Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

JacekBalll pisze:
Dorota1975 pisze:a wiadomo już, kim jest Kobieta Tarnowa? która z dziesięciu finalistek wygrała?
Wygrała p. Anna Czech. Wyróżnione zostały p. Ewa Rutkiewicz (3 miejsce), oraz p. Barbara Prymakowska (2 miejsce)
cóż, kampanię wyborczą czas zacząć ;)

A swoją drogą jak ja uwielbiam te plebiscyty, nagrody Tertilla, wyróznienia :) szansę ma każdy :) a wygrywa...


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Sciana wspinaczkowa w przejsciu była zbędna, mozna było zorganizowac wchodzenie po schodach na stoisku reserved na czas. Podobny wysiłek :)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

a te schody nie są ruchome????


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mogli zrobić wspinaczke po ścianie budynku.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Dorota1975 pisze:a te schody nie są ruchome????
no wlasnie nie sa :shock:


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

to 'fajna' ta galeria....

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A to jeszcze nie wszystko. :) Właśnie instaluje się blisko 30 stoisk-wysp na korytarzach. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

gushman, czyli robi się pchli targ. Byle upchnąć jak najwięcej stoisk. Jeszcze ze dwa mobilne na schodach i będzie komplet.
No w garażu jakieś - nabijanie gaśnic czy coś w tym stylu.


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

z tymi wyspami porównać to można już do zenitu albo maxa a nie do galerii z krakowa.
masakra "dom towarowy" tarnovia
imi


Proboszcz
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 07-09-2009, 15:39

Post autor: Proboszcz »

jak by kandydowała pani viceskrzyniarz, to wygrałaby w cuglach ;-) A tak, to galeria wolała się podlizać nowej pani prezydent...
PS: Apeluję do tarnowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości! Są o WIELE lepsi kandydaci na prezydenta, niż pani Czech. No, niby lepsza od Ricziego, ale to żadna sztuka, gdyż przy riczim to nawet Staszek "Ciawares" Mulat stojący całe życie pod spożywczym na Nowotki wydaje się być tuzem... Ku przestrodze!


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Hmmm a ja poruszę jeszcze jedną kwestię związaną z Galerią :P Mianowicie światła ;)
Marzyło mi się, że może jak są dwie sygnalizacje świetlne w odległości 100m od siebie to pokuszą się o zrobienie zielonej fali ;) Nic bardziej mylnego niestety:/ Widać w Tarnowie nie warto czegoś takiego robić.
A dlaczego mi się wydaje, że nie ma tam zielonej fali? A dlatego, że jadąc autobusem do Tarnowa wieczorem, to włączyło się czerwone przy Galerii, potem zielone, autobus ruszył i niestety musiał zatrzymać się na światłach przy Warsztatowej bo tam mu się czerwone włączyło :/

Identyczna kwestia jest pod Kauflandem. Tam też jak włączy się czerwone pod Urzędem skarbowym to bardzo prawdopodobne, że jak włączy się zielone to będziemy stali na czerwonym pod Kauflandem właśnie :/

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pod US to jest przejście dla pieszych, czerwone dla kierowców uruchamiane jest na guzik.

Sygnalizacja pod Tarnovią wymagałaby analizy, ale również sądziłem, że te dwa skrzyżowania i ich sygnalizacje są ze sobą jakoś sprzężone.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Najpierw MIR musiałby być sprzężony z rzeczywistością. Niestety statek matka już dawno nie odpowiada a gość błąka się w otaczającym go świecie zamknięty w swoim własnym widzi-mi-się/nie-da-się.

Z opowieści znajomych wczorajszy popołudniowy przejazd autobusem "9" wzdłuż Krakowskiej na odcinku kilkuset metrów zabrał blisko pół godziny. Z kolei ktoś inny po wjeździe na podziemny parking GT po kilku minutach mało nie padł z powodu stężenia samochodowych spalin. A schody ruchome były ruchome :)

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Post autor: Phoenix »

Wczorajsze korki pod galerią były powodowane światłami inteligentnymi którym trochę czasu zajmuje nauczenie sie poprawnych sekwencji a wczoraj działały raz pierwszy.

do tego zjazd z ulicy krakowskiej od strony centrum blokowały samochody które blokowane były przez pieszych, bo jak to zazwyczaj bywa jak na wprost mają zielone to i piesi mają zielone i podczas jednej zmiany świateł ze skrzyżowania w stronę galerii zjeżdżały tylko 2 3 samochody bo potok ludzi przechodzących przez przejście był nieprzerwany

Awatar użytkownika

Gloria0706
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 26-11-2009, 15:14
Lokalizacja: Wenus

Post autor: Gloria0706 »

byłam dziś w tej Galerii. Pierwsze co to niedoinformowany parking dla klienta(ten podziemny). wjezdzasz jest napis ze zakaz wjazdu samochodow na LPG haha, musialam stamtad wyjechac i zaparkowac sobie ot gdzie sobie tylko znajde miejsce, czyli jakies 300-400 m od GT. Następnie trzeba się wracac na przejscie dla pieszych ktore jest jedyne najbliższe na skrzyzowaniu Warsztatowa-Krakowska- no lux po prostu! Kolejna sprawa: gdzie te ponad 100 sklepów? no śmiech na sali normalnie... nie wpomnę juz o cenach z kosmosu! drożej niż w Wa-wie. i nie tylko ja to zauważyłam... ogólnie moim zdaniem tandeta, kicz i bieda. Jedyny plus... Galerie mozna "przelecieć" tak w 20 minut :) nogi nas nie rozbolą:D Jestem rozczarowana jednym słowem, jeździć tam nie bede bo nie ma po co. Pozdro :roll:

ODPOWIEDZ