Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

zicc pisze:Przyciągają jedynie moim zdaniem sklepy sieciowe jak H&M, carry, NY i buty, reszta - totalna porażka
A to tam jeszcze coś poza "H&M, carry, NY i buty" jest? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

GaleriaTarnovia
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 20-11-2009, 22:05
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: GaleriaTarnovia »

Witam!

Zapraszamy na świeżo uruchomiony fan page Galerii Tarnovia na Facebooku:

Obrazek

Dla pierwszych osób, które "polubią" nasz profil oraz zostawią ślad w komentarzu do pierwszego wpisu mamy niespodziankę!

A to tylko pierwsza z korzyści obserwowania naszego fan page. Już niebawem nasi fani dowiedzą się wcześniej niż inni o planach promocyjnych i atrakcyjnych ofertach sklepów Galerii Tarnovia oraz będą mogli zdobyć kolejne nagrody.

Zapraszamy!
PozdrawiamyĄ

Galeria Tarnovia


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »



trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

GaleriaTarnovia pisze:A to tylko pierwsza z korzyści obserwowania naszego fan page. Już niebawem nasi fani dowiedzą się wcześniej niż inni o planach promocyjnych i atrakcyjnych ofertach sklepów Galerii Tarnovia oraz będą mogli zdobyć kolejne nagrody.
Zryw jak syrenka na pasach.


Co do BOMI. Byłem niedawno i nie było "promocji" jestem rozczarowany :]. Być może zyski wygenerują sklepy w miejscach bardziej przyjaznych dla usera niż ten w GT :].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

trix, ja też poszedłem tam tylko po to, żeby kupić coś w dobrych cenach a tu kiszka. Zresztą potem tak sie zastanowiłem i wyszło mi, że nie zrobia promocji - łatwiej będzie im towar spakować i wysłać do Krakowa.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

GaleriaTarnovia pisze:Witam!

Zapraszamy na świeżo uruchomiony fan page Galerii Tarnovia na Facebooku:
Juz pędzę, by dodać was do swoich znajomych ;) :P

ps. Wyślijcie zaproszenie pani Anny Czech ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Co za palant prowadzi ten bezpłatny autobus do GT?

Czekałem 20minut na przystanku na Sikorskiego - nadjechał autobus i... nie zatrzymał się!
Poszedłem (wiedząc, że będzie czekał na światłach długo) na przystanek na Plac Popiełuszki - tam się zatrzymał i zabrał na pokład ok 15 starych babć.

Dojechaliśmy na miejsce i... byłem jedyną osobą, która faktycznie szła do GT! Babcie się rozpierzchły do domów.

Pajac z tego kierowcy niesamowity. Jedynego klienta nie chciał zabrać, podczas gdy podwozi za friko stare baby wracające z kościoła.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Dziś o 16:30 losowanie nagród loterii urodzinowej, będzie zapewne mała blokada ul.Krakowskiej


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Keleos pisze:Co za palant prowadzi ten bezpłatny autobus do GT?
Skargi kieruj do PKS Tarnów.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie chcę już zaśmiecać tematu o WOŚP dlatego napiszę to tutaj.
Oświadczenie zniknęło z facebooka.
A jak tak popatrzyłem na ogłoszenia na facebooku odnośnie tego co chcą zrobić to nigdzie nie podali, że znajomi muszą być z okolicy. Wszędzie jest napisane, że kolejny fan to kolejne 5zł.
Jedyna informacja o tym, że osoby muszą być z Tarnowa lub okolic, znajduje się na stronie głównej. Jednak pytanie. Co tak właściwie oznacza z okolic? Może dla mnie okolice Tarnowa to Szczecin ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wszyscy cytują Keleosa a nie źródło. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:Wszyscy cytują Keleosa a nie źródło. :)
To znaczy ?:> :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Źródło:
Galeria Tarnovia Słuchajcie, słuchajcie! Jest akcja! Zróbmy razem coś fajnego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Sprowadźcie tutaj, na nasz profil, swoich znajomych, przyjaciół oraz rodzinę. Zapraszajcie ich do polubienia naszej strony a my zobowiązujemy się wpłacić na konto WOŚP 5 zł w zamian za każdego nowego fana!

Licznik star...tuje od 256 osób. Do dzieła!
Galeria Tarnovia Tak wygląda 61 monet pięciozłotowych. :-) Sami ustawiliście taką "wieżę" zapraszając tu od wczoraj znajomych, przyjaciół i rodzinę. Budujemy ją aż do niedzieli, kiedy całą wrzucimy do puszki WOŚP.

A chcecie zobaczyć jak wygląda taka budowla z 200, 300 a może 500 monet? :-) Wiecie co robić. Zaproście tu kogo możecie. :-...)
Galeria Tarnovia Wiecie, że przybyło nam już od początku akcji 90 fanów? To oznacza, że do puszki WOŚP zebraliście już 450 złotych! Sporo jak na nie ruszanie się sprzed komputera! :-)

Z drugiej strony co to jest 450 złotych? Chore maluchy potrzebują znacznie więcej! Do dzieła! Zapraszajcie na nasz profil swoich znajomych. Każdy nowy fan... to dodatkowe 5 zł do orkiestrowej puszki!
Informacje o "Tarnowie i okolicach" - zresztą co to są okolice? Kraków to nie okolice? raptem godzinka drogi z centrum - doszły po publikacji informacji na wykopie.

Witamy w Internecie.

P.S.
Ponadto wyraźnie zaznaczaliśmy, że sposobem pozyskiwania nowych fanów naszego profilu jest zapraszanie znajomych, przyjaciół czy członków rodziny.
Słowo 'znajomy' użyte w kontekście facebooka to chyba oczywista oczywistość - każdy kto jest w stanie cokolwiek kliknąć. Tak działają serwisy społecznościowe, czyż nie?
W końcu skoro GT uważa, że ktoś ją lubi, bo kliknął "lubię to", to chyba nie ma złudzeń co do więzi między znajomymi w Internecie ; )


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

5.502 os. lubi to, co daje nam już kwotę?

Licznik wystartował od 256 os. co znaczy, że przybyło : 5.246 os. x 5 zł = 26.230 PLN

Ładnie :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos pisze:A chcecie zobaczyć jak wygląda taka budowla z 200, 300 a może 500 monet? :-) Wiecie co robić. Zaproście tu kogo możecie. :-...)
Czyli maks dla nich to było 2,5k a nie 25k :P
Zniknęło oświadczenie, ale w szczegółach akcji pojawiła się informacja, że mają to być osoby z Tarnowa i z okolic Tarnowa ;p

ODPOWIEDZ