Autostrada A4

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

I będzie utajniona cały czas, bo StalExport o to zadba, niestety, ktoś dał dupy podpisując taką umowę i wtedy byłą bardzo prawdopodobna łapówka, teraz wydaje mi się, że nie można nic zrobić, a to dopiero półmetek obowiązywania :/


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

MTar - a co ma umowa ze StalExportem do tego?

Tu chodzi o PRAWO KONSUMENCKIE - Autostrada jest ŚCIŚLE określona w przepisach, ma mieć minimum DWA pasy i prędkośc maksymalną 140 km/h dla samochodów osobowych i motocykli. Płacąc za przejazd PŁACĘ za określoną jakość - jeśli z powodów remontu jej NIE MAM - to przysługuje mi odpowiednia obniżka ceny.

Zresztą był taki proces i kilka osób WYGRAŁO - więc Rząd ma podstawy. Nie mamy prawa opartego na precedensach - ale Rząd może WYMUSIĆ odpowiednimi przepisami przestrzeganie praw konsumentów.

Przypominam, że NADRZĘDNE sa przepisy ustawowe - a nie "jakąś" mistyczna i tajemnicza umowa. StalExport walcząc przed sądem z taką Ustawą musiał by ujawnić tą umowę :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

gumini_0317
Archont
Posty: 796
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Post autor: gumini_0317 »


Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

gumini_0317 pisze:Coś lekko w temacie:
http://chemia.wnp.pl/transportowa-rewol ... 1_0_0.html
Grupa Tarnów? ;) A Azoty gdzieś chyba zgubili ;)

No chyba, że faktycznie to się nazywa grupa Tarnów...


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

GDDKiA o/Kielce ogłosiła przetarg na remont mostu nad Wisłą w Szczucinie
link

nie wiedziałem gdzie to podpiąć bo nie znalazłem tematu odnośnie samej dk73, więc jeśli gdzieś jest, to proszę o przeniesienie posta
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]



Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

wiem, niestety :cry:
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Bo w PLANACH - miała powstać NOWA droga z nowym moctem w miejscu gdzie mamy prom w Nowym Korczynie. Droga ta miała omijać miejscowości i skracać drogę na Północ.
Mamy więc DA PLAN - ale zabieramy się do niego jak Orki i Gobliny* - najpierw mamy Kłutnie - później bójkę pod tytułem KTO JRST SZEFEM - a później przepijamy całą kasę :mrgreen: i nic nie wychodzi.

Most nie opłaca się poszerzać skoro w Korczynie ma być porządan szeroka droga z szerokim mostem - tyle, że tą drogę to MOŻE nasze wnuki zobaczą. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Mnie ciekawi to zdjęcie
Obrazek
Co to za roboty?? Jakaś druga dwupasmówka??
Ostatnio zmieniony 20-03-2012, 23:00 przez Versacz, łącznie zmieniany 1 raz.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Versacz, To prywatny węzeł dla plebana będzie :)
3150 A Rh+


hawana4
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 15-04-2010, 23:05
Lokalizacja: Grabówka

Post autor: hawana4 »

Złudzenie, prawie codziennie chodzę tam z psami. Te dwa pasy to zaorana ziemia.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33 pisze:Jaki jest koszt ogrzania takiej kubatury ?
Trzeba było zostać księdzem - praca pewna, spokojna, duże ciepłe(!) mieszkanie, szansa rozwoju, awansu. A teraz tylko siedzisz i z zawiści skrobiesz posty na forum.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

To nawiązując do A4 - dokąd dokładnie ciągnie się ukończona A4 od strony Krakowa ? Wczoraj tak się zastanawiałem zjeżdżając na węźle Targowisko. Przecież dalej widać asfalt :P Chyba, że to tylko kilka km i nie dociągnęli do kolejnego zjazdu ?
Ostatnio zmieniony 21-03-2012, 10:08 przez imlazy, łącznie zmieniany 2 razy.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

imlazy pisze: Chyba, że to tylko kilka km i nie dociągnęli do kolejnego zjazdu ?
Zdecydowanie, przejedź się pociągiem to będziesz widział w jakim stanie jest autostrada :)


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

imlazy pisze:Przecież dalej widać asfalt :P Chyba, że to tylko kilka km i nie dociągnęli do kolejnego zjazdu ?
Następny zjazd, to węzeł bocheński i niestety taka jest prawda, że jeszcze nie dociągnęli do niego. Są miejsca gdzie nawet nasypów brakuje.
Pierwotny termin Szarów - Brzesko był na koniec stycznia tego roku. Obecny termin to wrzesień 2012. A jak będzie, to przyszłość pokaże. Roboty jeszcze od cholery :(
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

ODPOWIEDZ