Wyniki wyborów - Radni

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ

hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Zapomnieliście - UMT jest przecież święty.

Wszystko jest tak samo... tylko król inny... lecz mentalnie wszystko po staremu.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Wczoraj Stowarzyszenie Tarnowianie wybrało swój zarząd. Na stołek prezesa wskoczył oskarżony o korupcję ex prezydent Ryszard Ścigała. W zarządzie znaleźli się również m.in: Skrzyniarz, Placek, Błaszkiewicz, Kiwior, Nowak.

Według naszych informacji wczorajsze wybory były burzliwe. Z sali padły oskarżenia wobec władz o przegrane wybory i że członków Stowarzyszenia nazywano złodziejami i łapownikami...

FB: RadnimiastaTarnowa
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Światło
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 25-11-2013, 19:03

Post autor: Światło »

Ze względu na ciężką pracę Komisja Wyborcza w Tarnowie przyznała sobie dodatkowo premie (na przykład Pani Mizera po 2.000zł przez trzy miesiące) - teraz słyszałem we wiadomościach RDN.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Przecież to wina drukarni :). Nie rozumiem o co chodzi z drążeniem tematu premii dla pani Mizery i innych urzędników.

PS
Młodzi wyjeżdżajcie z Tarnowa. Jak nie będzie ludzi, nie będzie kasy, nie będzie kasy, nie będzie premii.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Dominik_PCH pisze: PS
Młodzi wyjeżdżajcie z Tarnowa. Jak nie będzie ludzi, nie będzie kasy, nie będzie kasy, nie będzie premii.

Nie znudziło Ci się jeszcze? To jakaś frustracja, spowodowana tym, że sam zdecydowałeś się wyjechać a inni zostali?

Jak ktoś zechce to wyjedzie nikt na siłę nie trzyma, a jak ktoś nie chce to nie zrobi tego tylko po to aby ktoś tam nie miał premii.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

A Ty będziesz kolejną osobą, którą będzie analizować mój profil psychologiczny na podstawie wpisów na agorze?

Nie mam nic przeciwko, jak by co baw się dobrze :).


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Dominik się martwi bo Łódź wyludnia się szybciej niż Tarnów. Widać, że jest sfrustrowany bardzo bo co chwile nadaje na Tarnów. Twój profil psychologiczny jest bardzo prosty:

Wyjechałeś z Tarnowa do Łodzi za pracą ale okazało się, że tam jest jeszcze większa dupa niż tutaj i teraz walisz farmazony gdzie popadnie żeby podnieść swoje morale.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Farciarzgilmore, dajesz jeszcze.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Kulfon pisze:Pewnie sprawa skonczy sie w sadzie .....kto za to zaplaci?
Mój Tarnów.

Dowcip roku.
Krzywdzące są też dla Stowarzyszenia upubliczniane tezy niosące znamiona zarzutów, że Stowarzyszenie jako pierwsze powinno reagować na zaistniałe nieprawidłowości. Otóż lider listy „Tarnowian" okręgu nr 3, zgłosił podczas aktu głosowania do obwodowej komisji wyborczej fakt możliwej nieprawidłowości co do kształtu listy kandydatów. Natomiast dalszy brak reakcji Stowarzyszenia wynikał z wyższych racji i dobra miasta. Uznaliśmy bowiem, że zgłoszenie takiego protestu narazi miasto na unieważnienie całych wyborów, uniemożliwi realizację zadań inwestycyjnych i wydatków majątkowych miasta wobec groźby nieuchwalenia budżetu miasta w wyniku braku wybranej Rady Miejskiej, zmusi do poniesienia dodatkowych kosztów powtórzonych wyborów zarówno przez Miasto jak i poszczególne komitety wyborcze. Ten czarny scenariusz spełnia się po części w wyniku dokonanego zgłoszenia przez osobę nie związaną z najbardziej poszkodowanym, w wyniku całego zamieszania komitetem „Tarnowianie".
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/ ... widlowosci



Co za troska? Wyższe racje? Dobro miasta? Nieuchwalenie budżetu?

Ciekawe jak czarny scenariusz spełni się w przypadku łącznika, Krakowskiej itd.

Wróbla na plewy nie złapiesz.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A czy radni po uprawomocnieniu wyroku będący w stanie "zawieszenia" będą pobierać diety czy też nie ? :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

defekator, to nie jest zawieszenie, tylko przestają być radnymi do czasu ponownych wyborów i przeliczenia głosów na nowo.
ps: a w Zielonej Górze mają RM złożoną z jednej osoby :) I też dają radę.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Dodatek specjalny jest elementem wynagrodzenia, zrzec się czy oddać go nie można – mówi Aleksandra Mizera – Natomiast każdy z nas jest pracownikiem i pracodawca w sytuacji wystąpienia szkody może żądać odszkodowania. Jeżeli prowadzone w tej chwili postępowanie prokuratorskie wskaże winnych to na pewno prezydent będzie rozważał tę sytuację – dodaje

link do artykułu
źródło: RDN

czyli:
jeśli, podkreślam jeśli, okaże się, że wina leży po stronie urzędników to ewentualne konsekwencje zostały opisane powyżej. Czy np. któryś urzędników zostanie przeniesiony na portiernie? odpowiedź brzmi Nie. Wszystko po staremu, jaka afera? Lecimy w dół i jest fajnie.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

osoby odpowiedzialne za organizację wyborów w Tarnowie otrzymały dodatek specjalny od kilkuset do kilku tysięcy złotych
Jedenastu urzędników, wraz z sekretarz miasta, pobierało dodatkowe wynagrodzenia od października do grudnia włącznie. W sumie wzbogacili się o ponad trzy tysiące złotych, natomiast Aleksandra Mizera dostała sześć tysięcy.
Kilkaset złotych to ponad trzy tysiące, kilka tysięcy to sześć tysięcy.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Dominik_PCH pisze:Dodatek specjalny jest elementem wynagrodzenia, zrzec się czy oddać go nie można
Ja także mam taki dodatek i ma on charakter UZNANIOWY. Zrzec się go nie można, ale też nie dostaje się go za brak osiągnięć, a w tym wypadku mamy do czynienia z rażącym zaniedbaniem.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ