Lidl, stacja paliw i myjnia na Lwowskiej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Racjonalista pisze: i zycze merytorycznych (w końcu) dyskusji
no merytorycznie też w Tarnowie jest starówka :D więc nie wiem o co ci chodzi z tą Warszawą bo ja od razu skojarzyłem jego nick z tarnowską starówką :D


Racjonalista
Prytan
Posty: 196
Rejestracja: 03-05-2010, 16:16

Post autor: Racjonalista »

O matko, czy Wy naprawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem?? Przecież napisałem wyraźnie, że w Warszawie jest Starówka, a w Tarnowie, jak już coś, jest starówka!!


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Racjonalista pisze:O matko, czy Wy naprawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem?? Przecież napisałem wyraźnie, że w Warszawie jest Starówka, a w Tarnowie, jak już coś, jest starówka!!
Racjonalisto a jakie jest źródło Twojej wiedzy? Mógłbyś przytoczyć?! Bo ja np. słyszałem o zwyczajowej nazwie Starego Miasta w Warszawie, ale o Starówce Warszawskiej.

Jednocześnie nazwą własną jest nazwa osiedla, osiedlem w Tarnowie jest właśnie Osiedle Starówka.

Dlatego proszę, podaj źródło, bo zwykłem z ostrożnością podchodzić do źródeł internetowych.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Racjonalista pisze:Masz napisane, że jesteś ze Starówki, a to nazwa własna starego miasta w Warszawie. Słowo "starówka" w znaczeniu stare miasto w ogóle, pisze się z małej litery.

Pozdrawiam i zycze merytorycznych (w końcu) dyskusji

Tarnowianin od paru pokoleń

To po jaką cholerę ciągniesz tą akademicką dyskusję.
Jeśli chcesz być poprawny to w Warszawie jest Stare Miasto i już, a na drogowskazach to oni tam Centrum mają.
Ja jestem ze starówki i mogę to pisać z małej jak chcesz, a centrum to w naszym mieście teren podobny do strefy B .

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No i LIDL przy Lwowskiej raczej będzie. Właśnie dostałem mapkę do celów projektowych pod nazwą "LIDL Lwowska" :) Niestety mapka nie obejmuje samej Lwowskiej, więc nie wiem co z rondem :)
Aha, a kawałek dalej Warzywnej - bliżej zakrętu na Pracy będzie wybudowany blok.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

W którym miejscu ten LIDL ma być?
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Na wprost Garbarskiej


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Są może jakieś nowe przecieki co do tej inwestycji?


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Przecieki to takie, że wczoraj w Esce mówili, że ma ruszyć budowa tego "domu handlowego" i tenże inwestor na wybudować rondo na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Garbarskiej. Redaktor mówił tyle, że "tarnowianie będą jeździć w 2013 roku po dwóch nowych rondach". Wspomniał to co napisałem i obecnie budowane na ul. Czystej.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

farciarzgilmore pisze:Przecieki to takie, że wczoraj w Esce mówili, że ma ruszyć budowa tego "domu handlowego" i tenże inwestor na wybudować rondo na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Garbarskiej. Redaktor mówił tyle, że "tarnowianie będą jeździć w 2013 roku po dwóch nowych rondach". Wspomniał to co napisałem i obecnie budowane na ul. Czystej.
To rondo tam jest tak potrzebne jak ogień w lesie... Chociaż może chodzi o wzrost natężenia ruchu po oddaniu tych obiektów ;)


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Zupełne nieporozumienie budować rondo w tym miejscu. Jakaś paranoja, ale jakoś się już do tego przyzwyczajam w naszym mieście.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A dlaczego, w godzinach szczytu ciężko jest wyjechać z Garbarskiej, szczególnie jak stoi jako pierwszy jakiś ktoś, kto potrzebuje 2 km wolnego miejsca.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Takim tokiem myślenia to wszędzie zbudujmy ronda bo na większości mniejszych uliczek jak dojeżdża się do głównej w godzinach szczytu to jest problem, chociażby Wodna, Urszulańska .. Tam też ronda?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tak, tylko żadnych świateł, nigdzie.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jedź sobie do Londynu, tam takich małych rond jest całe mnóstwo, praktycznie każde skrzyżowanie małych ulic jest rondem, koszt pewnie podobny a ruch dużo bardziej płynny.

ODPOWIEDZ