Gdzie parkować?

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
Burnago
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 19-09-2011, 20:33
Lokalizacja: Tarnów - Krzyż

Gdzie parkować?

Post autor: Burnago »

Witam na forum.

W naszym mieście jest problem odnośnie parkowania samochodu. Dojeżdżam tutaj do pracy codziennie w okolice Mickiewicza i nie stać mnie na tak duże opłacanie miejsca parkingowego lub płacenie mandatów.

Czy ktoś wie gdzie mogę parkować za darmo? Wiem, że parking jest koło aqua parku ale to bardzo daleko. Czy wie ktoś czy ulica Piłsudskiego koło seminarium również jest płatna?
Sprawa jest nieco irytująca. Liczę na Was :)

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Płatna Piłsudskiego koło 1 LO jak i seminarium.

Ja parkuję na ul. Drzymały.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Burnago
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 19-09-2011, 20:33
Lokalizacja: Tarnów - Krzyż

Post autor: Burnago »

No to mamy problem. Drzymały jest troszkę za daleko.
Spróbuję znaleźć jakieś miejsce przy jakiejś małej firmie w centrum. Koło ulicy Solidarności powinno się coś znaleźć. Nie wiem jak jest z opłatami i czy mnie ktoś stamtąd nie przepędzi.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Firmy parkingi to mają raczej dla swoich pracowników lub klientów, a tak to płać i płacz..

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

zależy w który rejon mickiewicza?
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

Na starej Kapłanówce jest duuuży i bezpłatny parking. W każdą część Mickiewicza dotrzesz w około 5 minut. No chyba, że musisz zaparkować w drzwiach pracy, na to już nikt nic nie poradzi.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Baxon pisze:Na starej Kapłanówce jest duuuży i bezpłatny parking.

Na tym placu widziałem ostatnio jakieś maszyny. Nie przyglądałem się temu dokładnie, są tam prowadzone jakieś większe roboty czy to zwykła rozbiórka pozostałości po targowisku?

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Może warto przesiąść się na komunikację miejską.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

pb pisze: Na tym placu widziałem ostatnio jakieś maszyny. Nie przyglądałem się temu dokładnie, są tam prowadzone jakieś większe roboty czy to zwykła rozbiórka pozostałości po targowisku?
Stare ogrodzenie rozebrali i zapewne uporządkowali teren.


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Generalnie to bezpłatne miejsca parkingowe znajdziesz dopiero za ciągiem ulic Słowackiego-Sitki. Wszystko od centrum w kierunku pólnocnym, az do nich jest objęte strefą parkowania.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Burnago, A obok urzędów na Solidarności?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Burnago
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 19-09-2011, 20:33
Lokalizacja: Tarnów - Krzyż

Post autor: Burnago »

ad2222 pisze:Burnago, A obok urzędów na Solidarności?
Tam jest w ogole zakaz wjazdu dla zwyklych ludzi bo moga parkowac tylko klienci urzedu. Jakis czas temu kumpel tam parkowal az w koncu sie kapneli i mandaty wlepiali. A orientuje sie ktos czy sa tam kamery na parkingu?

Na starej kaplanowce nie parkowallbym :D z tego co wien okolica jest bardzo nieciekawa.

Co do slowackiego-sitki to sprawdze dzisiaj. :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Okolica jest wszędzie nieciekawa :P Tam akurat mniej o auto bym się przejmował w ciągu dnia niż gdziekolwiek indziej :P No chyba, że na parkingu strzeżonym, no to ok :P

A co do parkingu przy urzędzie wojewódzkim to taki chodzi człowiek, który sprawdza samochody z tego co mi wiadomo. No i chodzi i patrzy gdzie idą ludzie. Jak masz niefarta i zobaczy, że nie idziesz w stronę urzędu a potem auto bardzo długo stoi to dostaniesz mandat.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Burnago pisze:Na starej kaplanowce nie parkowallbym :D z tego co wien okolica jest bardzo nieciekawa.
W roku 1999 przeprowadzałem się ze Strusiny w tamte okolice, ludzie dziwili się, że kupiłem tam mieszkanie, bo "okolica bardzo nieciekawa". W tym samym czasie przeczytałem w TEMI policyjne statystyki, wg których najwięcej przestępstw miało mieć miejsce właśnie w Strusinie :P

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Jak masz niefarta i zobaczy, że nie idziesz w stronę urzędu a potem auto bardzo długo stoi to dostaniesz mandat.
A jak to weryfikują? Jest jakiś regulamin? W zasadzie jestem klientem UW. Raz na 10 lat odbieram :lol: tam paszport
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

ODPOWIEDZ