Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale ja wiem skąd się wzięło więcej ludzi. :) Odpowiadałem wejssowi, który pisze, że jest jeszcze miejsce na kolejny wielkopowierzchniowy. Wg mnie kolejny w tej okolicy absolutnie nie jest potrzebny.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

gushman pisze:Ale ja wiem skąd się wzięło więcej ludzi. :) Odpowiadałem wejssowi, który pisze, że jest jeszcze miejsce na kolejny wielkopowierzchniowy. Wg mnie kolejny w tej okolicy absolutnie nie jest potrzebny.
Ty chyba z Mędrzechowa jesteś.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

gushman pisze:Ale zamiast Carrefoura będzie Real. A raczej Auchan, bo ta marka przejęła ostatnio sieć Real.
Nie tak szybko. Jeszcze decyzja Urzędu do spraw konkurencji czy aby monopolista nie powstanie. Najwcześniej koło czerwca szykuje się re-branding Reala.
3150ml ARh- & DKMS

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

wejss pisze:
gushman pisze:Ale ja wiem skąd się wzięło więcej ludzi. :) Odpowiadałem wejssowi, który pisze, że jest jeszcze miejsce na kolejny wielkopowierzchniowy. Wg mnie kolejny w tej okolicy absolutnie nie jest potrzebny.
Ty chyba z Mędrzechowa jesteś.
Nie piłem nic, nie jestem skacowany, ale znowu nic nie kumam. Co ma Mędrzechów do rzeczy? :) Co to w ogóle za miejscowość? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

gushman pisze:
wejss pisze:
gushman pisze:Ale ja wiem skąd się wzięło więcej ludzi. :) Odpowiadałem wejssowi, który pisze, że jest jeszcze miejsce na kolejny wielkopowierzchniowy. Wg mnie kolejny w tej okolicy absolutnie nie jest potrzebny.
Ty chyba z Mędrzechowa jesteś.
Nie piłem nic, nie jestem skacowany, ale znowu nic nie kumam. Co ma Mędrzechów do rzeczy? :) Co to w ogóle za miejscowość? :)
To miejscowość w której ludziom nie jest potrzebny hipermarket bo jest ich tak mało że wystarczy im sklepik Żabka.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Carrefour jest zamknięty??? Przed świętami?


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Z tego co mi mówił znajomy to wyprzedają towar i nie domawiają kolejnego także chyba na dobre się zwijają .


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Byłem w tam w ubiegłym tygodniu. Jest co prawda czynny ale nie bardzo jest co kupować. Na lewo od wejścia (książki, zabawki, elektronika) jest pusto. Dalej nie wiele lepiej.

Awatar użytkownika

kwaciu
Prytan
Posty: 145
Rejestracja: 14-03-2011, 14:28
Lokalizacja: exMrówkowiec

Post autor: kwaciu »

Carrefour'a zamykają 10 grudnia. I zacznie się remont pod Reala.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

A potem pewnie zmiana marki na Auchan :))


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

kwaciu pisze:Carrefour'a zamykają 10 grudnia. I zacznie się remont pod Reala.
Real się wycofuje z Polski więc tam tez go nie będzie.

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

Przecież toomas powyżej i inni napisali, że będzie "wchłonięcie" i rebranding wszystkiego realnego.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Taki rebranding może potrwać nawet kilkanaście miesięcy, bo Auchan przymierza się do przekształcenia swoich sklepów w gigantyczne dyskonty. Poza tym to na razie dogadały się sieci, a zgodą na wchłonięcie musi wydać UE i UOKiK. To też potrwa... W tym czasie trochę podziałają jako REAL


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Dzisiaj kolejny dzień rzeźni w Gemini. Trzeba było zrobić kilka okrążeń by znaleźć miejsce wolne na auto. Wczoraj o 15 było jeszcze gorzej. W Tesco zabrakło wózków a kolejki do kas miały po UWAGA nie kilkanaście osób a nawet kilkadziesiąt( doliczyłem się w jednej z kas 23 osoby). Jest to ewidentny efekt likwidacji Carrefoura. Miasto takie jak Tarnów musi mieć kilka marketów wielkopowierzchniowych bo to co jest teraz to dramat. Gemini nie wyrabia. Znajoma z Sosnowca była w szoku, że mamy tylko jeden hipermarket.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Musi, nie musi.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ