Przebicie do Mostowej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Bilu
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 30-09-2009, 10:16

Post autor: Bilu »

Strach się bać ale od strony Lwowskiej większość tego nowego asfaltu zerwali wczoraj ( dziś dalej zrywali i chyba dosypywali czegoś na miejsce usuniętego asfaltu).

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Post autor: Phoenix »

tam nie zrywali żadnego nowego asfaltu.

zerwali stary asfalt, nie ten położony w zeszłym roku. Zrobili to od miejsca gdzie "nowy" asfalt sie kończy.

przejazd mostem jest już możliwy, w takim sensie że z jednej strony na drugą można przedostać sie po moście bez problemu. Nie wiem jak dalej wygląda ul. mostowa

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Duże fragmenty na końcu Mostowej (przy ul. Gumniskiej) są już też wyasfaltowane, wygląda to tak jakby wszędzie roboty posuwały się równym tempem. Nie wiem na jakim etapie jest sam most, ale jeżeli na takim jak pozostała część jezdni, to do końca roku powinni się wyrobić, no chyba że znowu 'zima zaskoczy drogowców' ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Przechodziłem dzisiaj tamtędy, wygląda jakby już kończyli. Pogoda sprzyja, więc może już niedługo będzie mozna ciąć 200 na nowej nawierzchni :-P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Bilu
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 30-09-2009, 10:16

Post autor: Bilu »

tam nie zrywali żadnego nowego asfaltu.

zerwali stary asfalt, nie ten położony w zeszłym roku. Zrobili to od miejsca gdzie "nowy" asfalt sie kończy.


Nie mówię tu o tej łatce łączącej przebicie ze starodąbrowską ale tylko o samym "nowym kawałku" ponieważ rano ( ok 8 - asfalt się układał a o 15 gdy przejeżdżałem po raz drugi stało tam kilka wywrotek i maszynka do zdzierania a obok niej już nowego asfaltu nie było ) - ale nic to już po sprawię bo wyasfaltowali "dowody zbrodni" są "six feet under" więc sprawa niebyła.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mam z dzisiaj relację mieszkańca - był zerwany ok 30m odcinek, bo... zapomnieli nasypać klińca pod spód ;) To mi przypomina fajny stary dowcip z pustymi taczkami - tak zap... że nie ma czasu załadować ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Czy ktoś się orientuje, kiedy odpalą ten odcinek? Ja rozumiem, że biskup jest w Afryce i trzeba czekać, ale może jakiś przybliżony termin?
Na pierwszy rzut oka wygląda, że skończyli.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

w jakiej Afryce? :mrgreen:
na razie to ponoć prezydent jest chory, a bez niego to też nie odpalą - przecież wstęgę musi przeciąć.

Krakowska coś pisała o tym odcinku i o światłach:
http://www.gazetakrakowska.pl/tarnow/20 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Dzisiaj widziałem ekipę od świateł, chodzili, patrzyli, coś robili. Znaczy jest dobrze.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

jak dla mnie to znaczy na razie tyle, że może być dobrze. Że jest dobrze, to ocenimy po oddaniu tego odcinka i włączeniu świateł.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

biskup jest w Afryce a bez święcenia sie nie obędzie w końcu to zasługa biskupa :mrgreen:
ps. cierpliwosci po nowym roku może będzie otwarcie :-)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

sorry, ale nie rozumiem o co Wam chodzi z tą Afryką.... :mrgreen:


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Ja sie tam na drogach nie znam :-P ale madry pan ktory sie na tym zna i ktory ta droge robil - mowil, ze taka droga musi miec swoje 'vacatio legis', zeby sie dobrze asfalt zwiazal, i to wszystkio tam razem dobrze 'ulezalo'. Wiec dajcie spokoj Bogu ducha winnemu biskupowi i wstegom wszelakim :mrgreen:


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

sainte_nitouche pisze:. Wiec dajcie spokoj Bogu ducha winnemu biskupowi i wstegom wszelakim :mrgreen:
Ale nikt się biskupa nie przyczepia, to bardziej się należy czepiać urzędników, którzy nie wiadomo po co księży/biskupów do pokropienia zapraszają... i w ogóle szopkę z otwarcia robią... Poza tym takie pokropienie powinno być na Chwałę Bożą, a podejrzewam, że ani żaden ksiądz, ani żaden biskup tak tego bezinteresownie nie robią... i to jeszcze pewnie za nasze pieniądze.

Powinni brak przykład z krakowskiej GDDKiA, która autostradę Kraków - Szarów otwarła dla ruchu jak gdyby nigdy nic pewnego dnia o godzinie 20:12, zaraz po uzyskaniu dopuszczenia do eksploatacji. A kilka dni potem było oficjalne otwarcie na MOPie Zakrzów bez jakichś wielkich pomp i przedstawień, choć ksiądz był i to nie wiem czy nie sam kardynał...

A i rozumiem, że na wiosnę Strabag z Poldimem wchodzą na następny etap :) no i wtedy zaczną się perturbacje w ruchu tymczasowe, ale dość spore.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

sainte_nitouche pisze:Ja sie tam na drogach nie znam :-P ale madry pan ktory sie na tym zna i ktory ta droge robil - mowil, ze taka droga musi miec swoje 'vacatio legis', zeby sie dobrze asfalt zwiazal, i to wszystkio tam razem dobrze 'ulezalo'.
Zależy od mieszanki; na zimno wymaga jedynie 'gumofilc movens'.

ODPOWIEDZ