WYCIECZKA - Szlakiem Tarnowskiej Autostrady

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Sumując :

SOBOTA 10:00 - na zakręcie JP II - oczywiście jak nie będzie padać. :mrgreen:

Jedziemy NA WŁASNE RYZYKO - NIE jest to zorganizowana wycieczka, ale spontaniczny wyjazd. :mrgreen: Jedziemy wolno, omijając bloto, kałuże i przeszkody. Poruszamy się raczej po twardym. W miarę mozliwości spróbujemy "przebić się" z Krzyża do węzla Wierzchosławice.

Ja zabieram podstawową apteczkę - Plastry, Bandarze, Woda Utleniona. Jeśli ktoś ma apteczkę niech też weźmie. Warto zabrać Wodę do picia, jakieś podstawowe narzedzia, łatki oraz pompkę. JA coś tam mam ale nie mam pompki.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Ravir pisze:Ja zabieram podstawową apteczkę - Plastry, Bandarze, Woda Utleniona. Jeśli ktoś ma apteczkę niech też weźmie.
nieźle, jakaś rzeź się szykuje :D


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A dla dodania pikanterii Ravir będzie brudził rany wodą utlenioną...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A od środka przemywał spirytusem... :)


Pako998
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 21-11-2010, 21:12
Lokalizacja: Wierzchosławice
Kontakt:

Post autor: Pako998 »

W Wierzchosławicach polecam "zwiedzić" tonące w wodzie i błocie filary niedoszłego wiaduktu przy przejeździe kolejowym w stronę Łętowic. Poza tym trzeba uważać na ochroniarzy - straszne z nich pszczoły...

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Wzdłuż łącznika wygładzany jest pas gruntu o szerokości około 2 metrów, nie chce zapeszać ale z rowerowej perspektywy wygląda to naprawdę dobrze.

Do jadących, pamiętajcie o wodzie :) najbliższy sklep w Białej :)


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Przejechałem się dziś pod wieczór z młodym ale dotarliśmy tylko do Dunajca, kiedy drapałem się po głowie czy da się jakoś dostać 15m w górę na most dopadł nas ochroniarz :) Ponieważ i tak już robiło się ciemno wiec wróciliśmy do domu. Rozumiem, że póki co jedyna droga to przez most w Ostrowcu a potem znów jakoś w 'górę'. Faktycznie sucho, jedynie końcowy zjazd do drogi na Bobrowniki w głębokim błotku niestety.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Miłek pisze:Przejechałem się dziś pod wieczór z młodym ale dotarliśmy tylko do Dunajca, kiedy drapałem się po głowie czy da się jakoś dostać 15m w górę na most dopadł nas ochroniarz :) Ponieważ i tak już robiło się ciemno wiec wróciliśmy do domu. Rozumiem, że póki co jedyna droga to przez most w Ostrowcu a potem znów jakoś w 'górę'. Faktycznie sucho, jedynie końcowy zjazd do drogi na Bobrowniki w głębokim błotku niestety.
Chyba chodziło Ci o Ostrów? Można jeszcze przez Żabno pojechać. W każdym z przypadków trzeba jednak dołożyć kilka ładnych kilometrów:)

ODPOWIEDZ