Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Drogi kolego Trix.Nie wiem co cie rozbawiło tak w tym poście?
Czy ty naprawdę uważasz, że prezes Sonik, który na Gemini bierze z banku wielomilionowy kredy w euro może sobie pozwolić na to by zarządzał nim jakiś amator. Bez urazy Trixie, ale odnoszę wrażenie, że troszku kolego zazdrościsz tym Paniom sukcesu. Napisałeś kiedyś, że masz inne zdanie na temat menagera w GT. Ok, ja to szanuje. Wiesz mi, że gdyby Pani Głuszak nie miała mgr z ekonomi na SGH i podyplomówki z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi( również na SGH ) nie piastowała by funkcji menagera czegokolwiek !!!!
Co do pracy w dużych spółkach Skarbu Państwa to się zgodzę, że kadra kierownicza to najczęściej partyjni działacze. Ale to nie jest prywatny biznes !!!! Wiem to, bo sam zatrudniam ludzi i przy ich wyborze nie kieruje się aspektami rodzinno - towarzyskimi tylko ich kompetencją i doświadczeniem !!!

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

bobasek: ale niektórym się pozajączkowały firmy państwowe z prywatnymi, i dlatego piszą takie głupoty. Wybacz im, po prostu.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

bobasek pisze:Napisałeś kiedyś, że masz inne zdanie na temat menagera w GT. Ok, ja to szanuje. Wiesz mi, że gdyby Pani Głuszak nie miała mgr z ekonomi na SGH i podyplomówki z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi( również na SGH ) nie piastowała by funkcji menagera czegokolwiek !!!!
Bobasek zlituj sie :). Co ma tytuł mgr do jakości zarządzania to nie wiem. Temat znam na tyle że naprawdę szkoda sie nad tym rozwodzić, a już na pewno nie na forum publicznym. Jak wcześniej pisałem nie moja kasa więc nie będę komentował.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

trix pisze:Jak wcześniej pisałem nie moja kasa więc nie będę komentował.
Tylko bądź konsekwentny! ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jakub, spożytkuj tę energie na pisanie zaczepek do trenowania na ten maraton , będzie więcej pożytku :].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

trix pisze:
bobasek pisze:Napisałeś kiedyś, że masz inne zdanie na temat menagera w GT. Ok, ja to szanuje. Wiesz mi, że gdyby Pani Głuszak nie miała mgr z ekonomi na SGH i podyplomówki z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi( również na SGH ) nie piastowała by funkcji menagera czegokolwiek !!!!
Bobasek zlituj sie :). Co ma tytuł mgr do jakości zarządzania to nie wiem. Temat znam na tyle że naprawdę szkoda sie nad tym rozwodzić, a już na pewno nie na forum publicznym. Jak wcześniej pisałem nie moja kasa więc nie będę komentował.
A słyszałeś coś o merytorycznym przygotowaniu do zawodu. A o jakości zarządzania powiem tak: pożyjemy, zobaczymy

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

bobasek pisze:
trix pisze:
bobasek pisze:Napisałeś kiedyś, że masz inne zdanie na temat menagera w GT. Ok, ja to szanuje. Wiesz mi, że gdyby Pani Głuszak nie miała mgr z ekonomi na SGH i podyplomówki z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi( również na SGH ) nie piastowała by funkcji menagera czegokolwiek !!!!
Bobasek zlituj sie :). Co ma tytuł mgr do jakości zarządzania to nie wiem. Temat znam na tyle że naprawdę szkoda sie nad tym rozwodzić, a już na pewno nie na forum publicznym. Jak wcześniej pisałem nie moja kasa więc nie będę komentował.
A słyszałeś coś o merytorycznym przygotowaniu do zawodu. A o jakości zarządzania powiem tak: pożyjemy, zobaczymy
No dokładnie.Jak zwolnią panią Głuszak to będzie to znaczyło, że jednak zawiodła. A póki co nie ma co podnosić zarzutu co do jej kwalifikacji, bo te niewątpliwie ma(przynajmniej te wyedukowane, boz doświadczeniem już raczej gorzej-nie jej wina ze jest młoda)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

A ja nie kumam tego, co niektórzy piszą.
Średnio przytomna osoba nie byłaby w stanie tak połączyć faktów, żeby wyszło, że dwie konkurujące ze sobą galerie handlowe zatrudniają ot tak na stanowiska menadżerskie osoby, które w jakiś sposób są ze sobą spowinowacone.
Tu jest konkurencja dwóch prywatnych interesów i trudno mi sobie wyobrazić żeby te dwie panie nie miały kwalifikacji na swoje stanowiska, a zatrudnione zostałyby jedynie dzięki "układom"

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Baxon pisze:A ja nie kumam tego, co niektórzy piszą.
Średnio przytomna osoba nie byłaby w stanie tak połączyć faktów, żeby wyszło, że dwie konkurujące ze sobą galerie handlowe zatrudniają ot tak na stanowiska menadżerskie osoby, które w jakiś sposób są ze sobą spowinowacone.
Tu jest konkurencja dwóch prywatnych interesów i trudno mi sobie wyobrazić żeby te dwie panie nie miały kwalifikacji na swoje stanowiska, a zatrudnione zostałyby jedynie dzięki "układom"
A to jak Baxon to widzisz? Bo ja widze to tak: Albo Galeria Tarnovia z p.Berenika Gluszak wygra z GJP z panią dyrektor ds marketingu Kingą Witek, albo GJP wyciągnie resztkę klientów z Galerii Tarnovia i przypieczętuje zwolnienie pani Bereniki. No chyba, że przybedzie nam ludnoasci w Tarnowie i okolicy albo przybedzie wszystkim na tyle pieniedzy zeby obsłużyc 2 galerie :P
Tu nie chodziło o wykazanie układów--ale o sam fakt, że w jednej rządzi jedna siostra, w a drugiej za cala reklame, a więc de facto walką o klienta-dowodzi druga. Najlepsze będzie jak użytkownik gushman (prywatnie mąz pani Bereniki) zorganizuje imprezy promocyjne w GJP . Wtedy byłoby to naruszenie pewnych standartów i myślę, że nastąpiłyby reperkusje o podobnym skutku, co w przypadku pani Niezgody i pana Kamela. Choć , oczywiscie zachowując skalę, o nieco mniejszym wydźwięku. Póki co możemy tylko mówić o wzajemnej rodzinnej pomocy, jak choćby takiej, że firma użytkownika gushmana robi promocje dla Caelum Development(ktory jest zarządcą min.DH Max) , a więc tej samej firmy w której zatrudniona była pani Berenika. 8)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

To tylko pół prawdy. W uzupełnieniu należy dodać, że GJP powstaje tuż pod blokiem, w którym siostry mieszkały od maleńkiego, a Tarnovia urosła za ogrodzeniem domu, w którym dorastały. :) Niedługo obok domów, w których aktualnie mieszkają, wybudują autostradę i aż się boję myśleć czym to zaskutkuje. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Takie głupie pytanie: a czy to Gemini to to samo Gemini co jest właścicielem Biedronek? ; P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A jakieś Gemini jest właścicielem Biedronek? Bo z tego co można w necie znaleźć to Biedronki należą do Jeronimo Martins.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Dżemini, Dżeronimo - wsio ryba ;)
A ja ciekaw jestem czy w dniu otwarcia Gemini znowu padnie rekord w ilości osób na forum :)
W tej chwili rekord jest z dnia otwarcia Galerii Tarnovia :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

oooo. No fakt. Coś mi się pomyrdało.. przepracowany jestem. Przepraszam. Zmylił mnie napis "Gemini" na zapałkach z Biedronki ; P


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

gushman pisze: Niedługo obok domów, w których aktualnie mieszkają, wybudują autostradę i aż się boję myśleć czym to zaskutkuje. :)
Będą we firmie zarządzającej autostradą :)

ODPOWIEDZ