Park rozrywki przy ul. Lotniczej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33 pisze:w sumie nie ja ten kredyt będę spłacał tylko ty
I to jest całe clou tego offtopa, więc przestań już mielić tą klawiaturą bez sensu.
dafi33 pisze:pomnik JP2 na Zielonym też miał być budowany za pieniądze wiernych ..... a miasto'' dorzuciło'' 60 tyś
"Miasto" czyli radni - jak zostali wybrani ponownie, to widać wyborcy tak chcieli. Rządzi większość, czy Ci się to podoba, czy nie. Osobiście jestem przeciw, i głosowałem na takich, którzy nie będą tacy hojni za nieswoje tylko wspólne pieniądze.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

A co powiecie na partyjkę Turbo Golfa ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mówisz o tym sporcie?
http://aktywni.pl/aktualnosci/turbo-gol ... ych-kolni/

Całkiem niezłe, a na ulicach mamy peeeełno dołków. Można by mistrzostwa świata organizować...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

To nie sport to styl życia.
Bardziej myślę o mleczarni w Krzyżu lub Pralfie.


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Post autor: dzik »

dafi33 pisze:Widzisz u nas niektórzy preferują ''inwestycje'' typu budowa krzyża czy super luksusowego domu dla księży .
Pożyjemy zobaczymy bo na razie do normalności w tym kraju wiele brakuje .
Krzyż-czemu nie[?],Super luksusowy ;) dom dla księży- jestem na "nie".Chyba nie chcemy,by mieszkańców Tarnowa postrzegano przez taki pryzmat:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... tu,1457674

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dzik, Zbaczając (mam nadzieję, że już po raz ostatni) z tematu zaznaczam, że dafiemu pomyliło się źródło finansowania - pozajączkowały mu się pieniądze miejskie (użyte na budowę pomnika JPII, czego osobiście nie popieram) z pieniędzmi parafian (za które powstał m.in dom parafialny z małymi mieszkaniami dla 3 księży, zwany przez dafiego 'super luksusowym domem dla księży').
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Post autor: dzik »

ad2222 pisze: (za które powstał m.in dom parafialny z małymi mieszkaniami dla 3 księży, zwany przez dafiego 'super luksusowym domem dla księży').
Tak przypuszczałem, dlatego zaznaczyłem[- ;) ] przy tym fragmencie. :mrgreen:


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

dzik pisze:
ad2222 pisze: (za które powstał m.in dom parafialny z małymi mieszkaniami dla 3 księży, zwany przez dafiego 'super luksusowym domem dla księży').
Czy taki super luksusowy to ja nie wiem, w większości tarnowskich plebani księża mają malutkie 2 pokojowe mieszkanka, i nie sądzę żeby tam było inaczej


jozefk
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 11-02-2011, 16:24

Post autor: jozefk »

Jaki park rozrywki, skoro miasto chce te tereny wydzierżawić pod uprawy rolne?

Kod: Zaznacz cały

PREZYDENT MIASTA TARNOWA ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości, stanowiących własność Gminy Miasta Tarnowa, położonych przy ul. Lotniczej w Tarnowie, przeznaczonych do wydzierżawienia pod uprawy rolne.
BiP Tarnów



Może ktoś mi to wytłumaczyć?


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No wiesz, zboże coraz bardziej w cenie, a tym bardziej... cuuuukier... duużo, duuużo cukru! (a może cókru ;)


notowany
Prytan
Posty: 112
Rejestracja: 05-10-2010, 11:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: notowany »

to chyba dość oczywiste, samo projektowanie i dokumentacja inwestycji typu budynek to ok rok czasu a zboża da się w tym czasie wymłucić 1-2 sezony ;)
Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią.


bogdan
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 27-02-2011, 10:55

Post autor: bogdan »

... i cisza zalega w temacie .... czy to cisza przed burzą .... czy może nad grobem;)

A tak na poważnie Panie Jakubie jak wygląda sytuacja z owym parkiem rozrywki na chwile obecną oraz czy wiadomo coś konkretnego na temat alternatywnych inwestorów i ich planów.
Kto buduje na ludzkiej głupocie, ten buduje pewnie i trwale - Feliks Chwalibóg


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

bogdan pisze:... i cisza zalega w temacie .... czy to cisza przed burzą .... czy może nad grobem;)

A tak na poważnie Panie Jakubie jak wygląda sytuacja z owym parkiem rozrywki na chwile obecną oraz czy wiadomo coś konkretnego na temat alternatywnych inwestorów i ich planów.
cisza...

Ale jako ciekawostkę napiszę, że prócz firm, które wysyłają do mnie (nie wiem dlaczego akurat do mnie?1) oferty różnych urządzeń do parku, zgłosił się również wierzyciel (przynajmniej tak twierdził) firmy Extreme Media Dynamic... :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Nie podniecał bym się tym parkiem za bardzo. Ta firma to jakaś ściema. Jeden lopek wynajmuje biuro na Wałowej. Po zorganizowanym koncercie w Śmignie jeden z podwykonawców bujał się po śmieszne 8000 zł miesiącami za nimi. :) Tak, że spokojnie :).
pozdrawiam
petr


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

petr pisze:bujał się po śmieszne 8000 zł miesiącami za nimi.
Chciałbym móc tak kiedyś powiedzieć... ;)
A kto to jest lopek ?

ODPOWIEDZ