Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

dafi33 pisze:nawet nie chcę się domyślać w co ty się ubierasz
W ubrania prawdopodobnie podobne jak Ty gdyż wychodzę z takiego samego założenia:
Swoją drogą ja już dawno nie kupuję szmat z burku , kapłanówki itp oduczyłem się gdyż nie mam ochoty wyrzucać pieniędzy w błoto .... wolę kupić mniej a markowe porządnie wykonane i trwałe ubrania jest takie przysłowie : CO TANIE TO DROGIE
gosis pisze:Niektórzy wolą z cienkiej bawłny zwłaszcza na upały. Z grubej też masz. Wierz mi.
Bawełna na upały jest do bani. Najlepsze sa koszulki "sztuczne" z np: coolmaxa. Same zalety, poza tym ż sie elektryzują i ciężko dostać coś normalnego. Ceny podobne jak za szmatę z bawełny a komfort noszenia nieporównywalny.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

trix pisze:awełna na upały jest do bani. Najlepsze sa koszulki "sztuczne" z np: coolmaxa. Same zalety, poza tym ż sie elektryzują i ciężko dostać coś normalnego. Ceny podobne jak za szmatę z bawełny a komfort noszenia nieporównywalny.
A ja głupi myślałem, że len... :P

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Goscinny pisze:dafi33, w GT na stoiskach sieciówek jest podobna tandeta jak na burku. Bierzesz do ręki t-shirt i boisz się, że przy zakładaniu rozerwiesz materiał. Tak cienkiej bawełny to ja dawno nie widziałem, jeszcze trochę i zaczną sprzedawać przezroczyste podkoszulki :)
Strasznie bojaźliwy jesteś ;)
Zapewniam Cię, że nie dość, że wytrzymują próbę w przebieralni, to na dodatek kilka sztuk daje radę 4 rok intensywnego użytkowania. Natomiast żaden t-shirt z burku nie wytrzymał do końca sezonu, a kupowałem na różnych stoiskach.
To, ze bawełna jest cienka, niekoniecznie oznacza, że zaraz się rozpadnie. Wszystko zależy od domieszek, które się w szmacie znajdują. Te spod Łodzi, a sprzedawane na Burku raczej mają te niezbyt wyszukane...


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Po ciemku nieźle prezentują się te wszystkie reklamy na galerii


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

LordRuthwen, nie słyszałem jeszcze, ale może jestem do tyłu, żeby przy intensywnym wysiłku (duża ilość potu) ktoś np w MTB jeździł w lnianych koszulkach :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

No nie jestem do końca przekonana, że coolmax tak mało kosztuje... Męski podkoszulek bez ramiączek znalazłam w necie za 49 zł najmniej. Nie mam żadnego ubrania z tej tkaniny. Czy to nie jest nieco plastikowe? I jak wchłania pot?

A, i nie mówie o intensywnym wysiłku, tylko normalnym wyjściu, np. do pracy. Ciężko wtedy w typowo sportowym ubraniu wyjść. Bawełna czy len lepsze na tę okazję.


ZIELooNY
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 22-08-2010, 14:41

Post autor: ZIELooNY »

Czytam to forum już długo i oto mój pierwszy post.
Na forum http://www.tfi.iulotka.com.pl/ pojawiła się już informacja o gazetce Media Markt, umieszczona została na ich stronie internetowej - co wy na to ??
http://www.mediamarkt.pl/tarnow/oferta-specjalna


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

taaa, znalazłam w skrzynce. przeglądnęłam i wyrzuciłam.


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Reklamy wyglądają fatalnie... rossmann ma logo niepasujące do reszty. Do elewacji doklejone jest takie pudło. Deichmann zajmuje dwa miejsca na tych prostokątach, a reserved ma takie doklejone logo, jakby postawioe na pozostałych 8. :/ I akurat musieli dać loga CCC, rossmann, reserved, house, cropp, deichmann. < akurat te są bardzo widoczne i na pierwszy rzut oka nie specjalnie ciągną klientów...


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

gosis, koszulka z napisem NIKE ADIDAS NF PUMA itp koszuje dużo więcej. Coolmax to taka miła w dotyku tkanina. Szybko i dobrze odprowadza pot, nie śmierdzi, łatwo ja prać, szybko schnie i praktycznie się jej nie prasuje. Koszuli nap JAxamount są za 80 zł i moim zdaniem to nie jest dużo, bo za byle szmatę "markową" z bawełny trzeba dać więcej, a komfort noszenia nieporównywalny. Problem jest z dostępnością, to fakt. Mówię tu cały czas o upałach takich podczas których się z człowieka "leje" (ja chodzę w nich prawie cały rok). Moim zdaniem wtedy lepszy coolmax. Mam nadzieje że w GP będzie jakiś solidny albo i kilka, sklep sportowy z wyborem ubrań tego typu :).

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

A tam, koszulki z New Yorkera można kupić już za 40 zł i rok na pewno przetrzymają. Co prawda NY to nie wiadomo jaka znowu marka...

Fakt, przydałyby się jakieś dobre sportowe sklepy bo nowych butów w góry potrzebuję. Mam tylko nadzieję, że będzie szeroki wybór i ceny nie wyższe, niż w Krakowie.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

gosis pisze: Fakt, przydałyby się jakieś dobre sportowe sklepy bo nowych butów w góry potrzebuję.
Ostatnio przed wypadem w góry zaopatrywałem się w sklepie koło kina Marzenie, pod dyskoteką Alfa, jest tam dosłownie wszystko.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Mam nadzieję że te reklamy nie będą tak jarzyć całymi nocami, mi to nie przeszkadza ale na osiedlu Legionów Dąbrowskiego to chyba gazetę można czytać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein



Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Będzie jak z kominem w Bonarka City Center :P Czyli kolejny punkt orientacyjny w mieście po szkieletorze widoczny z każdego miejsca w Krakowie ;)

ODPOWIEDZ