Budowa Teatru

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no to i ja się wypowiem :) mi się budynek podoba :)... ale otoczenie wokół niego faktycznie nie :), ale cóż :) nie jest źle :D


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Mi też się podoba :mrgreen:

Fajnie połączyli nowoczesność z tradycją - poprzedni budynek wyglądał dla mnie jak kloc.
Obecny zyskał dużą lekkość dzięli szkle - bardzo ładnie wyszedł. Nowoczesny i tradycyjny, nie wywołuje kontrowersji, jest spokojny.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Goscinny pisze:Remont teatru coraz tańszy. Właśnie przeczytałem, że od miesiąca wykonawca płaci 12.000 zł kary - dziennie.
I tak powinno być z każdą inwestycją.
Wow! Łał! Jak dobiją (a chyba już dobili) do 40 dni, to inwestycja staje się tańsza o 0,5 mln. Pięknie, pięknie. I aż niewiarygodne.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze: Wow! Łał! Jak dobiją (a chyba już dobili) do 40 dni, to inwestycja staje się tańsza o 0,5 mln. Pięknie, pięknie. I aż niewiarygodne.
Tak sobie pomyślałem :P Jeszcze trochę i się przejście podziemne zwróci :P

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Goscinny pisze:Remont teatru coraz tańszy. Właśnie przeczytałem, że od miesiąca wykonawca płaci 12.000 zł kary - dziennie.

A jaki był termin wykonania remontu? Od kiedy tyka zegar?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

dyrektor Błaszczak podaje 26 listopada. Od tej daty nalicza się karę.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

OK. Tylko jak znam życie "nalicza się" a "egzekwuje" to zupełnie inne bajki.

Wolałbym informację, że na bieżąco spłacają tą kwotę. Urośnie im sporo, to pewnie dostaną drugie zlecenie, za które zawołają ciut mniej i się rozejdzie po kościach (kosztach).

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

To chyba nie jest tak, że wykonawca zgłasza się do magistratu z 12 tys. w zębach codziennie. Raczej w końcowym rozrachunku kara zostanie uwzględniona.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja wiem, że nie codziennie, ale przynajmniej niech to będzie płacone w "ratach" na bieżąco, bo będzie tak, że się uzbiera spora kwota, a potem w wyniku "porozumień" się tę kwotę umorzy...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Fajnie się ten teatr prezentuje, tylko mam jedno ale: "wieśniacki" niebieski neon jak z dyskoteki przed budynkiem - kto na to wpadł?! Tragedia. Projektant dyskotek dorzucił swoje trzy grosiki?

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Poczekajmy jak zrobią wszystko włącznie z iluminacją, bo puki co to wszystko takie bezpłciowe i do tego rozkopane pod schodami. Sam budynek bardzo fajnie wygląda, nie jak kiedyś "klocek" z lat 70tych.

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Ja czekam na te schody, podobno schody mają być hitem, tylko nie wiem czy te na zewnątrz czy wewnątrz, no zobaczymy, na razie aby uspokoić sumienie od 18 listopada naliczają tej badziewnej firmie (najtańsze-najgorsze) kary za każdy dzień zwłoki 12.000zł, tak chyba w temi wyczytałem.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

małopolska2 pisze:Ja czekam na te schody, podobno schody mają być hitem, tylko nie wiem czy te na zewnątrz czy wewnątrz, no zobaczymy, na razie aby uspokoić sumienie od 18 listopada naliczają tej badziewnej firmie (najtańsze-najgorsze) kary za każdy dzień zwłoki 12.000zł, tak chyba w temi wyczytałem.
Owszem naliczają, ale rozliczenie będzie polegać na tym, że po zakończeniu robót - wykonawca będzie musiał uzasadnić takie duże opóźnienia w budowie! Nie jest powiedziane zatem, że wykonawca tę karę zapłaci (tj. zostanie mu potrącone) bo może się wytłumaczyć... No cóż zobaczymy jakie będą rozstrzygnięcia Prezydenta.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Tak wogóle to po co był ten remont?
Z tego co śledziłem, to zaczęło się od tego, że marszałek województwa miał wolne 8 milionów złotych i nie wiedział co z tym zrobić, więc dał akurat tu, nie przewidując że zafunduje w budżecie Tarnowa kolejną dziurę bo cały remont ma niby kosztować 13 mln.

Reklamuje się że ma być po remoncie obszernie i w ogóle więcej miejsca a z tego co widać to jest ciaśniej niż było:
http://www.tarnow.net.pl/galerie_newsow ... P_7751.jpg

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Zobacz na własne oczy i krytykuj, ja wczoraj widziałem wnętrza przez szybę i powiem, że hol główny robi wrażenie, schody zewnętrzne i wewnętrzne też są bardzo ciekawe.
3150ml ARh- & DKMS

ODPOWIEDZ