Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Ludzie to są porąbani na słowo "promocja" a jak każdy wie za darmo to tylko w ryj dają :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ostatnio coraz rzadziej, bo trzeba im jeszcze zapłacić ; d

Promocje istnieją... nie przesadzajmy ; )

Najczęściej chodzi o produkty spożywcze bliskie terminu ważności, no ale promocje istnieją.. ; )


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Keleos no fakt z tymi produktami spożywczymi ;) ale jak wychodzi ze jednak w każdej promocji jest jakiś haczyk.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Nie wiem co wy chcecie od tej galerii? Poza kiepską beznadziejnie kiepską nazwą to jest całkiem dobrze.

Jeżeli jest wam zbyt pusto i brakuje wam drzew, to zapraszam do parku na spacer, a nie do galerii. :lol:


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

A ja i tak tam pojde jak bede w Tarnowie :-D Zawsze to cos innego niz wielkie molochy w innych miastach,przynajmniej nogi nie beda mnie bolec


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

byłam, widziałam i niewiele kupiłam. Fontann i palm brak :) A tak poważnie - przeraża widok sklepików-wysepek i przewieszonej przez ladę ekspedientki, głośno plotkującej przez telefon. Przerażają mikroskopijne ruchome schody - tak idiotycznego rozwiązania nie widziałam jeszcze w żadnej galerii. W RTV Euro AGD ciasno!!!
Pozytywnie w GT zaskakuje cisza; jeszcze nie słychać świątecznych piosenek (vide tarnowski empik) i reklam, muzyka tylko w niektórych sklepach.


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

A ja mampytanie bo piszecie schody,ciasno i takie tam czy wystepuje tam np winda????Czy"zmotoryzowani"(czyt.wozki dzieciece i inne)maja jakies wjazdy?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

wlasnie sie nad tym zastanawiam ale wydaje mi sie ze niepelnosprawni nie maja mozliwosci isc po buty np. do góry. A jesli jest winda to na pewno nie jest super oznaczona bo ja jej nie zauwazylem a szukalem.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

A uruchomili w końcu te "nie"ruchome schody???


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

No szału nima ;P ale jest co jest nie az tak zle


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Acha czyli np matka z dzieckiem ma taszczyc wozek na plecach zeby wejsc to samo tyczy sie niepoelnosprawnych?no coz


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

To jeśli niema widny dla niepełnosprawnych, to po co u góry WC dla niepełnosprawnych ?


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Dla tych szczesliwcow,ktorzy sie jakos dpstana na gore,taki bonus...


Mr.D.
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 21-11-2009, 22:11

Post autor: Mr.D. »

ee ludzie jaja se robicie z tą windą na pewno nie ma ??? :roll: Wybieramy się z żoną i naszą młodą latoroślą (4.12. kończy roczek) więc pasowałoby zabrać ze sobą wózek. Jeżeli faktycznie nie ma windy to pozostaje mi nosidełko turystyczne :lol: w sumie poczuje się prawie jak w górach :mrgreen:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Na planie jest tylko ikonka "windy" w legendzie. Nigdzie poza legendą jej nie ma - czyżby jednak nie było?

ODPOWIEDZ