Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

niestety. Na romanowicza mamy śmiertelne potrącenie, w okolicach skrzyżowania Skargi/Romanowicza/Al Piaskowa :(

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Wyłączone światła na Klikowska x Szujskiego = ruch płynny i nikt nie stoi z obu stron, nawet w porannym szczycie.
Włączyli je = wszyscy (szczególnie od strony Mościc) stoją nawet poza szczytem (godzina 13:00)


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Pół roku zajęło jakiemuś geniusiowi wymyślenie, że w soboty i niedzielę auta jadące od ronda ulicą Klikowską w stronę Krasińskiego/Szujskiego są rzadkością i wreszcie wyłączyli to diabelskie ustrojstwo zwane światłami. Do tej pory trzeba było jadąc Szujskiego w stronę Mickiewicza odczekać minutę przed PUSTYM skrzyżowaniem, bo z Klikowskiej najczęściej jedno, dwa autka wjeżdżały, a potem było puuuusto...

W takim tempie może za dwa-trzy lata dojdą do tego, że cykl 1-minutowy to głupota i zabiorą się za zmianę.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Dziś koło 16.30 jakaś kolizja pana z jurexu jeszcze CLIO z inna osobówką, cała sytuacja miała miejsce obok SHELLA na nowodąbrowskiej. dziwny przypadek bo po śladach bylo widać ze CLIo ma lewy błotnik i zderzak urwany a drugie auto rownież lewą strone, coś przy kole działali.jedno auto jechało od strazy w kierunku ul spokojnej i do zderzenia doszlo wlasnie na lewym pasie. wygladalo to tak jak by CLIO( kursant) nie wyprostowal kol po skrecie w lewo i zaladowal w pierwszy samochod ktory stal przed swiatlami. CLIO stalo w kierunku strazy na chodniku a drugi w kierunku spokojnej.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


bullterrier
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 10-11-2011, 22:53

Post autor: bullterrier »

ha, dzisiaj jakiś wypasiony KTAlończyk w Pandzie wpakował się prosto pod koła na rondzie "klikowskim" od strony ul. Klikowskiej, kiedy już jechałem po rondzie w kierunku ul. Słowackiego. Kiedy Katalonia nauczy się, że jadący rondem ma pierwszeństwo?
Az Erõ legyen veledĄ

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

ozi26 pisze:Dziś koło 16.30 jakaś kolizja pana z jurexu jeszcze CLIO z inna osobówką, cała sytuacja miała miejsce obok SHELLA na nowodąbrowskiej. dziwny przypadek bo po śladach bylo widać ze CLIo ma lewy błotnik i zderzak urwany a drugie auto rownież lewą strone, coś przy kole działali.jedno auto jechało od strazy w kierunku ul spokojnej i do zderzenia doszlo wlasnie na lewym pasie. wygladalo to tak jak by CLIO( kursant) nie wyprostowal kol po skrecie w lewo i zaladowal w pierwszy samochod ktory stal przed swiatlami. CLIO stalo w kierunku strazy na chodniku a drugi w kierunku spokojnej.
Pechozol, bo pewnie miało iść już lada dzień do sprzedaży. :) A ja dzisiaj widziałem już mocno ubite Suzuki z L na dachu. :) Szybcy są. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

w piątek, nowe suzuki "L" w kolorze czarnym, zjeżdżając z ronda "tymczasowego" ustąpiło pierwszeństwa pieszemu na przejściu a z tył mocno oberwało od osobówki (jakaś mazda).

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 261
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

dzisiaj zaobserwowane srebrne Suzuki z eL na daszku i mocno uwalonym z prawej tylnym zderzakiem - o dziwo nie wyglądał na spękany tylko konkretnie wgnieciony - jakby trafiony wielką kulą ;) ;
poza tym - rano kolejne "spotkanie" - Fiat Bravo i Renault Megane - na wyjeździe ze stacji Statoil w Łoponiu;
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

ok 6:40 biały dostawczak (moja pierwsza w życiu stłuczka, więc mam dość niewyraźne wspomnienia) wyjechał mi z Brodzińskiego wymuszając pierwszeństwo (gdy miałem kilkanaście metrów do niego i jechałem ok 40km/h on wyjechał i zwolnił blokując mi drogę). Dostał w okolice lewego tylnego światła, ja mam ubitą lewą przednią lampę i wgniecenia.

Zatrzymałem się, jednak kierowca dostawczaka pojechał dalej w przeciwnym kierunku... pojechałem kawałek za nim, ale już go nie znalazłem.

Jeśli ktoś widział zajście to śmiało się odzywać ; )

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos pisze:moja pierwsza w życiu stłuczka, więc mam dość niewyraźne wspomnienia
To pewnie numerów nie zapamiętałeś? Ale jak przypomnisz sobie inne szczegóły - np przynajmniej część numeru, kolor (to już wiemy), ewentualnie zawęzisz markę - to policja może poszukać - a na pewno warto, bo to uczy dobrego zachowania na drodze - czyli nie uciekania z miejsca zdarzenia.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zgadza się, nie zapamiętałem.. w sumie to ich nie widziałem - stał bokiem, wyjechał (skręcał w lewo) więc cały czas nie widziałem tablic, po uderzeniu skupiłem się tylko na zaparkowaniu auta jak najszybciej i wyjściu z niego... gdy rzuciłem wzrokiem do tyłu przez szybę to już nie byłem w stanie dojrzeć rejestracji.

Na pewno coś wielkości Transita i białe. I na pewno ma ślady zielonego lakieru teraz ; )
Prawdopodobnie to dostawczak do sklepu pewnej znajomej... jutro z rańca będę polować w tym miejscu z aparatem fotograficznym ; )


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

keleos jak dostawczak do sklepu pewnej znajomej co czemu nie możesz do niej iść zapytać kto wtedy i wtedy był z dostawą i będzie wiadaomo z jakiej firmy a to już połowa sukcesu :)


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wysłałem smsa, nie dostałem od rana odpowiedzi... czekam dalej. Nie wiem czy była na zmianie, to też inna bajka... plus napisałem, że "prawdopodobnie'.. bo mógł zwyczajnie z Wałowej zjechać i pojechać w dół Brodzińskiego... za dużo niewiadomych na razie. Śledztwo trwa ; ) Jak zobaczycie dostawczaka białego z wbiciem z tyłu z lewej strony w kolorze ciemnozielonym to cykajcie fotkę i dajcie znać ; )

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

pan_wAZOn pisze:dzisiaj zaobserwowane srebrne Suzuki z eL na daszku i mocno uwalonym z prawej tylnym zderzakiem - o dziwo nie wyglądał na spękany tylko konkretnie wgnieciony - jakby trafiony wielką kulą ;)
To właśnie o tym pisałem wyżej. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Pozdrowienia dla ćwoka w białym mercedesie dostawczaku ze skrzynią KT84232 który dziś rano na Kwiatkowskiego na moście na Białej uznał że włączenie kierunkowskazu daje mu pierwszeństwo przy zmianie pasa. Ani dwukrotne naciśnięcie klaksonu ani martwe pole nie były w stanie go powstrzymać.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

ODPOWIEDZ