Pływalnia przy Piłsudskiego 30

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

P³ywalnia przy Pi³sudskiego 30

Post autor: Dominik_PCH »

Mam prośbę, może mi ktoś wystawić namiar na aktualne rozporządzenie/regulamin opłat za pływalnie przy ulicy Piłsudskiego 30.
Na bipie TOSIRU ostanie to Zarządzenie Nr 104/2009 Prezydenta Miasta Tarnowa
z dnia 26 marca 2009 r., które jest uzupełnieniem tego Zarządzenie Nr 243/2008
Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 27 sierpnia 2008 r.

Była podwyżka i takie tam więc powinno coś być, regulamin i cennik nowych opłat w formie rozporządzenia tak jak było do tej pory.
Z góry dzięki.

Dodam, że nie interesuje mnie to co pisze na stronie TOSIRU.


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Jak to nie interesuje Cie to co na stronie tosiru jest? Jak jest tam przecież aktualny cennik a także nr i data rozporządzania:
Wysokość oraz zasady stosowania opłat reguluje zarządzenie Nr 71/2011 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 28 lutego 2011 r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z parku wodnego przy ul. Piłsudskiego 30 w Tarnowie.
I informacja właśnie z tej strony pozwoliła mi w ciągu minuty na bipie tarnowa znaleść namiar na to: http://portal.tarnow.bip-gov.info.pl/bi ... qz9qw900d1

A tak na marginesie chciałbym dodać, że wstęp tani nie jest a z tego co przeglądałem budżet to miasto wypłaca dodatkowo za każdego klienta 7 zł subwencji ;) Także nie 9,50 tylko 16,50zł - no niezła sumka jak za taki "aquapark".... A przecież był jeszcze budowany czy tam rozbudowywany z naszych pieniędzy! Takie tanie te publiczne twory..l.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Dzięki za link.
Samemu szukać mi się nie chciało ale przeczytałem z zaciekawieniem "dzieci do lat 3-ch bezpłatnie". Będę miał podstawę do pokłócenia się następny razem z panią kasjerką!

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Miłek pisze:Samemu szukać mi się nie chciało
Dobrze wiedzieć, nic więcej nie dostaniesz.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Miłek pisze:Dzięki za link.
Samemu szukać mi się nie chciało ale przeczytałem z zaciekawieniem "dzieci do lat 3-ch bezpłatnie". Będę miał podstawę do pokłócenia się następny razem z panią kasjerką!
Choć tyle, że za swoje lenistwo już zapłaciłeś. Jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Dzięki za link, już sobie odpowiedziałem :). W nowym rozporządzeniu zamieniono słowo student na młodzież do 26 roku życia :( :]

PS
do admina można skasować temat, skoda śmiecić.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

LordRuthwen - masz poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. O nic nikogo nie prosiłem a już na pewno nie ciebie.
gushman - nie szukałem bo i nie miałem powodu jeśli kasjerka na basenie mówi, że za dzieci się płaci a w cenniku nie jest napisane, że się 'nie płaci' to jaki powód mam do szukania kto i na jakiej podstawie ustala cenniki i czy można gdzieś to sprawdzić poza cennikiem wywieszonym na basenie. Osoby płacące za dzieci do lat 3 zostały oszukane i jakoś nie mogę się dopatrzeć ich lenistwa. Rozumiem, że ty nie jesteś leniwy i sprawdzasz zawsze ceny, podatki etc w nadrzędnych rozporządzeniach, nie ufając temu co ci naliczają.
BTW Gratuluję pojmowania sprawiedliwości - zapewne podkręcanie licznika przy sprzedaży auta mieści się w jej ramach :)

Ta czy owak dziękuję Dominikowi_PCH za otwarcie tematu bo pewnie nie zainteresowałbym się tą sprawą.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Miłek nie przejmuj się gushman lubi jak komuś coś się dzieje a to się zderzy a to przepłaci taki typ z niego .


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

dafi33 pisze:Miłek nie przejmuj się gushman lubi jak komuś coś się dzieje a to się zderzy a to przepłaci taki typ z niego .
Gushman ? On na pewno taki nie jest :P

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Oszukali mnieee... BANDA!
Za minutę sauny zapłaciłem 0,40 zł a wg zarządzenia Nr 71/2011 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 28 lutego 2011 r. opłata za korzystanie z sauny wynosi 0,35 zl/minutę.
Zapłaciłem za 35 minut o 1,75 zł więcej. Skandal! :-|


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Masz paragon ? idź zrób im awanturę!

ODPOWIEDZ