Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja wiem, nie o to mi chodziło. Tzn. nie chcę się licytować kto pierwszy. Po prostu jestem ciekaw, czy Tesco ruszy w środę czy w sobotę.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Wydaje mi się, że też w środę. Na reklamach jest informacja, że 25 więc w środę :)


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

gushman pisze:
Convi pisze:Tesco jako pierwszy i zarazem jedyny hipermarket w Tarnowie będzie otwarty 24h na dobę - 7 dni w tygodniu. Wielkie otwarcie nastąpi o godz. 9.
W środę czy w sobotę? Tak czy siak najpierwszy będzie MM, bo otwiera się w środę o godz. 7.
Wielkie otwarcie nastąpi 25 sierpnia, o godz. 9. O tej godzinie zostaną otwarte wszystkie sklepy, które działają na terenie centrum zgodnie z planem. Wyjątkiem będzie Media Markt, który otworzy drzwi dla swoich klientów już o godz. 7 rano. Natomiast na 28 sierpnia, planowany jest cały szereg atrakcji związanych z otwarciem centrum.
Cubaza pisze:Czyli otwarcie galerii jest połączone z moto sobotą? Tak? Dobrze rozumiem?
Czyli powrót do korzeni ;) Watacha, Totentanz ;) To zapowiada się ekstra otwarcie galerii ;) Takie takie wyjątkowe, taka impreza uświetniająca otwarcie galerii. ;)
A pytanie. Czy podczas moto soboty będzie można oddać krew?
Przyznam szczerze, że nie wpadliśmy na taki pomysł :( Ale dzięki za podpowiedź! ;)

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Convi pisze:Przyznam szczerze, że nie wpadliśmy na taki pomysł :( Ale dzięki za podpowiedź! ;)
Znaczy mi się potem przypomniało, że to nie była moto sobota tylko moto serce;) Dlatego mi się skojarzyło, że możnaby krew oddać;)
Ale to się może na kiedyś przydać bo wielu ludzi nie może w tygodniu krwi oddać a punkty krwiodawstwa nie są otwarte w sobotę :(


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Convi pisze:Media Markt, który otworzy drzwi dla swoich klientów już o godz. 7 rano.
rany, to trzeba będzie wstać o 5.... :P
a do mnie jeszcze żadna gazetka MM nie dotarła :-?


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Obiecane przeze mnie wcześniej oświadczenie prasowe ;):

Atrakcje na otwarcie Gemini Park Tarnów

Wielkie otwarcie Gemini Park Tarnów planowane jest na 25 sierpnia. Tego dnia na wszystkich uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. Będzie występ gwiazdy, festyn motoryzacyjny oraz loteria z nagrodami. Na tym jednak się nie skończy.

Kulminacja atrakcji nastąpi parę dni później, 28 sierpnia. O godzinie 11.00 rozpocznie się Moto Sobota, w ramach której zaplanowano pokazy akrobacji rowerowych i powietrzne akrobacje na motocyklach i quadach. Pojawią się także tarnowscy dealerzy samochodowi. Wyjątkowym widowiskiem będą parada Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów Wataha oraz parada Tarnowskich miłośników garbusów. Oprócz tego pojawią się Andrzej Świgost i rajdowa ciężarówka - czyli ciężarówka rozrywająca samochód osobowy.

Dla widzów przygotowano także przydatny pokaz akcji ratowniczej na miejscu wypadku drogowego. Kwestia bezpieczeństwa pojawi się też za sprawą odblasków - będzie można dowiedzieć się, jak być widocznym na drodze - oraz konkursów, które dotyczyć będą tej właśnie tematyki.

Swój sprzęt zaprezentuje policja drogowa, będzie także pokaz samochodów rajdowych, gokartów i quadów. Miłe dla oka będą jednak nie tylko samochody. Widzowie będą mogli podziwiać energetyczne występy formacji tanecznych Studia Tańca Honorata - wielokrotnych mistrzyń Polski w tańcu sportowym cheerleaders.

Dla najmłodszych zaplanowano oczywiście zabawy i konkursy, w których można wygrać cenne nagrody.

W uroczystościach wezmą udział goście specjalni:
  • Marcin Gładysz - kierowca rajdowy i wyścigowy Gładysz Racing Team. Wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski. Aktualnie zajmujący drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej Rajdowego Samochodowego Pucharu Polski 2008 w klasie N-3
  • Adam Gładysz - kierowca wyścigowy Gładysz Racing Team. Wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski. Aktualnie w ścisłej czołówce Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2008
  • Robert Wardzała - motocyklista, żużlowiec. Wielokrotny drużynowy mistrz i wicemistrz Polski
  • Rafał Sonik - sześciokrotny Mistrz Polski w Enduro i Motocrossie quadów. Za swoje największe osiągnięcie sportowe uznaje III miejsce w Rajdzie Dakar w 2009 roku. Jako pierwszy Polak w ponad 30-letniej historii tego rajdu stanął na podium. Jest również pierwszym Polakiem, który był zwycięzcą etapu podczas Dakaru w 2010 roku. Wyczyn ten powtórzył dwukrotnie. Obecnie jest liderem w klasyfikacji quadów w Mistrzostwach Świata - Pucharze Świata, w którym wystartował jako pierwszy w historii reprezentant Polski na quadzie. W trakcie trwającego cyklu MŚ-PŚ dwukrotnie już stawał na podium, w tym raz na najwyższym - podczas Rajdu Tunezji. Rafał Sonik jest prezesem Gemini Holding, spółki matki Gemini Jasna Park, czyli dewelopera centrum handlowego Gemini Park Tarnów. To jego pasja sportowa i osiągnięcia stały się inspiracją do stworzenia atrakcyjnego programu Moto Soboty.
O godzinie 17: 00 rozpocznie się I etap losowania nagród w Loterii na otwarcie Gemini Park Tarnów. Po losowaniu nagród rozpocznie się koncert tarnowskiego zespołu Totentanz i grupy Sofa. Podczas tego wieczoru wystąpi także Kayah.

Źródło: Dział Marketingu i PR Grem Gemini Real Estate Mangament Sp. z o. o.

No i jak, podoba się? ;)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Convi pisze:W uroczystościach

co to za nowomowa??? rozumiem, że kościół blisko, ale... :P


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Convi pisze:Wielkie otwarcie Gemini Park Tarnów planowane jest na 25 sierpnia. Tego dnia na wszystkich uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. Będzie występ gwiazdy, festyn motoryzacyjny oraz loteria z nagrodami. Na tym jednak się nie skończy.
Kulminacja atrakcji nastąpi parę dni później, 28 sierpnia.

a jeszcze się przyczepię, a co :) A co to za gwiazda na 25 jest planowana? Coś takie poplątane to oświadczenie...


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Dorota1975 pisze:
Convi pisze:Wielkie otwarcie Gemini Park Tarnów planowane jest na 25 sierpnia. Tego dnia na wszystkich uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. Będzie występ gwiazdy, festyn motoryzacyjny oraz loteria z nagrodami. Na tym jednak się nie skończy.
Kulminacja atrakcji nastąpi parę dni później, 28 sierpnia.

a jeszcze się przyczepię, a co :) A co to za gwiazda na 25 jest planowana? Coś takie poplątane to oświadczenie...
Dorotka, Ty jesteś strasznie dociekliwa... ;)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

tak już mam :P
ale taka galeria tak skonstruowanego oświadczenia wypuszczać nie powinna :)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Dorota1975 pisze:
Convi pisze:Media Markt, który otworzy drzwi dla swoich klientów już o godz. 7 rano.
rany, to trzeba będzie wstać o 5.... :P
a do mnie jeszcze żadna gazetka MM nie dotarła :-?

Gazetka, którą znalazłem w skrzynce miała podany adres sklepu Rzeszów, ul Rejtana ileśtam, więc wygląda na to, że to dopiero przedbiegi a bliżej otwarcia wrzucą ulotki pod otwarcie.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wczoraj wpadłem na takich wędrowniczków:
Załączniki
gemini.jpg


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Convi pisze: No i jak, podoba się? ;)

hmmmm... jakies 70% wymienionych atrakcji bylo rok temu pod carerfurem na corocznej imprezie motoryzacyjnej

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

ClNEK pisze:hmmmm... jakies 70% wymienionych atrakcji bylo rok temu pod carerfurem na corocznej imprezie motoryzacyjnej
Wszyscy to pomyśleli, nikt nie miał odwagi napisać. :) Totentanz, Motosobota, Wataha, Wardzała, Honorata... Tak, Gemini to z pewnością tarnowska galeria. :) W telewizji powinni tego dnia emitować "Kevina samego w domu" i "Samych swoich" i będziemy mieć Dzień Świstaka. :D

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Jeszcze zlot garbusów powinien być ;) To wtedy już na 100% miałbym deżawu :P

ODPOWIEDZ