[EURO 2012] Strefa kibica w Tarnowie?

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja, ty, on - "z budżetu" pójdzie, albo spółki miejskie będą musiały "zasponsorować" strefę.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

zastanawiam się nad tą "inicjatywą" , śmiać się czy płakać , czyli tarnowian "stać" na igrzyska ? ,brak słów.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Wszystko to po to aby pan Prezydent i jego dwór znowu sobie sesję fotograficzną zrobili i pokazali jak oni to sport nie wspierają ? :lol:

Kolejne wywalone pieniądze w błoto ... jakie z tego będą miejsca pracy ? .... no parę osób na parę dni , to jest ten program długoterminowy rozumiem ? :lol:


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

wszystko jest dla ludzi rozrywka również jak najbardziej , ale kilka osób z Unii było uczestnikiem różnych rozmów przy okazji (rady miasta,komisje sportu , rady sportu, debaty itp) i była zapewniana wręcz jak jest "ciężko" jak trudno wygospodarować jakiekolwiek pieniądze na sport w jakiejkolwiek formie , a jeśli się da to są to sumy wręcz wyrywane z gardła dzieci , które uczestniczą w pół koloniach i zimowiskach miejskich .
ale widzę że jednak lekka ręką można wydać sporo pieniędzy na pokaz , niech lud ma rozrywkę , kosztowny miesiąc , a potem w imię gospodarności włodarzy miasta Tarnowa , niech ten cały sport w Tarnowie upadnie .

drugi aspekt wydarzenia , nie wyobrażam sobie takiej imprezy bez piwa , będzie ogródek piwny ?czy tylko "euro"-posterunek straży miejskiej z bloczkami za picie alkoholu na tosirze :)?


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

zlikwiduje się przedszkole i kasa będzie ;)
(tak, wiem że jestem monotematyczny, ale mnie szlak trafia, wczoraj moje 3,5 letnie dziecko mówi na pytanie, czy chce iść do przedszkola: "Tak, Mamusiu, bo ja kocham to moje przedszkole"... A ty wiesz, że ktoś je planuje za 1,5 roku tego pozbawić. Sic....)

Golcowie śpiewali "Pieniądze to nie wszystko"... Wytłumacz dziecku, że jednak pieniądze to wszystko, reszta się nie liczy... Przynajmniej dla UM.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Wszyscy tarnowscy kibole powinni im podziękować i przekształcić ten cyrk w strefe kiboli. :lol: :lol: :lol:

PS. a na sport nie ma. :-/
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Heh, prywaciarz wziął się za temat i będzie jeszcze jedna Strefa Kibica w Tarnowie. Zadaszona, z ekranem ledowym, alkoholem, bogatą ofertą gastronomiczną, sanitariatami, ochroną. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

A gdzie dokładnie?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Dom pisze:Zgadzam sie z Deto. Pilka nozna to fenomen, FIFA zrzesza wieksza liczbe czlonkow niz ONZ, w siatkowke czy reczna gra tak naprawde po kilka-kilkanascie
To sponsoruj sobie ten fenomen z własnej kieszeni. Wtedy zobaczymy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Co ma piernik do wiatraka?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

To, że wiatrak mieli zboże na mąkę, z której robi się pierniki.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

Dom pisze:Zgadzam sie z Deto. Pilka nozna to fenomen, FIFA zrzesza wieksza liczbe czlonkow niz ONZ, w siatkowke czy reczna gra tak naprawde po kilka-kilkanascie repzrezentacji.

Jeszcze kilka miesięcy temu ( nie wiem czy coś się zmieniło w tej materii, ale chyba nie ) FIVB ( siatkarski odpowiednik FIFA ) zrzeszał więcej członków niż FIFA.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma to znaczenia dla popularności obu dyscyplin

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jest i info o innej strefie kibica niż miejska. :) Z tą różnicą, że nie będzie LCD czy plazmy a projektor.

http://tarnow.geminipark.pl/strefa-kibi ... w/0,-202,1
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Chyba lepszego miejsca nie mogli wymyślić. Knajpy dookoła, a w środku telebim :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

A w takiej Dąbrowie Tarnowskiej....:

>Kino cyfrowe „Sokół” kończy ostatnie przygotowania do otwarcia Dąbrowskiej Strefy Kibica. Nie zabraknie napojów chłodzących (w tym piwa), snaków z kinowego sklepiku, rozważa się też uruchomienie na kolejne mecze, w przypadku zainteresowania i zapotrzebowania, grilla z kiełbaskami. Sporym zainteresowaniem wśród kibiców cieszy się mecz otwarcia Polska – Grecja, na który zarezerwowano za pośrednictwem strony internetowej kina już 100 miejsc....<

ODPOWIEDZ