Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

no tak, nie złapało :P, co i tak niczego nie zmienia.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Robota idzie pełną parą. Wczoraj rano zauważyłem że na elewacji zamontowane są już szyldy TESCO, w późnych godzinach wieczornych (ok. 1-szej w nocy) widać było światło ze świetlików w wschodniej części budynku. Czyżby robota w środku szła na pełny zegar?
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Sąsiad tam pracuje, przy wykańczaniu bodajże jakiejś kawiarni, czy jakiegoś innego ustrojstwa... W każdym bądź razie wspominał, że pracuje na nocki... więc
BIGer pisze:robota w środku (...) na pełny zegar
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

A czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć jakoby w galeri Gemini miał zadebiutować Sfinks ?? Doszły mnie takie słuchy "na mieście"


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Sąsiad tam pracuje, przy wykańczaniu bodajże jakiejś kawiarni, czy jakiegoś innego ustrojstwa... W każdym bądź razie wspominał, że pracuje na nocki... więc
Czyli będzie tak jak z GT, syf kiła i sok z buraków pozaciekane ściany i pękające płytki :D. Mam przynajmniej nadzieję ze ceny będą niższe :>.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Mam pytanie do zorientowanych? Czy w tym naszym Tesco będzie odzież firmy Cherokee? Również chciałbym zapytać czy będą sprzedawać świerze ryby a jak tak to czy ktoś kiedys miał styczność z rybami w Tesco? Chodzi mi głównie o jakość i dostępność bo cenowo pewnie podobnie do konkurencji.

Pzdr

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jeżeli chodzi o świeże ryby, to na razie w Tarnowie Carrefour nie ma konkurencji. Ale wybór dość duży, ryby świeże. W Tesco, jak będzie stoisko z rybami, to pewnie będzie podobny wybór.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Ma może ktoś możliwość wykonania zdjęć z wnętrza budynku?

I może ktoś potwierdzić obecność sklepu promod w gemini?
Z tego co pamiętam, to był też on na planach tarnovii, a w czasie otwarcia okazało się, że go nie ma.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja mam inne pytanie:
Ile dajecie czasu parkingowi zewnętrznemu? Jamu daję max miesiąc i zjedzie w dół.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Navyy pisze:Ma może ktoś możliwość wykonania zdjęć z wnętrza budynku?

I może ktoś potwierdzić obecność sklepu promod w gemini?
Z tego co pamiętam, to był też on na planach tarnovii, a w czasie otwarcia okazało się, że go nie ma.

reklamy na mieście to na razie ma Tesco i C&A, chyba że coś przegapiłam... A promod pojawiał się w ogóle w podrzucanych na formach listach najemców w GP?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Castorama też już ma reklamy.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

i MM

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

farciarzgilmore pisze:Mam pytanie do zorientowanych? Czy w tym naszym Tesco będzie odzież firmy Cherokee? Również chciałbym zapytać czy będą sprzedawać świerze ryby a jak tak to czy ktoś kiedys miał styczność z rybami w Tesco? Chodzi mi głównie o jakość i dostępność bo cenowo pewnie podobnie do konkurencji.

Pzdr
Beda ubrania firmy Cheerokie, bardzo duży wybór.

Ryby świeże tez beda, ogolnie jadlem i nie jest super hiper dobrze ale zle tez nie jest. Ogolnie na plus ;p


artur
Obywatel
Posty: 54
Rejestracja: 24-06-2010, 00:19

Post autor: artur »

Dla niezorientowanych...Ryby świeże można kupić od ok. 2 miesięcy też w sklepie Leader przy ul Koszyckiej. Wybór może nie jest olbrzymi, ale ceny w miarę przystępne i towar zawsze świeży. Co do oferty to jednak do Carrefoura nie sie umywa pod wzgledem ilości róźnego rodzaju...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Pewnie nie będzie sklepu Quiksilver/Roxy/Rossignoll albo Billabonga jak w Krakowie - a szkoda. Może kiedyś... 8)

ODPOWIEDZ