Azoty Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

No ale z tego co wyczytałem, to nazwa Unia Tarnów została jako nazwa klubu. Tauron Azoty ma być używana tylko w lidze.
P.S. Na pierwsze siedem kolejek, pięć meczy jaskółek będzie w TVP Sport :)


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

faleQ pisze:No ale z tego co wyczytałem, to nazwa Unia Tarnów została jako nazwa klubu. Tauron Azoty ma być używana tylko w lidze.
No tak nie można zmienić nazwy spółki Akcyjnej, każdy klub ma w nazwie spółki tylko nazwę klubu


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Komercja wygrała z historyczną nazwą i z tym się trzeba pogodzić.
Jeśli ktoś daje dużą kasę w zamian za człon nazwy drużyny, to po prostu trzeba nad tym przejść do porządku dziennego i koniec.
Nic na to nie poradzimy i przez najbliższy sezon trzeba tolerować nazwę drużyny żużlowej z Tarnowa jako Tauron Azoty.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ciekaw jestem czy kibice przeszliby do porzadku dziennego jakby Unia zmieniła nazwę na Asseco Azoty Tarnów :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A jaka to różnica?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Podejrzewam że jeżeli Asseco wyłożyłoby 3-4 bańki, to kibice mieliby tyle samo do powiedzenia co teraz i musieliby przejść nad tym do porządku dziennego.

Ewentualnie napisalibyśmy podobną petycję jako nasz sprzeciw i oburzenie, a ŻSSA podpisałaby kontrakt sponsorski z firmą i byłoby podobnie jak obecnie.

Kibic walczy o tradycje, ale w żużlu liczą się też pieniądze, aby utrzymać drużynie w najwyższej klasie rozgrywkowej. I to że nam kibicom coś sie nie podoba, nie będzie powodem odwrócenia się od drużyny, której jazda dostarcza wielu emocji sportowych.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Nic nie mają do powiedzenia, bo w Tarnowie kibiców jest garstka. Ogólnie na żużlu ludzie mają gdzieś nazwy. Może się nazywac jak chce to nie piłka nożna. Poza tym nie przesadzajmy z tymi kwotami, Bruk Bet w II lidze na swoją wieś wydaje więcej. ;)

To co pisałem na żużlowym. Miliony to dają na piłkę, jaki budżet ma Lech Poznań? A w ostatnich meczach grali w takich koszulkach:

Obrazek

Bez sponsora tylko z reklamą stowarzyszenia kibiców. :)

Teraz s. Oliver został sponsorem generalnym na 3 lata i jego logo pojawi się na koszulkach... oni dadzą większe pieniądze od budżetu Unii Tarnów.

Co do SSA to dla wszystkich Wisła to jest TS, Legia - CWKS, Widzew - RTS itd. SSA to tylko formalna nazwa.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

A Lecha Poznań przypadkiem nie sponsoruje Kompania Piwowarska ;) Takie 2 w 1 wash & go :P bo mnie tam ta drużyna zawsze się z piwem kojarzyła :P
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Sponsorowała, a czy nadal to robi to nie wiem... sponsorów tam nie brak. ;)
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Jakub Kwaśny pisze:A Lecha Poznań przypadkiem nie sponsoruje Kompania Piwowarska ;) Takie 2 w 1 wash & go :P bo mnie tam ta drużyna zawsze się z piwem kojarzyła :P
Ostatnio grali z reklamą uwaga.... WARKI na koszulkach


patryk.żurowski
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 23-03-2010, 17:53
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: patryk.żurowski »

Jestem sporadycznym kibicem tarnowskiego żużlu. Rzadko przebywam na meczach ligowych "Uni" Moim zdaniem nazwa drużyny nie powinna być zmieniana. Unia Tarnów to klub z tradycjami, od dziesiątek lat tysiące ludzi wpatrywało się w zmagania jaskółek. Dlaczego teraz nazwa ma być zmieniona, ze względu na sponsora. Jest też druga strona medalu. Mianowicie pieniądze. Wszyscy doskonale wiemy że to one rządzą w dzisiejszym świecie, a Unia jeżeli myśli w ogóle utrzymać się w ekstraklasie, a nawet myśleć o mistrzostwie, musi mieć pieniądze, na utrzymanie zawodników etc. Jednak myślę że takich rzeczy nie powinno się traktować tak materialnie. Jest wielu i to bardzo wielu zwolenników tej koncepcji o zmianę nazwy. Jednak co z tego wyjdzie ?... zobaczymy ;) już niedługo rozpoczęcie sezonu ! :)
XIV LO


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Uwazam, ze zle sie stalo. Popatrzmy na kluby piłkarskie. Wyobrazacie sobie np FC Tarnowskie Wodociągi Bayern Monachium czy Manchester MPEC United? Brak szacunku dla historii i kibiców, którzy postulowali zachowanie nazwy. Oczywiscie jest to medialnie uzasadnione, ale osobiscie mi sie to nie podoba.

Wejscie butami w nazwe jest najprostszym rozwiazaniem marketingowym, sadzilem ze takie spolki jak Tauron czy Azoty dysponuja wydzialami marketingu, ktore beda potrafily sprostwac temu zadaniu, zeby w inny sposob sie reklamowac.

Pamietajmy tez ze Tauron czy Azoty to sa takie spolki, ktorych szerzej nie trzeba przedstawiac - w porownaniu chociazby do innych tytularnych sponsorow klubow Ekstraligi.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Weredyk pisze:Uwazam, ze zle sie stalo. Popatrzmy na kluby piłkarskie. Wyobrazacie sobie np FC Tarnowskie Wodociągi Bayern Monachium czy Manchester MPEC United? Brak szacunku dla historii i kibiców, którzy postulowali zachowanie nazwy. Oczywiscie jest to medialnie uzasadnione, ale osobiscie mi sie to nie podoba.
Wg mnie to jest argument bez sensu. Gdzie Bayern czy inne FC a gdzie Unia. U nich sama nazwa warta jest ciężkie miliony, na niej się zarabia! A na "Unii" do tej pory zarobiło pewnie kilku "znajomych prezesa", którzy robią jakieś gadżety i kibice, którzy własnym sumptem robią pamiątki.


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Gushman patrz ostatni argument z mojego postu.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Weredyk pisze:Gushman patrz ostatni argument z mojego postu.
Dokładnie i tutaj nie ma się z czym spierać.

ODPOWIEDZ