Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Nikt nie powiedział, że wszyscy ale sporo, a to wystarczy by było to dla nich bardziej opłacalne niż w Tarnowie, nie denerwuj się tak... Nie ilość mieszkańców świadczy o zamożności gminy. Akurat Koszalin i Lubin miasta mniejsze a jednak relatywnie bogatsze...

a propos Lubina:

Według danych z roku 2008 r. średni dochód na mieszkańca powiatu lubińskiego wynosił 5432,4 zł brutto. Jest to najwyższy wynik w Polsce.
Ostatnio zmieniony 22-11-2009, 19:26 przez Jakub Kwaśny, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

Jakub Kwaśny pisze: Ps. Lwowska - wierzą, tylko są realistami i znają sytuacje ekonomiczną w innych miastach. No ale najlepiej sądzić, że jesteśmy potęgą, narodem wybranym, i wszyscy są przeciwko nam, wobec tego sami jesteśmy przeciwko sobie, a później myśleć, że " cholera dlaczego nic w tym mieście nie wychodzi a gdzie indziej się udaje". Hmmm zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem przyczyna nie leży po prostu w nas :-) Więc niech każdy zacznie od siebie i zamiast biadolić na różnych forach weźmie się do roboty by żyło się lepiej ... WSZYSTKIM :-) bo wcale nie jest tak źle w naszym Tarnowie jak niektórzy sugerują :)
Widzę że już do perfekcji opanowałeś język politycznego bełkotu, twierdze tylko że i tak jak przyjdzie co do czego to nam nikt nie pomoże i sami będziemy musieli sobie pomóc a nie liczyć na Unie bo jak historia pokazał nie tylko w historii naszej przede wszystkim trzeba samemu o siebie zadbać. Gdzie ja napisałem że jesteśmy teraz potęgą powoływałem się tylko kilka krotnie na historię. Po za tym co mój światopogląd ma do sytuacji jaka jest w Tarnowie ?

Lepiej biadolić na zapas niż pieprzyć o tym że jest co raz lepiej jak przy każdych wyborach. Bo to że w Tarnowie powstają galerie i że w końcu się coś ruszyło to nie jest zasługa władz tylko po prostu mieszkańcy Tarnowa mieli duże ciśnienie na tego typu rzeczy jak galerie których u nas nie było więc inwestorzy wywąchali biznes i się pojawili.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

10 lat temu powstało C.H. Echo od tego czasu długo długo nic, aż teraz...

Pozwolisz, że nie skomentuję więcej :-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

No chyba mi nie wmówisz że Tarnów nie był smakowitym kąskiem dla chcby jednej galerii...
Proszę cię co ty myślisz że oni z łaski robią te galerie albo tylko dlatego że prezydent ładnie poprosił...


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

10 lat temu powstało C.H. Echo od tego czasu długo długo nic, aż teraz...

Pozwolisz, że nie skomentuję więcej :-)
Pan Ścigałą przeciął wstęgę do puszki z budowaniem CH i nam je wybudowano, z łaski najjaśniej nam panującego.

Zapytałem gościa który miał do czynienia z panam z jednej i drugiej galerii o opłacalność takich poczynań. Odpowiedz była prosta, choć mnie zdziwiła: duzo ludzi przywozi kapitał z zagranicy i powstała tu "dziura". Badania rynkowe które przeprowadzili dowodza opłacalność budowy takich galerii i TYLE. Dziw że postawili/stawiają tak szybko i nikt im kłód pod nogi nie rzucał.
Moim zdaniem 2 galerie to za dużo, no ale to nie moja kasa, no i ja nie prowadziłem badań.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A ja dalej uważam ze zdań jest multum, i z tego co widzę to większość narzeka. Jak się nie podoba w Tarnowie to tamto siamto to się wyprowadzić do Krakowa co po niektórzy będziecie mieć Bonarki itd. Zaraz pewno mnie nie którzy zjedzą :| ale taka jest prawda bo co by nie zrobili to i tak źle może wy ludzie się do miasta nie nadajecie oczywiście co po niektórzy, może dla was lepszy byłby sklep spożywczo-przemysłowy jakaś Zosia czy Halinka i już. Przynajmniej by się tyle nie narzekało na tym forum jaka to ta Galeria zła a chodzić i tak będziecie jaka by ona nie była. Przynajmniej to nie blaszak jak carrefour czy Kaufland, a na początek jako pierwsza Galeria w mieście myślę ze jest OK poczekajmy jeszcze na Gemini oraz co powstanie na placu po Owintarze.


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

dobre słowa!!

jak nie było dobrego handlu w tarnowie to narzekanie że do krakowa na zakupy , jak coś powstało to narzekanie że w budynek za mało oszklony że niema kfc ani fontany..... to my polacy "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"
imi


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

...ołpen de dooor...
...ołpen de dooor...


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

już ćwiczysz? :)

ciekawa jestem frekwencji na otwarciu; w Bonarce nastawiali się na tłumy, a była garstka. Barierki, karetki itp. okazały się zbyteczne.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

W takim molochu tłum wygląda jak garstka :) nie zapominaj , że w Tarnowie czekano na Galerię 10 lat :-) Zatem halo halo Mietku, Halo halo Franku :) kto zechce być naszym korespondentem z otwarcia? :) i rozumiem, że pomysł z japońskimi turystami gdzieś upadł? :(
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

niestety, na otwarciu nie będę :( :)
do GT dotrę zapewne dopiero w piątek lub sobotę.
O 10 latach pamiętam, i pamiętam też otwarcie Hyper; się działo :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ćwiczę ćwiczę :P

A tak na poważnie to na otwarcie się nie wybieram. Ostatnio dałem się namówić na noc zakupów w galerii w Dębicy i drugi raz na takie coś nie pisze. Kraków to inna bajka, tam maja Plaze, Kazimierz, GK i kilka innych mniejszych + mnóstwo sklepów więc tłumów mogło nie być. U nas otwarcie galerii to atrakcja niczym dożynki dla rolnika więc spodziewam się masakry...

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

halford pisze:Ostatnio dałem się namówić na noc zakupów w galerii w Dębicy i drugi raz na takie coś nie pisze.
Możesz jaśniej? Bom ciekaw. :)


Mr.D.
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 21-11-2009, 22:11

Post autor: Mr.D. »

gushman pisze:
halford pisze:Ostatnio dałem się namówić na noc zakupów w galerii w Dębicy i drugi raz na takie coś nie pisze.
Możesz jaśniej? Bom ciekaw. :)
Jaśniej chyba się nie da bo jak kolega napisał zakupy robił w nocy ;-) :-P

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Lwowska pisze:No chyba mi nie wmówisz że Tarnów nie był smakowitym kąskiem dla chcby jednej galerii...
Proszę cię co ty myślisz że oni z łaski robią te galerie albo tylko dlatego że prezydent ładnie poprosił...
Pewnie był 'smakowitym kąskiem', ale jak każdy kto ma do wydania trochę grosza na sklepy, tak i inwestorzy ułożyli sobie listę takich 'kąsków' i po kolei realizują swoje projekty - akurat wypadło że Tarnów miał być w 2009 roku, to jest. Jeżeli chodzi o sprawy ekonomiczne, to wierz mi, Lwowska, że Kuba uważał na studiach i partia nie wypaczyła jego optyki :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ