Azoty Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

kedarg
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 06-02-2010, 18:32

Post autor: kedarg »

Słabsza forma Ułamka spowodowana była jego kontuzją, z którą jeździł przez kilka tygodni!

- Sebastian był na badaniach i potwierdziły się wcześniejsze diagnozy - mówi menadżer zawodnika Robert Jabłoński. - Sebastian ma złamane dwa żebra - dodaje. Kapitan Jaskółek miał pauzować do soboty włącznie i w przypadku awansu Tauron Azoty Tarnów do drugiej rundy play-off wziąć udział w niedzielnym meczu. Beniaminek odpadł jednak z rywalizacji o medale DMP, wobec tego Seba przedłużył sobie zwolnienie o kolejne dwa dni.

Co do składu to Monberg i Jędrzejak out, a za nich Holta/Lindbeack/Gapiński? I koniecznie polski junior bo Szymkowi się skończył wiek juniora, chyba, że Vaculik dostanie polskie obywatelstwo. Ale najpierw trzeba czekać na ogłoszenie decyzji jak w ogóle będzie wyglądać ta liga w 2011 roku bo chcą sporo namieszać.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ciekawe z tym Ułamkiem. Dopiero teraz mówi, że ma kontuzję? Dopiero teraz, mimo że kibice wieszali na nim psy za ostatnie mecze? Teraz to już nie ma większego znaczenia, niech Seba wraca szybko do zdrowia i cieszy się długim okresem przygotowawczym do nowego sezonu. Ale trochę dziwnie to wygląda.

Mnie jeszcze jednym podpadł. Gdy z rozbrajającą szczerością przyznał podczas zawodów GP Challange w Vojens, że podszedł do tych zawodów "z marszu", bez żadnych szczególnych przygotowań. Wstydziłby się, bo dla większości startujących w tych zawodach uczestników były to najważniejsze zawody w sezonie. A cel przyświecał wszystkim jeden: awans do GP 2011. Jeżeli Sebastian nie miał ochoty startować w tym cyklu, to po kiego grzyba przystępował do eliminacji?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Mam nadzieję, że smutni panowie od regulaminu stukną się w główki i zmienią system play-off. Niezłym żartem jest nasze 5 miejsce kosztem Gorzowa :evil: Może i nie ma to już dla nikogo większego znaczenia, ale jest to duże przegięcie. Komu zależy na tym, by słabi kończyli sezon w sierpniu a ci mocni w sezonie zasadniczym byli w głupi sposób karani regulaminem?


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

faleQ pisze:Z takim podejściem Ułamka jak pod koniec sezonu, to ja za niego dziękuję
Z jakim podejściem? :o
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

kedarg pisze:Ale najpierw trzeba czekać na ogłoszenie decyzji jak w ogóle będzie wyglądać ta liga w 2011 roku bo chcą sporo namieszać.
Z tego co się mówi to w 2012 w Elidze ma być 10 drużyn, a w 2011 nikt ma nie spaść. Jak dla mnie to chore. Powinno być tak, że 8 drużyna spada do 1 ligi, a awansują 1, 2, 3.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Boruta pisze:Mam nadzieję, że smutni panowie od regulaminu stukną się w główki i zmienią system play-off. Niezłym żartem jest nasze 5 miejsce kosztem Gorzowa :evil:
Z jednej strony masz rację. Z drugiej strony to prezesi klubów decydują o kształcie rozgrywek i wszyscy na taki przystali. Pretensje mogą mieć sami do siebie.

Inną jeszcze kwestią jest ponowne dłubanie w regulaminie, bo komuś nie wyszło. Tak jak kombinowano z podniesieniem wieku juniora do 23 lat, bo Wrocław nie miał akurat żadnego wychowanka na stanie. Albo wszelkie usiłowania powiększenia ligi przez prezesów, którym groził spadek.

Właśnie ta zmienność żużlowych regulacji jest wg mnie jedną z głównych przyczyn malejącej popularności naszej dyscypliny.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

faleQ pisze:
kedarg pisze:Ale najpierw trzeba czekać na ogłoszenie decyzji jak w ogóle będzie wyglądać ta liga w 2011 roku bo chcą sporo namieszać.
Z tego co się mówi to w 2012 w Elidze ma być 10 drużyn, a w 2011 nikt ma nie spaść. Jak dla mnie to chore. Powinno być tak, że 8 drużyna spada do 1 ligi, a awansują 1, 2, 3.
Jest też propozycja żeby 8 drużyna z Ekstraligi jeździła dwumecz z trzecią drużyną pierwszej ligi. W każdym razie dobrze by było żeby to jak będą wyglądały rozgrywki ligowe w 2012 było wiadome już przed sezonem 2011.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Coś się zaczyna już dziać w sprawie wyglądu rozgrywek ligowych w sezonach 2011 i 2012

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... -ii-lidze/

szczególnie ciekawie wygląda propozycja regulaminu finansowego. Na razie zmiany dotyczą I i II ligi i ciekaw jestem czy w Ekstralidze także wprowadzą jakieś zmiany dotyczące finansowania zawodników.

ODPOWIEDZ