Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Wiadomo od zawsze, że mBank tak działa i taka jego rola. Jest typowo bankiem internetowym gdzie wszystkie sprawy załatwiamy poprzez internet albo za pomocą infolinii. Dlatego również nie płacimy nic za prowadzenie rachunków. Coś za coś.
Okej, zgodzę się z tym ;) Ale jak już nie robią się typowo internetowym bankiem tylko otwierają swoje placówki to myślałem, że można tam coś więcej załatwić niż tylko dowiedzieć się o ofercie i wysłużyć się Panią, aby założyła mi konto, na którego papiery i tak muszę czekać w domu;)


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Ten punkt na św. Anny służy do obsługi innych produktów mBanku, takich jak np. szybkie kredyty gotówkowe ;)

Co do GJP osobiście uważam, że to będzie sukces dzięki takim sklepom jak MM, Castorama i Tesco. Liczę też na to, że sklepy będą miały towar na poziomie Krakowa a nie GT.

Pzdr


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Tak w ogóle to po co jest ten punkt na Św. Anny? Chyba tylko dla reklam...
Ja w tym punkcie konto założyłem ; )


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Keleos pisze:
Tak w ogóle to po co jest ten punkt na Św. Anny? Chyba tylko dla reklam...
Ja w tym punkcie konto założyłem ; )
Ja też ! Konto zwykłe mam od dawna, a ostatnio otwarłem oszczędnościowe. Umowę podpisałem w na Św. Anny.

Ale wróćmy już do tematu ;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No właśnie wróćmy ;) Ktoś miał wrzucić plany poziomu 0 i poziomu 1 ;P Z jakiś mapek, które dostawali ludzie, którzy starali się o powierzchnię handlową ;)
Mógłby ten ktoś ją wrzucić ?:>
P.S. Przejrzałem i znalazłem kto miał je wrzucić : farciarzgilmore :)
Byłaby taka możliwość?:> Z góry dziękuję:) Byłbym wdzięczny :)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

halford pisze: Ja w tym punkcie konto założyłem ; )
Ja też ! Konto zwykłe mam od dawna, a ostatnio otwarłem oszczędnościowe. Umowę podpisałem w na Św. Anny.

Ale wróćmy już do tematu ;)[/quote]

otworzyłem :roll:


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Deto pisze:
halford pisze: Ja w tym punkcie konto założyłem ; )


Ja też ! Konto zwykłe mam od dawna, a ostatnio otwarłem oszczędnościowe. Umowę podpisałem w na Św. Anny.

Ale wróćmy już do tematu ;)
otworzyłem :roll:
Deto pisze: Co do KFC, to też się cieszę i mimo, że z takiego baru korzystałbym baaaardzo żadko, to jednak czasem sie skuszę.
Rzadko ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze:
halford pisze: Ja w tym punkcie konto założyłem ; )


Ja też ! Konto zwykłe mam od dawna, a ostatnio otwarłem oszczędnościowe. Umowę podpisałem w na Św. Anny.

Ale wróćmy już do tematu ;)
otworzyłem :roll:
Deto pisze: Co do KFC, to też się cieszę i mimo, że z takiego baru korzystałbym baaaardzo żadko, to jednak czasem sie skuszę.
Rzadko ;)
Rzycie byfa pszewrotne ;) :P

Hehe, swoją drogą, to jak widać każdemu się zdaża :P

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze: otworzyłem :roll:
Deto pisze: Co do KFC, to też się cieszę i mimo, że z takiego baru korzystałbym baaaardzo żadko, to jednak czasem sie skuszę.
Rzadko ;)
Rzycie byfa pszewrotne ;) :P

Hehe, swoją drogą, to jak widać każdemu się zdaża :P
ZDA«RZ»A.......Poloniści.Chyba, że to miało być celowe ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mr Greenback pisze:
Deto pisze:
Jakub Kwaśny pisze: Rzadko ;)
Rzycie byfa pszewrotne ;) :P

Hehe, swoją drogą, to jak widać każdemu się zdaża :P
ZDA«RZ»A.......Poloniści.Chyba, że to miało być celowe ;)
A trzepiarz siem ;)


Jacu
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

Jakub Kwaśny pisze:chcesz mieć oddział i obsługę na wysokim poziomie to można wybrać MultiBank.
Hm, w tarnowskim oddziale 'Multibanku' pracuje mój kolega, z którym kiedyś studiowałem. Pamiętam, jak na egzaminie z Finansów odpowiedział, że ... Państwo uchwala budżet raz na cztery lata... :D A przygotowuje go ... Minister Centralnego Urzędu Planowania :D Sory za off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać :D


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Złośliwiec jesteś ;-) bo może akurat Twój kolega w tym momencie świetnie poznał ofertę banku i na poziomie podstawowej obsługi klienta sprawdza się rewelacyjnie?! :)

Z innej beczki, kiedyś student na pytanie o "Ojców Europy" wymienił Hitlera i Stalina ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Multibank to jedna wielka szmira. Wpłatomat nie jest zepsuty OKAZJONALNIE. Jest zepsuty non-stop. Nie polecam mbanku jezeli mieszkasz na takim wygwizdowie jak Tarnów,gdzie jest jeden wpłatomat. Ostatnio chcialem wplacic na Walowej do maszyny i oczywiscie tam byl zonk. Chciałem wpłacic zatem w Multibanku w oddziale i uslyszalem ze wplaty na konto w Mbanku moge zrobić...w innym banku przy okienku. Albo na poczcie :P Zatem zasadne jest pytanie po co mi konto w Mbanku skoro moge co najwyzej wplacac w innym banku co kosztuje? To moge placic np. w INg za konto i robic sobie przelewy za darmo. I przynajmniej nie mam stresu ze jade specjlanie na Walowa a tam znowu nic nie dziala.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

Wszystkim zwolennikom mBanku-u powiem tylko jedno: ALIOR BANK i nie ma mocnych :)

Aby nie było tak całkiem poza tematem, to może handel w Tarnowie przędzie na takim niskim poziomie, bo choćby patrząc na to forum jest tu masa mieszkańców kupujących w internecie :)

O ile jestem w stanie zrozumieć zakup przez neta sprzętu AGD czy RTV, ale obuwia, ubrań, perfum nigdy w życiu nie kupiłbym w sieci.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 754
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

To jest level 0 a coś nie może mi level 1 załadować. Jak ktoś zna jakiś inny sposób to mogę na maila wysłać.

Obrazek

ODPOWIEDZ