Remont szyn Tarnów-Stróże

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Ravir pisze:90 - 100 km/h to NIE jedzie - ta linia ma klasę C3 - co oznacza max 80 km/h - co nie zmienia faktu, że nawet 80 km/h jest wynikiem, który należy świętować :)
Na tej linii są odcinki, gdzie pociągi mogą rozwijać prędkość 90 - 100 km/h. Jeszcze kilka lat temu było więcej odcinków, gdzie taką prędkość pociągi mogły rozwijać.

Poza tym w miejscu, o którym przedmówca jest prędkość szlakowa 70 km/h


Mazi
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 04-01-2011, 23:03

Post autor: Mazi »

http://www.radiokrakow.pl/index.php?opt ... d=48:newsy

Więcej na 101 FM między 16 a 17.

;)


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »



Shruikan
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 22-10-2010, 21:30

Post autor: Shruikan »

Tarnów - stróże 3 godziny autobusem :shock:
Na rowerze (MTB) jadę tam ~ 2h 45 min


Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Jeszcze przedwczoraj pani w kasie w Tarnowie twierdziła, że pociągi wrócą tam gdzieś za miesiąc. Gratuluję przepływu informacji...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Marcin Zaród pisze:Jeszcze przedwczoraj pani w kasie w Tarnowie twierdziła, że pociągi wrócą tam gdzieś za miesiąc. Gratuluję przepływu informacji...
Ale to jak zawsze: Internet swoje, pani w kasie swoje, informacja kolejowa swoje a informacja na dworcu jeszcze co innego. Oczywiście różne zdanie może mieć też konduktor/kierownik pociągu - a ty człowieku sobie radź. Muszę szczerze powiedzieć, że teraz jest już lepiej, ale mimo to parę razy zdarzyła mi się taka sytuacja :)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Nie wiem czy było czy nie, ale pociągi do stacji Stróże jeżdżą od piątku.
Mój brat miał to szczęście że przegapił wczoraj Tarnów, i musiałem po niego do Pleśnej jechać... po co oni się tak spieszyli z tym puszczeniem ruchu tam?! :P
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ