koncert scorpions w Tarnowie !!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Może jednak promocja zadziałała. ;)
Dzisiaj podczas krótkiego pobytu na rynku w godzinach popołudniowych zauważyłem 4 Włochów, 2 Turków, 4 Niemców, nieletniego Afroamerykanina z psem (polskim o dziwo) oraz mini transakcję narkotykową przeprowadzoną 20 metrów od straży miejskiej zamawiającej pizze w Rycerskiej. Normalnie wielki świat ;)
Wrażenie popsuły tabuny meneli włóczące się po płycie rynku. Trudniej się od nich opędzić niż od komarów nad wodą. Co najlepsze "miasto" w dużej mierze samo ich tam ulokowało. Możemy wydawać miliony na promocję, zapraszać Scorpionsów a nawet samego Mozarta we własnej osobie, zbudować 2 wieżę Eiffla ale dopóki na reprezentatywnym bądź co bądź rynku nie da się wypić w spokoju piwa bez ciągłych próśb o 60 groszy które komuś brakują do piwa wszelka promocja na niewiele się zda.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Dziś w czwórce ( polskie radio 4) kilkakrotnie mówiono o koncercie, o spotkaniu Prezydenta z zespołem, i o darowanej tarniówce. Należy dodać że przed samym koncertem czwórka na ten temat milczała.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Chwila chwila nikt tu nie mówi że koncert był zły .... tylko UM szumnie zapowiadał wielką promocję Tarnowa z której niewiele wyszło ... przepraszam bardzo jeśli w trzech największych stacjach telewizyjnych w głównych wydaniach wiadomośći nie ma nawet słówka że takowy koncert się choćby odbył to gdzie tu sukces marketingowy ?
Skoro wydano kupę kasy to chyba w jakimś celu ?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

defekator pisze: z psem (polskim o dziwo)
nie wytrzymam - jak żeś acan to stwierdził??
Ostatnio zmieniony 03-07-2011, 22:27 przez maup, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

w czwartek w KczH w tvp1 mowili o koncertach w polsce w najbliższych dniach i było mowione o koncercie w Tarnowie.
wiec w mediach cos powiedziano na ten temat
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

pb pisze:
LordRuthwen pisze:Takie strzępy informacji do mnie dotarły:
Zakaz wnoszenia napojów w szklanych butelkach - tylko plastik i to fabrycznie zamknięty, jak ktoś otworzy przed wejściem ma pecha.
Lord, to standardowe przepisy dotyczące tego rodzaju imprez. Odpowiednie przepisy są drukowane na biletach.
A mi i mojemu młodemu zabrali mała pepsi specjalnie nie otwieraną z uśmiechem na twarzy informując, że 'z tyłu jest bufet'.
Na biletach niczego się niedopatrzyłem, ani nigdzie indziej grzebiąc w internecie..


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Pamiętam niedawną Tarnowską Nagrodę Filmową - jednym z patronów medialnych była Trójka. I powiem szczerze, że to był prawdziwy patron. Słucham Trójki codziennie i prawi codziennie mówili o Tarnowie i imprezie, poza tym były relacje z Tarnowa. Ja wiem, że to impreza była kilkudniowa a koncert tylko jeden ale właśnie tak powinno być - a tu pod względem informacji w mediach to trochę kiepsko było.

PS Koncert Bryana Adamsa w Rybniku przez Trójkę był mocno promowany...czyli jak się chce to można


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Tak sobie przypomniałem, że zaginęła gdzieś orkiestra symfoniczna, która miała towarzyszyć wykonawcom.

tak dla przypomnienia:
http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/3 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

maup pisze:
defekator pisze: z psem (polskim o dziwo)
nie wytrzymam - jak żeś acan to stwierdził??
Pewnie pies maił na imię Burek, albo był to owczarek polski nizinny ;)
Ostatnio zmieniony 03-07-2011, 22:29 przez ad2222, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

ad2222 pisze:
maup pisze:
defekator pisze: z psem (polskim o dziwo)
nie wytrzymam - jak żeś acan to stwierdził??
Pewnie pies maił na imię Burek, albo był to owczarek polski nizinny ;)
Albo szczekal po polsku: Hau Hau, a nie po ang: Woof woof, albo bark bark :)

Tez sie zastanawiam co z orkiestra symfoniczna, miała byc i nie było.
Ostatnio zmieniony 03-07-2011, 22:29 przez Beaver, łącznie zmieniany 1 raz.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

maup, jeśli się odnosisz do mojego wpisu to mi go wskaż a nie podstawiaj wypowiedz z innego tematu, fajna zabawa, ale grabki i piaskownica mogą się Ci bardziej spodobać

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

starówka pisze:maup, jeśli się odnosisz do mojego wpisu to mi go wskaż a nie podstawiaj wypowiedz z innego tematu
już któryś raz skrypt forum płata mi figla z cytowaniem, przyznaję że tym razem przeoczyłem, trzeba sprawdzać [admini, jeżeli mogę prosić o poprawienie źródła cytatu to bardzo proszę].
Oczywiście cytat miał się odnosić do postu defekatora w tym właśnie temacie zaraz powyżej, co zdaje się wszyscy zauważyli oprócz Ciebie. Uwagi o grabkach i piaskownicy proponuję zachować do innych wątków, np. o masach krytycznych i innych strasznych rzeczach.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

maup, sorki ale takie rzeczy się sprawdza,

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

starówka, Wystarczy już, poprawione, więc przestań już zgrywać poszkodowanego i próbować drażnić innych użytkowników. Grabki mogłeś faktycznie pominąć, wystarczyła uwaga albo PM do moderatora.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

ClNEK, chodzi o to, że informacja była błędna, na każdym banerze pisało, że można wchodzić na każdy sektor a to nie prawda, wejście na płytę było od Czerwonej a na trybuny od Chemicznej i od parku.
Ludzie łazili tam i z powrotem.

Zablokowany