym bardzo często. Właściciel tego auta mieszka 200 metrów dalej na ulic Lwowskiej, przy której jest parking. Jednak on nie będzie się poniżać i będzie do swojego baru podjeżdżać autem po to aby postawić je sobie za zakazem ruchu i stać. Jako, że jest się znajomym straży miejskiej może stać za zakazem spokojnie bo żaden kolega przecież nie da mu mandatu! Bo niby z jakiej pały!!!
Obrazek

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Cubaza, wyślij zdjęcie na policję, jak dostaną to muszą zareagować.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

LordRuthwen, to daj maila jakbyś mógł. Bo drogą telefoniczną na straży miejskiej interwencja wyglądała tak, że koleś po prostu podjechał popatrzył pojechał. A potem przyszedł właściciel, cześć cześć i tyle z tego.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?p=37846#37846

Opisz sytuację i wyślij tam.
To działa.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

LordRuthwen, po przeczytaniu tamtego posta zauważyłem, że nie dopatrzyłem się jednej rzeczy robiąc zdjęcie :/ Na znaku jest napisane, że nie dotyczy zaopatrzenia w godzinach od 18:00-9:00 rano a zdjęcie było robione przed 9:00. Nie zrobiłem zdjęcia z przodu samochodu więc może się wykpić, że on dostarczał towar do swojego baru :-/ Ale spróbować zawsze warto ;) Mail nic nie kosztuje :)
Wielkie dzięki Lord :)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Wczoraj. Parking pod IV LO. Plakietki uprawniającej zajęcie miejsca dla niepełnosprawnych nie było.
Obrazek


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Cubaza pisze:po przeczytaniu tamtego posta zauważyłem, że nie dopatrzyłem się jednej rzeczy robiąc zdjęcie :/ Na znaku jest napisane, że nie dotyczy zaopatrzenia w godzinach od 18:00-9:00 rano a zdjęcie było robione przed 9:00.
Ale skoro to się powtarza kilka razy w tygodniu to zrób zdjęcia między 9 a 18, najlepiej przód i tył.
Koniecznie wyślij na Policję. To działa, mogę potwierdzić ;)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Pod Gemini ... Lanos już postawiony na czerwonym polu to passat stanął na ulicy ;]

Obrazek

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Po co parkować tu:
Obrazek
skoro można tak po drugiej stroni ulicy:
Obrazek

Jest to fotografia przedstawiająca "miejsce parkingowe" na trawniku oddzielającym chodnik od ulicy.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ch... parkowanie to nie miejsce zamieszkania. To stan umysłu: :)

Obrazek

Jak widać po napisie na szybie, nie tylko ja to zauważyłem. Chyba, że przywiózł napis z innego parkingu. :)

A jak widzę coś takiego, to mnie dosłownie trzęsie:

Obrazek

Nie dość, że ci po lewej już parkują poza wyznaczonymi miejscami, to jeszcze przyjedzie BABA nowo zarejestrowanym nabytkiem i musi zaparkować jak najbliżej wejścia. W sumie dziwne, że między filary nie wjechała, bo spokojnie by się zmieściła. Dosłownie kilka sekund później kierowca opuszczający parkingu musiał składać się w tym miejscu na 2-3 razy, bo inaczej nie dało się przejechać... A inna kobieta musiała ostro manewrować ciężkim wózkiem, żeby ominąć zawalidrogę...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Często robię zakupy w simply i to co jest pokazane na powyższym zdjęciu to częsta praktyka niestety. Z tym że częściej ktoś podjeżdża pod drzwi tam gdzie stoi ten cienkuś a druga osoba wysiada na "szybciutkie 15 minutowe zakupy" a kierowca w aucie sobie siedzi i czeka przed drzwiami jakby nie mógł dwa metry dalej zaparkować.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Bo może 2 metry dalej tez już ktoś parkuje? :) To też dość powszechna praktyka w tym miejscu. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ