Azoty Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Oj warto było warto ;) Wielki szacun dla kibiców, którzy pomogli w "osuszaniu" toru ;-)

Ale determinacja był, świetna jazda Vaculika, Ułamek też nie zawiódł... w ogóle mamy drużynę , która faktycznie może powalczyć ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Ta meczyk fajny. Najlepszy moment gdy zaczęło się palić i nie mogli gaśnicy uruchomić.
A co do tych nadpłat to mi przyszło też takie i prognozowany rachunek jest ponad 3 razy większy niż normalnie i takie moje pytanie czy to trzeba płacić czy można normalnie tak jak dawniej.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Versacz pisze: czy to trzeba płacić czy można normalnie tak jak dawniej.
Z Gazów rachunki przychodza też prognozowane, ale i tu i tu można co miesiąc/dwa dzwonić i podawać stan licznika - wtey prognozy wyrzucasz i czekasz tylko na fakturę za stan faktyczny.
Dalej nie dostałem prognozowanej faktury, czy ja mieszkam gdzieś na Kamczatce???
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


SliFek
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 16-04-2010, 08:11
Lokalizacja: Tarnów niezmiennie

Post autor: SliFek »

Data na fakturze prognozowanej Ad2222 (ostatnia) jest z 17 marca chyba, więc już dawno powinieneś dostać. Natomiast wiem od swoich rodziców (ja tylko wynajmuje mieszkanie), że przyszło do nich pismo, w którym mogli w jakiś tam sposób nie zgodzić się na prognozy. Może też coś takiego miałeś.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

A żeby troszkę do tematu wątku powrócić - ustalono już terminy spotkań przełożonych z powodu żałoby narodowej:

24.06.2010 - Włokniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów
01.07.2010 - Polonia Bydgoszcz - Tauron Azoty Tarnów

Natomiast najbliższy mecz w Tarnowie planowo powinien się odbyć 4 maja 2010 (4 kolejka). Jaskółki będą podejmowały na swoim torze drużynę Cealeum Stali Gorzów z Tomaszem Gollobem i Nickim Pedersenem na czele.

Natomiast jako ciekawostkę należy potraktować fakt, że już od ponad dwóch tygodni zespół z Tarnowa jest liderem Ekstraligi :mrgreen:


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

karamba pisze:Natomiast najbliższy mecz w Tarnowie planowo powinien się odbyć 4 maja 2010 (4 kolejka).
No raczej 2 maja.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

faleQ pisze:
karamba pisze:Natomiast najbliższy mecz w Tarnowie planowo powinien się odbyć 4 maja 2010 (4 kolejka).
No raczej 2 maja.
A no rzeczywiście :P

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

29 Kwietnia sa zawody Finał Krajowych Eliminacji do mistrzostw świata w półfinale tej imprezy walcza min. Ułamek, Kołodziej, Prostasiewicz itd. Czołówka krajowa. Zawody beda pewnie ciekawe i zapraszam wszystkich :)
Żużel to nie tylko liga :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Czyli jeszcze raz wracając do tych rachunków (ostatni raz) czyli jak pisał kolega wyżej dzwonię do nich i mogę powiedzieć dowolny stan licznika i nikt nie przyjdzie na kontrol???


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

kontrolę...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Przyjść nie przyjdzie, ale raz na jakiś czas sprawdzą stan licznika i nagle zapłacisz furę kasy - a jak jeszcze w międzyczasie była podwyżka, to już zupełnie się nie opłaca.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

No i udało się rozegrać kilka meczy i okazało się że mecz z Zieloną Górą to tzw. "miłe złego początki" Po okazałym zwycięstwie nadeszły kolejne 4 porażki i Unia Tarnów czyli Azoty Tauron Tarnów zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli.
Porażki w Toruniu i Lesznie były poniekąd "planowane" chociaż rozmiar przegranych może zastanawiać (26:64, 32;58) Szczególnie bolesna okazała się porażka u siebie z drużyną Gorzowa (43:46) a wczorajszy przegrany mecz z Lesznem pokazał jaką naprawdę drużyną dysponujemy. Liderzy: Ułamek (10 pkt w 6 startach), Pedersen (4 pkt w 4 st), Kasprzak (0 pkt w 2 st) - przy takiej postawie nawet dobre występy Vaculika, Rempały czy Hougaarda nie zdają się na nic.

W następną niedzielę do Tarnowa przyjeżdża drużyna Betardu Wrocław z liderem cyklu SGP Kenethem Bjerre i trzykrotnym mistrzem świata Jasonem Crumpem. Porażka w tym meczy definitywnie przekreśli szanse na awans do czołowej szóstki więc trener Marian Wardzała ma tydzień czasu aby jakoś przekonać zawodników że może czasami warto coś wygrać.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Liczmy na to, że Wrocław nie znajdzie do niedzieli zaległych pieniędzy dla Kenetha Bjerre i przybędzie bez lidera GP do nas na mecz.
W innym przypadku, to i z Wrocławiem będzie ciężko o punkty po tym co wczoraj zobaczyłem na tarnowskim torze.
Wiedziałem że będzie ciężko w tym sezonie, ale nie przypuszczałem że aż tak ciężko. :(
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

gushman pisze:Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
Obserwując wypowiedzi Pana gushmana na temat żużla od razu można się zorientować, że ma słabą wiedze na temat tego sportu.
W związku z tym, że jestem fanką speedway'a i przeżywam występy naszej drużyny wpis Pana gushmana bardzo mnie uspokoił.
Teraz skoro w pana opinii przegramy ja jestem już spokojna o wygraną Tarnowa z Wrocławiem 6 czerwca.
Taki wpis tak wielkiego znawcy :mrgreen: daje swego rodzaju gwarancje, że bedzie odwrotnie :D

Moim zdaniem Tarnów pokona Wrocław :D i obym nie musiała pózniej odwoływać moich słów :P

ODPOWIEDZ