Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

kawiarniA od jakiegoś czasu była zamknięta z powodu "awarii wody". Ściema czy próba wymuszenia korzystniejszych warunków najmu?

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

simply jest super :) choć te ciągłe dopraszanie się o siatki mnie drażni, a swoich zawsze zapominam :), nie to co w tesco...
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hahaha, widzę, że masz ten sam "problem". To wynika zapewne z polityki firmy, ale jest trochę zabawne gdy podjeżdżam do kasy z dwoma wózkami zakupów, ustawiam się do ich pakowania a pani wyciąga spod lady 1-2 foliowe reklamówki. Pospiesznie ładuję do nich co się da i po chwili staję bezradny wobec narastającej góry policzonych już produktów. Dopiero uprzejma prośba (zawsze jestem uprzejmy, choć czasem ciśnienie mocno rośnie :)) o kolejne "reklamówki" powoduje, że pani wyciąga... kolejną jedną lub dwie. :) Zobaczymy czy w Tarnovii też tak będzie. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja tylko pragnę przypomnieć, że teraz w większości sklepów nie ma reklamówek jednorazowych:P Więc jak tutaj dostajecie dwie to powinniście się cieszyć :P Mogliście nie dostać żadnej ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Cubaza pisze:Ja tylko pragnę przypomnieć, że teraz w większości sklepów nie ma reklamówek jednorazowych:P Więc jak tutaj dostajecie dwie to powinniście się cieszyć :P Mogliście nie dostać żadnej ;)
I to jest ten jeden z głównych powodów, dla których najbardziej lubię robić zakupy w Simply. Pojemne reklamówki, których cena wliczona jest w cenę towaru :), niezła różnorodność asortymentu (choć nie mogę im przebaczyć słabego zaopatrzenia w pieluchy), niezłe stoisko z wędlinami, pyszne pieczywo (zwłaszcza kajzerki pieczone na miejscu), brak tłoku... Ciekawe, czy wszystkie te praktyki skopiują w Galerii.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:brak tłoku.
Tego możemy być pewni :P

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

hightower pisze:simply jest super :) choć te ciągłe dopraszanie się o siatki mnie drażni, a swoich zawsze zapominam :), nie to co w tesco...
Tesco z tymi reklamówkami zaczyna przeginać. Do tej pory sery i wędliny pakowali w papier co było dość praktyczne. Ostatnio zaczęli ładować je do foliówek :(

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Ciekawe jak bardzo od otwarcia TESCO z tymi "darmowymi" reklamówkami spadła sprzedaż foliowych worków na śmieci w Tarnowie :D

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

no i zawsze w simply są te cieniutkie worki na rolce pelętające się przy kasie, do których można właściwie dac pudełko zapałek, inaczej zakupy lądują na podłodze... hah,

jest jedna czy dwie kasjerki, które po skasowaniu pierwszych artykułów rzucają sprytnie reklamóweczki. choć jak kiedyś się dowiedziałem jedna reklamówka przypada na 10 wydanych złotych. :shock: , a nie są dostępne bo może ktoś się nie skusi i zostanie. :oops:

dla przykładu takie tesco - szasta reklamówkami tudzież workami na śmieci / jak kolega wyżej pisze / szkoda tylko że jakość warzyw/mięs/wędlin jest dramatyczna.

a po pieczywo - zapraszam do leadera - u mnie na osiedlu westerplatte mają niezłe stoisko z dobrym wyborem, choć i muszę również polecić pana jarzynkę osiedlowego, bez niego idzie w sezonie na warzywa zginąć. :) :lol: :mrgreen:

kajzerki odgrzewane w simply 'na miejscu' są tak sztuczne i spulchnione,
że na drugi dzień rano idzie tym szybę wybić.

sorki za offa :oops:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

hightower pisze:kajzerki odgrzewane w simply 'na miejscu' są tak sztuczne i spulchnione,
że na drugi dzień rano idzie tym szybę wybić.
To po co tyle je trzymasz? Takie kajzerki zjada się zaraz po przyniesieniu do domu i wtedy jest frajda. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

nie jadam pieczywa, lub dość sporadycznie. :-/
na drugi dzień dopiero jest frajda jak się taką świeżowinką ciska w kosz. :)
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

W Liderze na Krakowskiej/Czerwonej/Koszyckiej mają znakomite pieczywo - geeneralnie jak bym miał wskazać najlepszy sklep z pieczywem to Lider był by chyba na pierwszym miejscu.
Po za znakomitymi własnymi wypiekami mają duży wybór pieczywa od innych.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

+ westerplatte. j.w.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


bullterrier
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 10-11-2011, 22:53

Post autor: bullterrier »

hightower pisze:+ westerplatte. j.w.
Leader na Wescie został zlikwidowany. Podobno ma tam powstac kolejna Bieda. Bieda ma także "wyeksmitować" Mieszka i Carrefoura przy Jasnej.

Co do Tarnovii. Panuje tam marazm. Jadłodajnie kurczą się jak wypłacalność Grecji. Królują stoiska z butami. Nie wiem jaka jest koncepcja właściciela Tarnovii? Simply powinno to lekko rozruszać.
Az Erõ legyen veledĄ

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Koncepcja jest taka: byle do świąt... Dzisiaj przejeżdżałem obok około 17 i widziałem, że kiepsko było z miejscami do parkowania, ba z wjazdem do parkingu też było marnie.

ODPOWIEDZ