Trup na Marcince.

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Trup na Marcince.

Post autor: Winter »



szopen
Prytan
Posty: 254
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Post autor: szopen »

"W piątek zbierający grzyby na południowym stoku Góry św. Marcina w Tarnowie mieszkaniec Tarnowa, ujawnił wiszące na drzewie zwłoki. W pobliżu ciała zabezpieczono należące do denata przedmioty. Ciało decyzją obecnego na miejscu prokuratora przewieziono do Zakładu Patomorfologii w celi dalszych badań. Wykonujący na miejscu czynności śledczy, wstępnie wykluczyli, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby."

Za: http://tarnow.policja.gov.pl/?strona=info


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Zdjęcia jak z horroru :!:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Życzę fotografowi spokojnej nocy...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


kato
Rhetor
Posty: 2704
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Ile ten ktoś musiał tam wisieć? Mam wrażenie, że powieszono mumię.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Proszo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 23-05-2012, 18:21

Post autor: Proszo »

A ja tak się zastanawiam.. czy takie zdjęcia w ogóle mogą być wrzucane do sieci? Pomimo ostrzeżenia weszłam na tę stronę, jak tylko zobaczyłam poczerniałą głowę faceta wyłączyłam to od razu, myślałam, że będą jakieś zdjęcia drzewa czy coś w tym stylu a tu taki numer ...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Proszo, no sorki. Klikasz w artykuł o wisielcu, a spodziewasz się okładki "przeglądu denrologicznego"?
Proszo pisze:Pomimo ostrzeżenia weszłam na tę stronę
No więc o co ci chodzi? Ostrzegali? Ostrzegali.


Proszo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 23-05-2012, 18:21

Post autor: Proszo »

Nie chodzi o zgorszenie czy cokolwiek innego, po prostu pierwszy raz spotykam się ze zdjęciami trupa i to już dość nieświeżego na normalnej stronie. Zdziwiła mnie ta sytuacja, bo dość często portale podają ostrzeżenie o drastycznych zdjęciach a okazuje się, że to np. rozbite pojazdy (bez ujęć twarzy denata).


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Goscinny pisze:Proszo, no sorki. Klikasz w artykuł o wisielcu, a spodziewasz się okładki "przeglądu denrologicznego"?
Tyle w temacie, jak ktoś jest wrażliwy to czego tam szuka pomimo ostrzeżeń? Nie przesadzajmy z nadwrażliwością, każdy może mieć pecha coś takiego zastać w lesie :-/


Proszo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 23-05-2012, 18:21

Post autor: Proszo »

Boruta pisze:
Goscinny pisze:Proszo, no sorki. Klikasz w artykuł o wisielcu, a spodziewasz się okładki "przeglądu denrologicznego"?
Tyle w temacie, jak ktoś jest wrażliwy to czego tam szuka pomimo ostrzeżeń? Nie przesadzajmy z nadwrażliwością, każdy może mieć pecha coś takiego zastać w lesie :-/
Nie do końca o to mi chodziło, ale nie warto rozwlekać tego na kilka postów. Tak czy tak, jeżdżąc na rowerze czy biegając w samotności niezbyt przyjemnie spotkać coś takiego, choć znam też przypadek trupa w rzece.. Ostatnio dość często słyszy się o takich rzeczach.


Dawid794
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 23-07-2012, 11:39
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Dawid794 »

Myślę, że Proszowi chodziło nie tyle o zgorszenie, co o to, że faktycznie rzadko publikowane są takie zdjęcia. Zazwyczaj jest po prostu wzmianka o wydarzeniu, ewentualnie zdjęcia z daleka jak ekipa policyjna bada sprawę. Takie zdjęcia są rzadkością, nawet gdy ciało jest prawie całkowicie rozłożone .
Swoją drogą, to sporo jeżdżę na rowerze, dużo po lesie i od dawna mam lęk, że napotkam coś takiego. Tym bardziej, że już raz spotkałem. Przyjemne to nie jest.
Był to południowy stok Marcinki, więc jak sądzę, w jakimś miejscu, gdzie mało kto się zapuszcza. No może spragnieni znalezienia nowych, dziewiczych terenów grzybiarze;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jak by bylo to na północnym to nie było by szans żeby długo to powisiało. Często tam jeździmy na zjazdy. Ale co jak co zdjęcia miłe nie są, choć na mnie wrażenia nie robią.

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Zdjęcia wykonane komórką... wiecie mniej więcej w której części to było (mapka)?

Ile on tam wisi? Kilkadziesiąt miesięcy?


matisk
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 10-11-2009, 23:33

Post autor: matisk »

Zdjęcia usunięte bo strona nie działa. Ostatnio coś dużo tych samobójstw..

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

Nie są usunięte, link z pierwszej wiadomości w temacie działa bez problemu. Nie wisi kilkadziesiąt, bo nie jest aż tak nadszarpnięty zębem czasu i zwierząt. Pewnie okolice wiosna/lato.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

ODPOWIEDZ