Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Cubaza pisze:Jeszcze zlot garbusów powinien być ;) To wtedy już na 100% miałbym deżawu :P

coś słabo doczytałeś, jedena z atrakcji:

Convi pisze:Wyjątkowym widowiskiem będą parada Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów Wataha oraz parada Tarnowskich miłośników garbusów.

Wyjatkowe to one były 10 lat temu
Ostatnio zmieniony 13-08-2010, 19:37 przez ClNEK, łącznie zmieniany 1 raz.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Cubaza pisze:Jeszcze zlot garbusów powinien być ;) To wtedy już na 100% miałbym deżawu :P
Mówisz - masz.
Kulminacja atrakcji nastąpi parę dni później, 28 sierpnia. O godzinie 11.00 rozpocznie się Moto Sobota, w ramach której zaplanowano pokazy akrobacji rowerowych i powietrzne akrobacje na motocyklach i quadach. Pojawią się także tarnowscy dealerzy samochodowi. Wyjątkowym widowiskiem będą parada Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów Wataha ORAZ PARADA TARNOWSKICH MIŁOŚNIKÓW GARBUSÓW. Oprócz tego pojawią się Andrzej Świgost i rajdowa ciężarówka - czyli ciężarówka rozrywająca samochód osobowy.
Tak że nie jesteś chyba zawiedziony. 8) :lol: :D [/b]
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Fakt, nie doczytałem, dlatego przepraszam za mój post. Teraz już przeżywam wieczną ekstazę;) Bez obrazy oczywiście ;)
Jak tylko zobaczyłem pogrubione Totentanz, Kayah to już dalej nie czytałem ;) Dlatego nie zauważyłem garbusów :P


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

A nie ma nic na temat prowadzącego całą imprezę, czyżby Romek Kieroński w tym dniu miał inne plany ? :D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Tylko nie Romek :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

o jak ładnie :) Gemini Park zarejestrowało się na forum :)


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Dorota1975 pisze:o jak ładnie :) Gemini Park zarejestrowało się na forum :)
;)


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

Ble, ble ble...

Ludzie naprawdę słabo się robi jak czyta się niektóre wpisy i to ciągłe narzekanie na wszystko.

Otwiera się galeria i tak naprawdę istotne jest co jest w środku i co do zaoferowania mają obecni tam najemcy a nie dodatkowe atrakcje związane z otwarciem.

Na forum jest kilkuset użytkowników i pewnie każdy miałby inną wizję kogo zaprosić, kto ma zaśpiewać a kto ma przyjechać samochodem a kto skoczyć ze spadochronu i wylądować np. na dachu galerii. Organizatorzy muszą dostosować program do ogółu i grupy docelowej potencjalnych klientów galerii.

Chcieliśmy w Tarnowie KFC- jest, dobry sklep sportowy- jest, Media Markt-jest, do tego całodobowe Tesco, bijąca na głowę Nomi i Majstra - Castorama. Dodać do tego Jusk oraz Empik z prawdziwego zdarzenia daje całkiem dobrą ofertę handlową. Gdyby nie totalny niewypał jakim jest galeria tarnovia z pewnością mielibyśmy jeszcze kilka niezłych marek.

P.S. Dodajmy że jeszcze około 18% powierzchni galerii jest do wynajęcia, więc może w najbliższym czasie coś ciekawego jeszcze się otworzy.


GEMINIPARK
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 13-08-2010, 23:30
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: GEMINIPARK »

Witam wszystkich na forum.
Bardzo dziękuję za waszą aktywność, która niewątpliwie dostarcza nam wielu "wrażeń". Kończymy pierwszy etap kampanii i od poniedziałku rozpoczynamy "rozwiązanie". Specjalnie dla Was plakat informujący o atrakcjach związanych z dniem Eventu - 28 sierpnia.
Otwarcie Centrum odbędzie się 25 sierpnia w środę - hipermarkety: Tesco, Castorama i Media Markt o godz. 7, część galeryjna o godz. 9. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

Obrazek
Gemini Park Tarnów


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Można prosić o pełny i aktualny plan najemców?

Do Porucznika. Uważasz, że gdyby nie GT, to w Gemini byłby np NewYorker, H&M, Carry, Ryłko, ecco, Venezia itd.?


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

A będzie też wcześniejsze otwarcie dla Vipów ?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

PorucznikBorewicz pisze: Ludzie naprawdę słabo się robi jak czyta się niektóre wpisy i to ciągłe narzekanie na wszystko.
Otwiera się galeria i tak naprawdę istotne jest co jest w środku i co do zaoferowania mają obecni tam najemcy a nie dodatkowe atrakcje związane z otwarciem.
Hmmm jest taki przycisk jak IGNORUJ, nie będzie Ci wtedy słabo. Wiem, że o gustach się nie rozmawia, że nie ma co wybierać gwiazd, bo każdy wybierze swoją itp. jednak jak ktoś robi kampanię reklamową na cały Tarnów i to taką fajną to moim zdaniem na otwarcie powinno wymyślić się coś wielkiego ;) A nie łączyć otwarcia galerii z jakąś inną imprezą;) Takie jest moje zdanie i wolno mi je mieć.
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, ale jak już wyżej wspomniałem jest to moje zdanie.
P.S. Mam pytanie jak będzie rozwiązane to, że część sklepów jest od godziny 7:00 a reszta od 9:00? To znaczy, że będą jakoś odgrodzone czy po prostu otwarte od godziny 9:00 ;)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Cubaza, pewnie powinniśmy na kolanach dziękować inwestorowi, że galerię wybudował. I za atrakcje na otwarcie też - przecież mogli ot tak po prostu tylko drzwi otworzyć :mrgreen: żadnej gwiazdy (mniejsza o jej jakość i blask) nie zapraszać....


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Dorota - serio? Tak. Nie słyszałem bowiem o urzędowym obowiązku wielkiej pompy na otwarciu sklepu.

Pani Krysia z warzywniaka nie zapraszała 50centa na otwarcie. Pan Marian z elektrycznego również zrezygnował z zapraszania zespołu Metallica.

To ma być sklep, tam ma się handlować. O imprezy pytajcie w TCK, to oni mają organizować koncerty, nie sklepy...


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Galerie handlowe (!) same wpędziły się w szał organizowania atrakcji na otwarcie, a teraz zdziwienie, że ludzie oczekują gwiazd, że byle kto i byle co ich nie zadowoli.

ODPOWIEDZ