Przebicie do Mostowej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale tam już stoją słupy z sygnalizatorami...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja bym raczej zmienił pierwszeństwo na ciąg Mostowa-Gumniska (czyli od strony PKS Gumniska podporządkowana) i to powinno załatwić sprawę. Ale żeby od razu światła... I pewnie do tego jeszcze 'ętelygętne'...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Też bym się w światła nie pchał, to niczego nie załatwi a tylko przeniesie korek deczko dalej.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

gushman pisze:Ale tam już stoją słupy z sygnalizatorami...
A to przepraszam za wprowadzenie w błąd - chwilę mnie tam nie było, a na planach, które pamiętam nie było sygnalizacji.


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

ciekawe czy nawierzchnia u zbiegu Mostowej i Gumniskiej zostanie naprawiona przed uruchomieniem tego przebicia czy w ogóle nie zostanie to zrobione...nie polecam wjezdzac tam z Gumniskiej z predkoscia wieksza niz 2km/h bo mozna kola pourywać (swoją drogą , zastanawiam sie co stalo na przeszkodzie zeby "doasfaltowac" te 1,5m do Gumniskiej :shock: )

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

No powiem wam, że na skrzyżowaniu pod sądem to już TP coś zaczęło wymieniać pod ziemia bo widzę ich codziennie rano jak siedzą pod ziemią i ciągną kable.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

I chyba dalszy ciąg tych prac wstępnych to remont jakichś instalacji na ul. Konarskiego - nie wiem co remontują, ale jeden pas ruchu już jest 2 tygodnie wyłączony, ruch jest jednokierunkowy w stronę Krakowskiej.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Jacenty11
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 18-01-2010, 23:25

Post autor: Jacenty11 »

W sumie sam się dziwię na czym te pracę polegają, wszak Konarskiego już była zamknięta dwa razy, a teraz znowu coś tam dłubią :-? - asfalt tam będzie w jeszcze lepszym stanie niż dotychczas ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wiesz, może jak już zrobią to skrzyżownaie pod Sądem, to i nowy asfalt położą (może nawet do samej Krakowskiej ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

ad2222 pisze:Wiesz, może jak już zrobią to skrzyżownaie pod Sądem, to i nowy asfalt położą (może nawet do samej Krakowskiej ;)
Tam kanalarze kopią. A oni nie lubią asfaltować całych jezdni. Ze swoimi dziurami idzie im ciężko ;)


Vonstock
Obywatel
Posty: 64
Rejestracja: 09-09-2009, 20:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Vonstock »

Chyba na dniach zostanie otwarty most. Dziś most został "lekko" odśnieżony i posypany dość intensywnie solą.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Właśnie dowiedziałem się, że oficjalne otwarcie mostu będzie........ w maju!
Tak, tak - w maju, bo coś tam się musi uprawomocnić - informator nie znał szczegółów :)
Technicznie jest już gotowy - coś z papierami.
Ciekaw jestem, czy stwierdzenie "oficjalnie otwarty" nie oznacza, że nieoficjalnie go otworzą niedługo i będziemy jeździć po nieoficjalnym, a może nawet nielegalnym moście ;)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

To jest Polsza właśnie, gdyby nie te papierkowe kretynizmy mielibyśmy prawdopodobnie już autostradę ;) ;) ;) ;)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Goscinny pisze:Właśnie dowiedziałem się, że oficjalne otwarcie mostu będzie........ w maju!
Tak, tak - w maju, bo coś tam się musi uprawomocnić - informator nie znał szczegółów :)
Technicznie jest już gotowy - coś z papierami.
Ciekaw jestem, czy stwierdzenie "oficjalnie otwarty" nie oznacza, że nieoficjalnie go otworzą niedługo i będziemy jeździć po nieoficjalnym, a może nawet nielegalnym moście ;)
Miejski Inżynier Ruchu najprawdopodobniej w piątek dopuści do ruchu "nowe przebicie". Oficjalne otwarcie (z wstęgą:P) odbędzie się wtedy gdy będą sprzyjające warunki atmosferyczne, i teren przylegający zagospodarowany.

Dlaczego nie dzisiaj? A no dlatego, że jak powiedział mi Miejski Inżynier Ruchu, nie chciał uruchamiać sygnalizacji, nowego skrzyżowania z początkiem tygodnia, by nie robić zamieszania.

Ponoć to z uprawomocnieniem się jakiegoś dokumentu, to tylko plotka.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jakub Kwaśny pisze:Oficjalne otwarcie (z wstęgą:P) odbędzie się wtedy gdy będą sprzyjające warunki atmosferyczne, i teren przylegający zagospodarowany.
O matko, nasze Najwyższe Kierownictwo to wciąż średniowiecze. A od czego jest Photoshop?! Wystarczyłoby akredytować 1-2 namaszczonych fotografików, przed publikacją zdjęć gruntownie je przerobić, np. w tle jakaś Wieża Eiffla i wszyscy są zadowoleni. Bo z tego co piszesz tylko o zdjęcia z przecięcia się rozbija. :)

ODPOWIEDZ