Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

extremal pisze:
pb pisze: Ja tam nie wiem, nie znam się. Do tej pory wydawało mi się, że wszelakie rozgrywki mają na celu wyłonienie najlepszego zespołu w sezonie. Tymczasem okazuje się, że chodzi o najlepszego ale tylko z grona kilkunastu klubów które zasługują na to by w ogóle uczestniczyć w rozgrywkach. Inni się nie liczą, bo nie. Choćby i grali lepiej.
Takich klubów nie jest kilkanaście tylko jest wiele, wiele. Hutnik Kraków w IV lidze jest atrakcyjniejszy od Niecieczy. Dziwisz się? Mecz na szczycie z Popradem Muszyna, co byś nie robił i tak nie będzie tym co na przykład derby, już nawet wtedy gdy obie drużyny o nic nie walczą w tabeli. Tak jest i już.

W takim razie skoro nie ma znaczenia jak się gra tylko kto gra to może najlepiej by było jakby tych kilkanaście klubów (plus Hutnik i oczywiście Unia) założyło swoją własną ligę, nazwijmy ją Ligą Miszczuf i niech w swoim zamkniętym gronie rozgrywają emocjonujące mecze. A tak tylko przy okazji, z obowiązku ale w wolnej chwili zagrają parę meczy w ramach oficjalnych rozgrywek. :)

extremal pisze:Włosy się jeżą na głowie jak się przeczyta dzisiejszy artykuł w TEMI.

Tarnów musi wybudować Niecieczy stadion, bo inaczej Bruk-Bet nie sprzeda mu więcej kostki na chodniki. :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Póki co chyba ból głowy w związku z ew. awansem Termalica... ma z głowy. Trzecia z rzędu przegrana i za kilkanaście minut opuszczą 2. miejsce w tabeli na rzecz Zawiszy.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

gushman pisze:Póki co chyba ból głowy w związku z ew. awansem Termalica... ma z głowy. Trzecia z rzędu przegrana i za kilkanaście minut opuszczą 2. miejsce w tabeli na rzecz Zawiszy.
Czyli tak jak mówiłem. Nieciecza nie jest zainteresowana awansem wyżej. Dołączając do tego informacje o rozmowie Niecieczy z Cracovia wychodzi ze właściciel nie jest zainteresowany dalszą zabawą (przynajmniej na tym poziomie rozgrywek).

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

klasyfikacja pisze:
gushman pisze:Póki co chyba ból głowy w związku z ew. awansem Termalica... ma z głowy. Trzecia z rzędu przegrana i za kilkanaście minut opuszczą 2. miejsce w tabeli na rzecz Zawiszy.
Czyli tak jak mówiłem. Nieciecza nie jest zainteresowana awansem wyżej. Dołączając do tego informacje o rozmowie Niecieczy z Cracovia wychodzi ze właściciel nie jest zainteresowany dalszą zabawą (przynajmniej na tym poziomie rozgrywek).
Uświadomiono go po prostu jak wielkie pieniądze kosztują wynagrodzenia średnich kopaczy oraz ile trzeba włożyć w stadion. I że musiałby mieć 5000 fanów by był sens dla kogoś grać...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

pb pisze: W takim razie skoro nie ma znaczenia jak się gra tylko kto gra to może najlepiej by było jakby tych kilkanaście klubów (plus Hutnik i oczywiście Unia) założyło swoją własną ligę, nazwijmy ją Ligą Miszczuf i niech w swoim zamkniętym gronie rozgrywają emocjonujące mecze. A tak tylko przy okazji, z obowiązku ale w wolnej chwili zagrają parę meczy w ramach oficjalnych rozgrywek. :)
Nie toleruję sztucznych lig. :P
Taki Bełchatów gra w tej ekstraklasie, ludzi przychodzi po 2 tys. ale mimo wszystko jest tam pewien klimat na trybunach jak na ich możliwości. Małe kluby też mogą coś osiągać, ale dla mnie Nieciecza jest jak Katar. To państwo dostało organizację Mundialu, nabuduje stadionów, które potem zdemontuje i nasprowadzają Brazylijczyków, którzy zostaną Katarczykami... Igrzyska na rok i po wszystkim. Jedyny plus, że dla krajów sąsiadujących, coś tam skapnie z tej infrastruktury po mistrzostwach, a zawodnicy, którzy już coraz częściej zaczynają grać w ich ligach, jeszcze bardziej się przekonają do gry na Bliskim Wschodzie.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Stąd – podobno – zrodził się pomysł, by mecze rozgrywać w Tarnowie.
Phi. To ja napiszę że podobno Nieciecza zagra w Mielcu. I co? PODOBNO ;) Może i przecieki są, ale takie nie rzeczowe pisanie dla samego pisania nie ma raczej sensu ;) Nie czytałem całego artykułu, ale już po przeczytaniu "zajawki" się we mnie zagotowało.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kolejny wynik, który wpisuje się w teorię o rezygnacji Niecieczy z Ekstraklasy... 1-2 u siebie i tym samym koniec szans na awans.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

No i tak widocznie miało być. A awans do Ekstraklasy, który pewnie i tak jest w dalszych planach to jedna z tańszych form reklamy ogólnopolskiej, docierającej do niemal 100% ludności. Amica w ten sposób reklamowała się przez lata, a teraz wygląda jakby traciła pozycję na rynku AGD.
Dla informacji: budżet Ruchu Chorzów czy Korony Kielce to około 11 mln zł. Czy taka kasa to dużo za reklamę permanentną przez niemal okrągły rok, we wszystkich możliwych mediach? A przecież nie trzeba wykładać całych 11 baniek bo część pieniędzy pochodzi np z Canal+.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A w ostatniej polityce bardzo fajny artykuł o Niecieczy i ich klubie. Spróbuję w domu zeskanować.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Ciekawe jak w kontekście ostatnich wyników czują się kibice Niecieczy. Zespół ewidentnie odpuszcza, nie ma to wiele wspólnego z ideą sportu - szkoda.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Co Ty nie powiesz, a który klub piłkarski działał w ostatnim dziesięcioleciu zgodnie z ideą sportową?
Od A,B,C klas i okręgówki gdzie za torbę wódki kupowało się punkty na wagę utrzymania, po ekstraklasę z "kupowaniem" przeciwników, sędziów i obserwatorów...
W siatkówce celowo się odpuszcza mecze w fazie grupowej żeby w następnej rundzie nie trafić na np. Rosję.
Kozdy za usami cosik mo...

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Baxon, ale czy ja zadałem pytanie w kontekście całego polskiego futbolu i sytuacji jakiś paziów w A, B, czy C klasach?!

Dlaczego w polską mentalność wpisane już niemal jest to, że na zadane pytanie, nie odpowiadamy, tylko posiłkujemy się zwrotami w stylu "A tamten tak samo, tamten jeszcze bardziej, a inni też"?!

Ja zadałem pytanie kibicom LKS-u Nieciecza, nie pytam, czy gdzieś indziej Zenek sprzedaje mecz za flaszkę!!

Mamy pretensje do polityków, do jakości debaty publicznej, ale niestety sami, nawet na głupich forach, dyskutujemy w taki sam sposób, posługując się tak samo wkurwiającą retoryką... Przykre.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Nie chciałem tego pisać bezpośrednio, ale chyba muszę. Dopiero w tym sezonie Unii piłkarskiej nie można zarzucić niczego nieczystego, więc chyba nie wypada póki co mieszać się w uczucia kibiców w Niecieczy tylko skupić się na sukcesie naszych.
Ja myślę, że odpuszczając ostatnie mecze (na to wszystko wskazuje) postąpiono bardzo roztropnie, bo być może po przedwczesnym awansie za rok mógłby być bolesny upadek na dno.
A skoro kibicom obiecano miejsce w czołowej 6, a za rok awans, to czemu teraz niby mają się czuć oszukani?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

I obiecany artykuł.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Nie chciałem tego pisać bezpośrednio, ale chyba muszę. Dopiero w tym sezonie Unii piłkarskiej nie można zarzucić niczego nieczystego, więc chyba nie wypada póki co mieszać się w uczucia kibiców w Niecieczy tylko skupić się na sukcesie naszych.
Boże, Baxon!! Czy ja się mieszam w czyjeś uczucia ?! Zadałem pytanie kibicom LKS-u Nieciecza, gdzie mam ich szukać, jeżeli nie w temacie, który jest poświęcony ich drużynie?!
Poza tym nie wiem dlaczego poruszasz tutaj sytuację Unii Tarnów. Wielokrotnie upominano użytkowników, że jest to temat o Termalice, Unia ma swój i tam swoje korupcyjne tezy możesz zamieszczać, a najlepiej jakbyś poszedł z nimi od razu do odpowiednich służb.
Ja myślę, że odpuszczając ostatnie mecze (na to wszystko wskazuje) postąpiono bardzo roztropnie, bo być może po przedwczesnym awansie za rok mógłby być bolesny upadek na dno.
A skoro kibicom obiecano miejsce w czołowej 6, a za rok awans, to czemu teraz niby mają się czuć oszukani?
Ja nie napisałem nigdzie o oszukiwaniu/oszukaniu etc. Po prostu LKS przez większość sezonu był na fali, pokonywał faworytów i tak naprawdę, byli o krok od awansu. Teraz nagle rozpoczęła się czarna seria, która niejako potwierdza, że klub do Ekstraklasy się nie wybiera. Każdy kibic sportowy wie, że sport jest przewrotny i nieprzewidywalny. Prawda jest taka, że mimo ewentualnych wzmocnień, rozbudowy infrastruktury, taka szansa może się już nie powtórzyć. Dlatego właśnie zapytałem o odczucia kibiców LKS-u : jak oni to widzą...


Tyle!

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ