Budowa przejścia podziemnego na Mickiewicza

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

a ja po hamulcach żeby go nie przejechać bo szkoda samochodu, bo nie mam czasu na to żeby samochód oddać do mechanika na naprawę.
tak samochód ważniejszy bez dwóch zdań :-/


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

dafi33, jest przejście, jest zagrodzone żeby ludzie nie przebiegali a tutaj przebiega idiota z piwami w ręce, bo jemu się nie chce przejść przejściem. To jest trochę inna sytuacja. Na przejściu to ja rozumiem Twoje żale do nieprzepuszczania, ale jak jest barierka a debil jeden z drugim przechodzi przez barierkę żeby przejść to już chyba bierze pod uwagę, że ktoś się nie zatrzyma.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Zrozumiałem twoją wypowiedz tak że bardziej cenisz swój samochód od życia i zdrowia drugiego człowieka choćby pijaka i złodzieja ale jednak człowieka no nie ?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Moze bardziej by szanował zycie i zdrowie tego drugiego człowieka, gdyby ten człowiek sam szanował swoje zdrowie i życie i nie ryzykowal wpadnieciem pod samochód w stanie upojenia alkoholowego.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Posłuchaj świrów nie brakuje ale to nie znaczy że mamy ich rozjeżdżać :D
ps.dobra do tematu bo rozmywamy .... korków brak i przejście zdało egzamin .

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

I zapraszam do głosowania w ankiecie na temat przejścia:
http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=1361
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

dafi33 pisze:Zrozumiałem twoją wypowiedz tak że bardziej cenisz swój samochód od życia i zdrowia drugiego człowieka choćby pijaka i złodzieja ale jednak człowieka no nie ?
To źle zrozumiałeś. To był sarkazm. Nie rozjechałbym człowieka z premedytacją. Samochód można naprawić zdrowia ludzkiego nie.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Od wczoraj po szkle łazi jakaś ekipa i niedoróbki chyba naprawiają. Czyżby komuś z UM kapało na głowę jak schodził?

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

wyjazd w lewo z Goldhammera w Mickiewicza nadal blokuje płynność ruchu, może warto dać znak nakazu skrętu w prawo lub odwrócić kierunek ruchu na odcinku od Mickiewicza do Wałowej
3150ml ARh- & DKMS


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Bez przesady - z Goldhammera jest stosunkowo mały ruch - i NIE on był problemem.
Problemem byli piesi - i ten problem został rozwiązany :mrgreen: sam czasem wyjeżdżam z Goldhammera i obecnie NIE MA problemu, jest płynnie i spokojnie.

I TAK widziałem poprawki na dachu przejścia :mrgreen: montowali coś i wygląda, że nie przecieka obecnie.
9000 ml A Rh-


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Nie wiem jak wy jeździcie, że nikt akurat nie przechodzi "na dizko", ale ja dzis jechałem dwa razy (ok. 9 rano i 14.30) i za każdym razem 2-3 osoby przechodziły przez ulicę, a kolejnych kilka stało przy ulicy i czekało aż będzie okazja , by to zrobić.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto, Ja już pisałem na temat przechodzenia - mogą sobie przechodzić miliony osób, ale teraz przynajmniej patrzą na boki i wykorzystują sytuację kiedy jest pusto, a nie, jak dawniej, lezą (a nawet wbiegają) na przejście, jakby to było przedłużenie chodnika...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ludzie przechodzą na dziko, ale głównie przy Poczcie... dzisiaj kobietka, lat ok 45, niczym dzika sarna obok barierek przemknęła.

Gdzie jest SM? Jeszcze ani razu nie widziałem by stali w okolicy i pilnowali dzikich pieszych. Tyle kasy koło nosa...


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Keleos pisze: Gdzie jest SM? Jeszcze ani razu nie widziałem by stali w okolicy i pilnowali dzikich pieszych. Tyle kasy koło nosa...
Zapewniam Cię chłopaki mają na mieście wiele "ambitnych" zadań... :mrgreen:

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Keleos pisze:Ludzie przechodzą na dziko, ale głównie przy Poczcie... dzisiaj kobietka, lat ok 45, niczym dzika sarna obok barierek przemknęła.

Gdzie jest SM? Jeszcze ani razu nie widziałem by stali w okolicy i pilnowali dzikich pieszych. Tyle kasy koło nosa...
Dla poinformowanych: Tylko żeby ta dzika sarna nie wylądowała przez przypadek w niezabezpieczonej studni :)

ODPOWIEDZ