Autostrada A4

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

ad2222 pisze:
dafi33 pisze:Jaki jest koszt ogrzania takiej kubatury ?
Trzeba było zostać księdzem - praca pewna, spokojna, duże ciepłe(!) mieszkanie, szansa rozwoju, awansu. A teraz tylko siedzisz i z zawiści skrobiesz posty na forum.
Dafi33 - rozumiem, że jesteś na liście dłużników przedsiębiorczego proboszcza? Śmiem twierdzić, że jest to najbardziej zamożna parafia w Tarnowie. I na ogrzanie TAAAAKIEJ kubatury nie brakuje :-)

Ps. "Zamożna" miałem na myśli proboszcza, nie parafian :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

suraiw pisze:
imlazy pisze:Przecież dalej widać asfalt :P Chyba, że to tylko kilka km i nie dociągnęli do kolejnego zjazdu ?
Następny zjazd, to węzeł bocheński i niestety taka jest prawda, że jeszcze nie dociągnęli do niego. Są miejsca gdzie nawet nasypów brakuje.
Pierwotny termin Szarów - Brzesko był na koniec stycznia tego roku. Obecny termin to wrzesień 2012. A jak będzie, to przyszłość pokaże. Roboty jeszcze od cholery :(
Wrzesień też wydaje się nieosiągalny ( chciałbym się mylić ).
Zaraz wyjdzie EuroPiłkaSzoł i nie będzie czasu ani okazji do pracy ;)
Im Lazy and I like it


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Jakub Kwaśny pisze:
ad2222 pisze:
dafi33 pisze:Jaki jest koszt ogrzania takiej kubatury ?
Trzeba było zostać księdzem - praca pewna, spokojna, duże ciepłe(!) mieszkanie, szansa rozwoju, awansu. A teraz tylko siedzisz i z zawiści skrobiesz posty na forum.
Dafi33 - rozumiem, że jesteś na liście dłużników przedsiębiorczego proboszcza? Śmiem twierdzić, że jest to najbardziej zamożna parafia w Tarnowie. I na ogrzanie TAAAAKIEJ kubatury nie brakuje :-)

Ps. "Zamożna" miałem na myśli proboszcza, nie parafian :)
Nie nie ''należę'' tam moja ciocia miała wątpliwą przyjemność gościć raz tamtejszego proboszcza z tkzw ''wizytą duszpasterską'' powiedziała że ostatni raz przyjmowała kolędę :lol: ...... a tobie ad2222 widzę że już posty o plebanii nawet przeszkadzają i musisz je usuwać :lol:
6-7 księży żyje sobie samotnie w bloku zwanym plebanią więc z troski zapytałem czy stać ich na ogrzanie owego bloku ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33 pisze:a tobie ad2222 widzę że już posty o plebanii nawet przeszkadzają i musisz je usuwać
Nie bardzo wiem, o co mnie tym razem pomawiasz.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Myślałem że przeczytam coś na temat budowy A4, a tu nawet w takim wątku jakieś brednie nie wiadomo o czym.
To jest wątek o autostradzie A4 i moderator powinien usunąć wszystkie wypowiedzi nie związane z tym tematem, bo nie wiem co proboszcz, ciocia, ksiądz mają wspólnego z A4. Ten mój również można sprzątnąć, ale wcześniej robiąc porządek z tymi wyżej :evil:
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Wczoraj wieczorem, ciemno już było, jak nasypy na wiadukcie prowadzącym do Pawęzowa się tworzyły :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

dafi33 pisze: 6-7 księży żyje sobie samotnie w bloku zwanym plebanią więc z troski zapytałem czy stać ich na ogrzanie owego bloku ?
wiesz o czym piszesz, czy tylko zgadujesz?
To jest budynek mieszkalny, gdzie plebania to jeden z elementow skladowych, ponadto mieszkaja tam ksieza nie "przypisani" do konkretnej parafii, a pracujacy dla instytucji koscielnch. rownie dobrze moze tam byc nawet 20 miezkancow.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Chłopaki, jak mnie Lord upomniał, że to wątek o A4 to jakoś potrafiłem się powstrzymać i skorygować swojego posta. A Wy zaczynacie bawić się tu znowu klerem.

Więc albo jakimś magicznym cudem zaciagniecie tą plebanie ( ogrzaną albo i nie ) na autostradę albo raportuje że jedziecie mega offtopem :P

Napiszcie chociaż, że plebania stoi na planowanym przebiegu A4 :P
Im Lazy and I like it


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Eredhel pisze:Wczoraj wieczorem, ciemno już było, jak nasypy na wiadukcie prowadzącym do Pawęzowa się tworzyły :)
Wydaje mi się, że nawet całonocne prace przy nasypach i układaniu "warstw czarnych" nie pozwoli Dragadosowi na oddanie odcinka C do końca marca 2012.
Taki termin ponoć mają, a dalej to pewnie.... :?:
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Taki termin ponoć mają, a dalej to pewnie.... :?:
Wnioskowali o wydłużenie do końca lipca ale nie dostali zgody. Ale skoro potrzebują 5 msc więcej na ukończenie to nie ma szans aby skończyli w marcu.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jak pojedziemy do Krakowa w 2013 to będzie naprawdę sukces. Przecież na A4 są odcinki, które wyglądają jakby wykonawca dopiero się przygotowywał do prac.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Goscinny: Teraz było wielkie parcie na terminy bo Euro. Sądzę, że teraz niestety tempo spadnie.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

To co, po Euro nie będą naliczać kar, że pozwolą sobie na większy spadek tempa?


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

grzybu: hehe, dobre sobie :) A te kary to jakoś średnio na nich działają ;)
Zresztą u nas na Krakowskiej szopki jak nic i terminy przesuwali tyle razy.
Z autostradami będzie zapewne ciekawiej bo większy może więcej ;)

Z drugiej strony - robili szybko i wyszło na to, że teraz zanim oddadzą muszą poprawiać, to może lepiej zwolnić i zrobić porządnie ( choć to pewnie nie ma nic ze sobą wspólnego: szybkośc/dokładnośc ).
Im Lazy and I like it


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Z ciekawości zapytam bo się nie znam a nie wiem czy już było to poruszane. Jechałem tym nowym odcinkiem dwupasmówki od Jana Pawła rowerkiem i już pod sam koniec jak jest wiadukt na środku jednego pasa zauważyłem dziurę. Dziura mniej więcej o średnicy 10 cm i dość głęboka centralnie na środku drogi. Czy to jest jakiś "pobór" próbek do badań z czego zrobiono podkład pod drogę?

ODPOWIEDZ