Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

Ravir pisze:I może napisz co źle opisałem? Mając rondo z 4 dochdzącymi drogami i dojeżdżajac mamy mozliwość jazdy w stronę prawą, prosto i lewą. Prawda? i rondo turbinowe będzie miało 3 pasy prawy, środkowy i lewy. Tak to wynika ze schematów. No chyba, że mamy bypas dla prawego kierunku - ale to inna sprawa.
Widział projekt ronda turbinowego dla ronda plastikowego ??
Więc z trzech pasów wjazdowych, dwa z prawej są do skrętu w prawo, dwa lewe do jazdy prosto a lewy do skrętu w lewo.
Jak to się ma do twojej bardzo dziwnej teorii !!!

Mniej pisz, więcej czytaj i usiłuj zrozumieć co napisane.
A co do pytania o prawdę, to widać że ..... prawdę dziwną prawdę wypisujesz.

Ps. Polonista ? a cuś w temacie nie polskiego to coś powiesz ?

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Post autor: Phoenix »

(...)

i znowu to samo, wszyscy są nieuki 5 latki w dupie byli gówno widzieli. książek nie czytają a jedyne co potrafią robić to forum trolować. nikt szkoły nie kończył i nie ma zainteresowań same dzieci neo. Bezmózgi troglodyci. co w ogóle śmiecie się odzywać.

(...)

Tak tak pankowal masz racje we wszystkim. od potąd do potamtąd.

Nauczaj mnie panie jam twój sługa jest uniżony
(...) Szukam stylu zmieszany z tłumem, robiąc to co wydaje mi się że robić umiem (...)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

A tymczasem od co najmniej piątku na skrzyżowaniu Czysta - Mościckiego gotowe jest już pół ronda. Jadąc od Mościc trzeba przejechać po południowej jego części.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Wczoraj byłam świadkiem, jak pewne autko chciało jechać prosto (od Mościc) i sobie wjechało na "stary" pas, a tam tylko można skręcić w lewo w Wyszyńskiego. Ale udało mu się pomiędzy pachołkami wrócić na prawidłowy pas :)
Gdyby nie to, że jechałam za kimś, to pewnie też bym tak zrobiła, bo jak dla mnie, to te pachołki jakoś tak chaotycznie są ustawione...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

figa pisze:Wczoraj byłam świadkiem, jak pewne autko chciało jechać prosto (od Mościc) i sobie wjechało na "stary" pas, a tam tylko można skręcić w lewo w Wyszyńskiego. Ale udało mu się pomiędzy pachołkami wrócić na prawidłowy pas :)
Gdyby nie to, że jechałam za kimś, to pewnie też bym tak zrobiła, bo jak dla mnie, to te pachołki jakoś tak chaotycznie są ustawione...
Ale masz przynajmniej dwa razy tablice drogowskazowe, i to na żółtym tle ;)


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

Oznakowanie jest tam tak "przejrzyste i zrozumiałe" że jeśli ktoś się nie połapię i pojedzie tam gdzie nie trzeba jest u mnie w pełni rozgrzeszony . . .

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Nie no, faktem jest że tablice są czytelne. Jednak ich umiejscowienie pozostawia wiele do życzenia. ;)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Oj tam, oj tam. U mnie takie pachołki, ustawione wzdłuż jezdni, wywołują stres. Po prostu mienią mi się w oczach :)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

TomekMKM dlaczego pozostawia wiele do życzenia przed samym rozjdadem na słupie oświetleniowym masz nawet jeszcze znak że po lewej stronie drogi na Kielce a po prawej na Centrum jak dla mnie było to wyraźne i czytelne w tym miejscu bo wczesniej przed rozjazdem jak był pierwszy znak to za bardzo nie wiedziałem o co chodzi ale na powtórzeniu już byłem pewny :)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

figa pisze:Wczoraj byłam świadkiem, jak pewne autko chciało jechać prosto (od Mościc) i sobie wjechało na "stary" pas, a tam tylko można skręcić w lewo w Wyszyńskiego. Ale udało mu się pomiędzy pachołkami wrócić na prawidłowy pas :)
Gdyby nie to, że jechałam za kimś, to pewnie też bym tak zrobiła, bo jak dla mnie, to te pachołki jakoś tak chaotycznie są ustawione...
to może za mną jechałaś o ile piszesz o nie dużej ciężarowce z naczepą, która wydrapała się na nowe rondo "od boku" przy okazji chyba coś sobie uszkadzając bo chwilę tam stała bez kierowcy w kabinie :)

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Wczoraj coś koparka kopała na środku ronda "tymczasowego" ;) wie ktoś coś więcej?

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

rowerzysta, może kopią po prąd dla jakiejś lampy :)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

A ja myślę, że można by tam nasypać do środka ziemi i jakieś ładne kwiatki posadzić. ;)


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Winter pisze:rowerzysta, może kopią po prąd dla jakiejś lampy :)
Może palmę postawią taką jak w Warszawie?

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

ClNEK pisze:to może za mną jechałaś o ile piszesz o nie dużej ciężarowce z naczepą, która wydrapała się na nowe rondo "od boku" przy okazji chyba coś sobie uszkadzając bo chwilę tam stała bez kierowcy w kabinie :)
Ciężarówka to na pewno nie była. Nie pamiętam marki (audi???), ale jak to typowa kobieta - zapamiętałam kolor :D czarny albo bardzo ciemny granat :)

ODPOWIEDZ