Budowa koło Kauflandu

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Niestety działa ! :/ już jakiś tydzień ;)

A ja tylko ponawiam zakład, tudzież oświadczenie :P Każdemu kto spotka mnie na tej konkretnej stacji w tamtym miejscu, robiącego zakupy lub tankującego i to odpowiednio udokumentuje jestem skłonny wypłacić nagrodę 1000 zł :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Tam największym nieszczęściem nie będą zbiorniki z paliwem, ale te świecące neony.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Miał być Lukoil a zrobił się Orlen ;>

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Jakub Kwaśny pisze:Każdemu kto spotka mnie na tej konkretnej stacji w tamtym miejscu, robiącego zakupy lub tankującego i to odpowiednio udokumentuje jestem skłonny wypłacić nagrodę 1000 zł
Już oczami wyobraźni widzę jak Jakub w czapce, długim płaszczu, owinięty szalikiem, około północy szybkim krokiem rzucając wszędzie niepokojące spojrzenia zmierza po tego jednego jedynego batonika na stację benzynową.

A tak na marginesie to może zakład czy Tesco będzie chciało postawić stację paliw na miejscu blaszaka przy Słonecznej.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

ad2222 pisze:Tam największym nieszczęściem nie będą zbiorniki z paliwem, ale te świecące neony.
Prawda. Miałem kiedys przyjemność mieszkania na rogu Narutowicza i Krakowskiej. Za oknem kręciła mi się taka cudna wielka reklama Coca-Coli. Jak w lunaparku :roll:

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

starówka pisze:
A tak na marginesie to może zakład czy Tesco będzie chciało postawić stację paliw na miejscu blaszaka przy Słonecznej.
Na ta chwile nie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Beaver pisze:starówka napisał/a:


A tak na marginesie to może zakład czy Tesco będzie chciało postawić stację paliw na miejscu blaszaka przy Słonecznej.


Na ta chwile nie.

Na tą chwile sam znam odpowiedź, pytam o dalszą perspektywę, tak mniej więcej czas budowy ronda 2012/2013, ktoś chętny.
3150ml ARh- & DKMS

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Na ta chwile nie ma zadnych planów i raczej nei bedzie tam stacji benzynowej. Nawet za pare lat. Ale wiadomo wszystko sie zmienic moze.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

@Beaver: Ja na ich miejscu już bym za zgodą do UM chodził, a i wygląd tego miejsca z pewnością by się zmienił na korzyść

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja tez... ale to nie moja firma ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ